Bio Specific Re-hydration, Emulsja nawilżająca na dzień

Bio Specific Re-hydration, Emulsja nawilżająca na dzień

Na bazie osmolitów roślinnych. Natychmiastowo głęboko nawilża przez nasycenie wierznich warstw naskórka. Zawiera filtr 15. Opakowanie z pompką zapewnia higienę stosowania.

żadnych plusów

Kupiłam w promocji za 27.5 - stanowczo za dużo, bo ziaja za 3 zł robi dużo więcej.
Jego cechy to:
- dziwny zapach, mnie drażni. taki bliżej nieokreślony
- nawilża na chwilę. Nawet skóry na ciele nie umie nawilżyć
- ma jakieś drobniki co to mają rozświetlać. tylko ja chcę nawilżenia!
- ma spf 15 - pfff! Nie dość, że niskie, to jeszcze i tak nie chroni. Mogliby sobie darować
- opakowanie niby higieniczne i tak dalej... ale w pewnym momencie nie da się wydobyć tej emulsji pompką. A dłubanie paluchem nie jest już higieniczne;)

Jedynym jej nie-minusem;) jest dość łatwe rozprowadzanie. Ale nie zasługuje na więcej niż jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od: dwóch lat... ale ostatnio czeka, aż go wyrzucę
Ilość zużytych opakowań: jedno, do momentu kiedy nie mogłam jej wydobywać pompką (czyli ok. 2/3 opakowania)

Za mocna.

Zdecydowanie emulsja za mocna jak dla mnie - głównie z powodu alkoholu w składzie. Po aplikacji szczypie niemołosiernie. Skóra jest zaczerwieniona i lekko podrażniona.

Jeden z nielicznych bubli, które odkryłam w Yves Rocher.

raczej nie

Emulsja dobrze nawilża, pozostawia wrażenie wilgotnej twarzy. Plus za filtr UV 15. Natomiast nieciekawie pachnie - przy odrobinie dobrej woli można uznać, że jest to zapach dojrzałych jabłek, choć skojarzenie jest bardziej chemiczne niż naturalne. Zupełnie nie do przyjęcia jest dozownik, który w połowie opakowania przestaje nabierać krem i trzeba wytrząsać go siłą. Więcej nie kupię.

Make up no make up H&M

bez rewelacji

Spodziewałam się czegoś lepszego za taką cenę, co prawda opakowanie poręczne, konsystencja dobra, ale pozostawia tłustą powłokę na skórze bardzo długo po nałożeniu.Na pewno do niego nie wróce.

niezla

a ja jestem bardzo zadowolona! Emulsja nawilza bardzo dobrze, wchlania sie calkowicie (choc nie natychmiastowo). Efekt polysku jest subtelny. Co mnie bardzo <b> nie </b>cieszy to fakt posiadania jedynie filtrow UVB! Stad dyskwalifikacja, bo po coz mi tylko jednostronna ochrona?
A kremow nawilzajacych bez filtrow mozna znalezc na rynku sporo.

za tłusty

Jak dla mnie ten krem jest zdecydowanie za tłusty. Opakowanie rewelacyjne, konsystencja ok, nawilza lepiej niz wersja bez filtrow. Efekt opalizujacy calkiem fajny tylko niestety nie sprawdza sie przy mojej cerze (tylko na szyji wyglada super). Cena regularna zbyt wysoka.

bywało lepiej

Jak na emulsję dość gęsta i tłusta. Dobrze się rozprowadza, pokrywa twarz białą powłoką, po chwili się wchłania, ale zostawia tłustą warstwę. Średnio nawilża. Nie nadaje się pod oczy, bo szczypie strasznie, oczy łzawią. Pomysł z dozownikiem dobry, gorzej z wykonaniem, w połowie opakowania bardzo ciężko jest ją wydobyć, a pod koniec jest to zupełnie niemożliwe, jest gęsta, więc nie spływa i dużo się marnuje. To jak już mam się świecić, to wolę dołożyć te 5 zł i kupić coś większego z dużo wyższym filtrem, np. LRP, co w dodatku da się wykorzystać do końca. Dobrze, że kupiłam w promocji, ale jak na normalną cenę, to jest fatalna, zwłaszcza w porównaniu z innymi. Da się jej jakoś używać i krzywdy nie robi i za to te 2*.