Gabriela Sabatini, Private Edition

Gabriela Sabatini, Private Edition

Atrakcyjność, pewność siebie, nowoczesność - to cechy kobiety, dla której stworzono ten zapach. Kobiety chodzącej własnymi ścieżkami, czerpiącej z życia to, co najlepsze. Kobiety umiejącej cieszyć się najważniejszymi w życiu, ulotnymi chwilami prywatności. Kobiety wcielającej w życie swoje najskrytsze marzenia.

Piramida Zapachowa
Wibrujący i musujący poczętek przechodzi w głęboko kobiecą nutę głowy aby na koniec odkryć nowoczesną harmonię.

Nuta Głowy: mandarynka, ananas, melon
Nuta Serca: konwalia, fiołek, jaśmin
Nuta Bazowa: drzewo sandałowe, paczuli, piżmo

Gabriela Sabatini Private Edition to czysty i nęcący zapach, pełen zmysłowości i prostoty. Południowe owoce i kwiaty nadają mu lekkiego a zarazem ponętnego charakteru.

Cena: 45 zł za 20 ml

najlepszy zapach Sabatini

swego czasu kupowałam po kilka flakonów. byłam chora na te perfumy. niezbyt długo trzymał się na skórze, ale był po prostu piękny. bardzo kobiecy, subtelny, pociągający, przyjemny, elegancki, wyrazisty, uzależniający, lekko słodki, mocny, kwiatowy, seksowny, intrygujący, ciepły. i dlaczego został wycofany? ???

Używam tego produktu od: kilka lat

Cudowny

Dostałam kiedyś w prezencie ten zapach. Z reguły nie lubię dostawać perfum chyba,że sama powiem o jakie mi chodzi.Ten zapach był cudowny. Non stop mogłabym go aplikować i wąchać.Nie wiem co on w sobie ma,ale jest naprawdę "uzależniający".Niestety nie mogę go nigdzie już kupić,nie widziałam go.A szkoda. Naprawdę polecam każdemu kto ceni sobie klasyczne,eleganckie zapachy!

Używam tego produktu od: 2 lata temu skończyłam
Ilość zużytych opakowań: 1 flakon

Urzekający

Wspaniały !
Przypomina mi wakacje, letni podmuch ciepłego wiatru i wszystko, co słoneczne i przyjemne :)
Zgadzam się, że szybko się ulatnia. Minus za flakonik, ale zapach piękny !

Używam tego produktu od: na specjalne okazje :)
Ilość zużytych opakowań: perfum i dezodorant

TOP 10 męskich perfum

Esencja kobiecości

Zdecydowanie jeden z moich ulubionych zapachów, od którego człowiek może się naprawdę uzależnić.

Plusy [+]
- Delikatny, lekki, seksowny, niezwykle przyjemny zapach, zarówno na eleganckie wyjścia jak i na co dzień
- Poręczny, prosty flakon

Minusy [-]
- Niestety zapach jest bardzo ulotny i na mnie osobiście krótko się utrzymuje
- Mało ciekawy wygląd koreczka w przeciwieństwie do dość eleganckiego prostego flakonu

Reasumując, ten zapach, pomimo jego ulotności, należy do moich ulubionych i zdecydowanie będę powtarzała zakup tych perfum.

Używam tego produktu od: 2008
Ilość zużytych opakowań: około 4

boski, cudowny zapach

PLUSY:
+zapach ciepły
+delikatny
+taki elegancki, kobiecy
+przepięknie pachnie
+idealny na co dzień
+długo utrzymuje się na skórze
+nie jest mdły
+nie jest przeraźliwie słodkawy

MINUSY:
-uzależnia ( raz go użyjesz- to już napewno sięgniesz po
niego ponownie)

Cudowny!

Odkąd klika lat temu koleżanka "sprezentowała" mi ten zapach, nie potrafię się z nim rozstać. Jest taki ciepły i elegancki za razem, uzależniający ;) niestety chyba go wycofali z produkcji a ja nie zrobiłam zapasu :( jakoś nie mogę przekonać się do innych z tej samej serii...

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok.10

ciepły, delikatny

zapach jest świetny:)
taki ciepły
delikatny
kobiecy
elegancki
poznałam go już kilka lat temu i teraz miałam okazje do niego wrócić:)
dobrze jest mieć ten zapach przy sobie,
czuje się wtedy pewną siebie kobietą :)
polecam !

Używam tego produktu od: od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Mój zapach.

Jest to zapach, do którego zawsze powracam od kilku dobrych lat:)
Kilka lat temu, moja koleżanka nim pachniała, gdy go poczułam wiedziałam , że to zapach dla mnie.
Teraz jest ze mną cały czas. Używam go naprzemian z innym, gdyż po jakimś czasie muszę od niego odpocząc, żeby znow wrocic z zachwytem:)
Jest subtelny, nie mocny, utrzymuje sie na ciele cały dzień...wole go nawet tak po 2-3 godzinach. Pachnie lżej.
Jest to napewno zapach, który będe kupowac długo.Przypomina mi same dobre chwile.

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:4-5

herbatka z cytrynką

Zapach niby nie w moim stylu - ani to swieże, ani orientalne, trochę slodkie.
Ale jest przytulny i zdecydowanie kobiecy. Trwałość zadowalajaca mnie, tzn. po kilku godzinach trzeba się dopsikać i o to chodzi... nie cierpię bowiem jak coś się wgryza w skórę na amen :)Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: testy

Sympatyczny

Dostałam w prezencie całe 60 ml. Po ponad pół roku jestem w połowie i chyba nie dam rady więcej go używać. Nie dlatego, że jest brzydki. To całkiem miły zapach, ale niestety czegoś mu brakuje. Jest troszkę słodki z przyjemną gorzka nutą. Niestety nie "mój". Poza tym zbyt pospolity - nie wyróżnia się niczym. Na mojej skórze się nie rozwija. Trwa tylko parę godzin.

Buteleczka brzydka, szczególnie ten wielki plastikowy korek, Ale widziałam gorsze, więc nie będę zaniżać oceny.

Używam tego produktu od:7 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Warty polecenia

Dwa lata temu zakochałam sie w tym zapachu, jednak teraz już moje uczucia nie sa tak intensywne... :) Zapach ciekawy, swieży, wydaje mi sie że odpowiedni na wieczór, ale nie za cięzki. Pachnie hmm... śliwkami? Mój tato stwierdził, że mógłby "spijac ten zapach godzinami z kobiecej skóry" :) Ale jakos teraz pachnie dla mnie trochę sztucznie, syntetycznie... W każdym razie polecam, ale nie dla młodych dziewczyn.

taak..

chodziłam do perfumerii często szukając swojego zapachu.. Podobał się nike rózowy, bruno banani czerwony, ale nie kupowałam mimo iż zbierałam się wiele razy do nabycia. Aż wreszcie wpadł mi w rękę ten zapach :) Pachnie zmysłowo, nie mdli, chcę żebym tak pachniało moje łózko, mój szalik i ja.. Kazdego dnia:)
(na zmianę z escape Kleina ;)

ps. ostrzegam - krótko się utrzymuje.. no ale cóż ;)

Używam tego produktu od: kilku dni ;)
Ilość zużytych opakowań: its my first