Serene, Satin Body Cream (Krem do ciała)

Serene, Satin Body Cream (Krem do ciała)

Cudownie wygładza ciało, nadając mu satynową miękkość. Perfumuje skórę zapachem Serene.

Bardzo dobry.

Używałam tego kremu jakieś 10 lat temu razem z wodą o tym samym zapachu.
Woda pachniała ślicznie, bajkowo, krem powtarzał ten zapach, jednak miał domieszkę czystej kremowej woni.
Konsystencję miał dość ciężką, można było z nim przesadzić przy nakładaniu, wtedy się wałkował.
Nawilżał przyzwoicie, nigdy po jego użyciu nie odczuwałam swędzenia skóry, co jest u mnie często spotykane, mam bardzo wrażliwą skórę nietolerującą twardej wody.
Cena katalogowa tego kremu była dość wysoka, ale koleżanka-konsultantka zamawiała go dla mnie taniej.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

nie za tę cenę oczywiście

Kupiłam przypadkowo za jakieś grosze (chyba 6 zł) na Allegro - lubię balsamy w takich słoiczkach (wszystko sie zużywa a takich opakowań w domu nigdy za wiele).
Świetna budyniowata konsystencja, gładko się rozsmarowuje i szybko wchłania. Dobrze nawilża (jak na Oriflame to wręcz niespotykanie dobrze), rzeczywiście wyczuwalnie wygładza.
Gdybym była fanką tego śmierdzidła w płynie to szlag by mnie trafił, ponieważ zapach jest wyczuwalny tak lekko, że aż wcale, i za to niewymownie gwiazdka więcej ;)

Gdyby nie Oriflame i gdyby nie cena katalogowa to ten krem dostałby ode mnie - uwaga uwaga - 5 *.

Używam tego produktu od: niedawna

super

Krem nieodparcie kojarzy mi się ze śmietankowym budyniem - nie ze wzgledu na zapach, lecz na konsystencję. Rewelacyjnie się rozprowadza i wchłania zostawiając skórę gładką i delikatną. Efekt nawilżenia jest niezbyt trwały, ale krem perfumowany ma trochę inne zadanie - najważniejszy w nim jest zapach.
A co z zapachem? Jest bardzo delikatny, znacznie mniej intensywny niż woda toaletowa z tej serii, doskonale się uzupełniają.
Nie daję 5 gwiazdek ze wzgledu na to, że zapach trochę już mi się znudził.

Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

bardzo przyjemny

Tak, podoba mi się ten kosmetyk mimo jednej wady, o której zaraz wspomnę ;) Ma konsystencję budynio-galaretki, zapach na początku taki "kwaskowy", później słodki i zmysłowy. Podoba mi się to, że można sobie "zaczerpnąć pełną garścią" z opakowania :) A wspomniana wada to fakt, że na niektórych partiach ciała (np. łydki) czasem trochę się wałkuje.

No szkoda

Kremu jest naprawde bardzo dużo, a jego konsystencja to tak jakby kremowa galaretka, bardzo miła, bo nie spływa z twarzy. Produkt dyskretnie rozświetla , twarz naprawde jest satynowa i chyba bardziej niż po kremie Dove, ma wspaniały zapach. Daje cztery gwiazdki chociaż wałkuje się gdy próbuje nałożyć podkład.8.XII.2003 - jednak odejmuje gwiazdki, ponieważ tego wałkowania nie dało się wyeliminować, robię już wszystko, starannie przygotowuje twarz do kremu, przed jego nałożęniem robię sobie peeling, ale nic nie zmieni faktu, że strasznie się wałkuje, co z tego, że szybko się wchłania, nawet gdy nakładam małą ilość to i tak wałkuje się, a szkoda, bo rzeczywiście jest bardzo fajny :-(

naprawdę klasa :)

Kosmetyk cud :) dostałam go od cioci i prosze już sie z nim nie rozstane pasuje mi do perfum Serene,ale mając ten krem moge sie obejść bez nich :)troche nieufnie podchodziłam do nich,wiadomo oriflame nie jest doskonały,ale kochane musze przyznać że on mnie oczarował :)Krem jest fantastyczny.Jest w odcieniu ecru w pudełeczku takim jak krem milk and honey czyli bardzo wygodnym i poręcznym no i eleganckim.Po otwarciu widzimy świetne mazidełko.Ale nie jest ono tak ciężkie jak kremy tylko raczej jak jakiś żel z kremem.Coś troche jak galretka(?) trudno opisać wszak tak czy owak konsystencja doskonała :)Musze sie przyznać że mi go trochę szkoda i używam go na specjalne okazje ,ale życzyłabym sobie by produkowali właśnie takie kremy do ciałka o takiej gęstości,bo on mimo tej swojej konsystencji jest gęsty :) fajowy :) no i ten zapach,orzeźwiający ,klsyczny,niebotyczny,luksusowy creme de la creme po prostu :)klasa buisness :) no i cóż moge powiedziec bardzo łatwo sie go wsmarowywuje natychmiast sie wchłania dając poczucie lekkości,odświeżenia ,odprężenia,zaspokojenia potrzeb skóry.Krem jest bardzo wydajny :)Gorąco polecam...ah ale euforia :):)