Soap & Glory, Scrub Your Nose In It (Peeling i maseczka)

Soap & Glory, Scrub Your Nose In It (Peeling i maseczka)

Najprawdopodobniej najlepiej sformułowany scrub dla cer z tendencją do powiększonych i zatkanych porów na świecie. Scrub Your Nose In It jest nie tylko imponującym peelingiem, może być również używany jako maseczka. Pomaga udoskonalić powiększone pory i zapobiega powstawaniu wyprysków. Specjalna formuła oparta na kwasach owocowych pozostawia jaśniejszą i bardziej promienna skorę.

świetny!!!

Używam tego peelingu głownie jako maseczki i w tej roli sprawdza się wprost rewelacyjnie.Jedyna maseczka jaką z chęcią stosuje również mój luby:) Jego działanie jest naprawde super intensywne więc osoby z bardzo wrażliwą skóra powinny uważać.Nakładam produkt na ok 5 minut i zmywam cieplą wodą.Bardzo szybko zasycha na skórze,powiem szczerze że trzeba z nim uważać.Raz się zasiedziałam ok pół h i maseczkę trzeba było z twarzy zeskrobywać :) Nie chciała zejść:) Produkt zostawia naszą skórę naprawdę w dobrej kondycji.Świetnie oczyszcza i tonizuje skóre.Mam wrażenie że wszelkie krostki,zaskóniki i zapchane rozszerzone pory po jego zastosowaniu są przeszłościa.Skóra jest bardzo mięciutka i odświeżona.W czasie jego używania czuć wyraźnie delikatne chłodzenie więc super do używania latem;) Jedna tubeczka zwykle starcza nam na ok 3 miesiace,używamy we dwoje ok 2 x w tygodniu:) Mega wydajny!!! Zawsze do niego wracam:) Naprawdę polecam!

Używam tego produktu od: znam ok 1.5 roku
Ilość zużytych opakowań: mialam ok 3-4

ok

Nie mam dużego problemu z powiększonymi porami, więc nie wiem czy w tej kwestii działa.
Nie radzi sobie z suchymi skórkami, ale używany 2 razy w tygodniu poprawia wygląd cery.
Jest bardzo wydajny - może być otwarty do 24 miesięcy, a ja się obawiam, że już powinnam go wyrzucić. Robiłam przerwy w jego stosowaniu, ale mimo to jest bardzo wydajny. Wystarczy niewielka ilość i można wysmarować całą twarz

Nie kupiłabym go więcej, ponieważ szukam czegoś innego, ale kupna nie żałuję

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 (125 ml)

Niezly

Lubie uzywac peelingow enzymatycznych jako posiadaczka naczynkowej cery sklonnej do podraznien. Ten peeling, spelniajacy takze funkcje maseczki, posiada drobinki peelingujace, wiec tak naprawde to produkt 3 w 1: peeling enzymatyczny, mechaniczny i maseczka.
Ma mietowy zapach, gesta konsystencje i niebieski kolor.

+ odswieza cere
+ usuwa martwy naskorek
+ nie sciaga twarzy
+ nie podraznia
+ jest wydajny

- nie ma zauwazalnego dzialania na powiekszone pory (co obiecuje producent)
- nie jest tak skuteczny jak peelingi mechaniczne, tj. nie do konca usuwa sucha skore - ale przez to nadaje sie do cer wrazliwych, wiec moge mu to wybaczyc

Chetnie siegam po niego, kiedy moja skora potrzebuje odswiezenia.

Używam tego produktu od: pazdziernika 2010