Naturia, Szampon z biosiarką do włosów przetłuszczających się i ze skłonnością do łupieżu

Szampon z biosiarką został specjalnie opracowany z myślą o pielęgnacji włosów przetłuszczających się i ze skłonnością do łupieżu. Biosiarka jest znanym, aktywnym składnikiem o działaniu przeciwłojotokowym i przeciwłupieżowym. Zapobiega nadmiernemu przetłuszczaniu się włosów oraz powstawaniu łupieżu. Kosmetyk sprawia, że włosy są zdrowe, zadbane, bez oznak łupieżu i mniej się przetłuszczają. Stają się puszyste, lśniące i miłe w dotyku.

Dobrze myje

Szampon kupuję stosunkowo często, ponieważ uważam, że dokładnie domywa mi włosy i po kilku godzinach nie wyglądają jak kupa ;) Gorzej z rozczesaniem ich po myciu, ale i tak zawsze używam odżywki. Do plusów można zaliczyć niską cenę. Do minusów na pewno dostępność, bo np. w Rossmannie go nie widziałam, no i zapach. Jako szampon do włosów przetłuszczających spełnia swoje zadanie.

taki sobie

Kupiłam z ciekawości,.
Szampon dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy. Nie pozbył się mojego delikatnego łupieżu ani też nie sprawił że moje włosy mniej się przetłuszczają.
Mam długie włosy (po pas) i gęste, i po umyciu tym szamponem rozczesywanie ich to dramat. Bez żadnej odżywki czy maseczki, nie da się ich rozczesać.
Bez szału.

Może być

Od razu zaznaczę, że nie używałam szamponu zgodnie z przeznaczeniem. Używam go na zmianę z łagodnymi szamponami, używam go jedynie w myciu OMO, moje włosy zupełnie się nie przetłuszczają. I w tym kontekście sprawdził się niezle. Zapach mi wcale nie przeszkadza, jest tani, wydajny, dobrze się peni, moje włosy są po nich w porządku. Ani nie pomaga, ani nie przeszkadza... Myje. Właściwie tylko tego oczekuję od szamponu, za całą resztę odpowiadają u mnie inne kosmetyki.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Zapach nie do zaakceptowania..

Jak w tytule. Być może jest to szampon, który odmieni pielęgnację włosów którejś z Was, jeśli jednak o mnie chodzi.. mimo dużych starań nie byłam w stanie zaakceptować specyfiku ze względu na jego zapach... szampon tani, opakowanie fajnie wyprofilowane, konsystencja przeciętna, pieni się dość mocno. Przyzwoicie doczyszcza włosy, niestety nie jestem w stanie dodać nic więcej, bo bardzo szybko z niego zrezygnowałam .

Nie pomógł.

Szampon kupiłam, bo moja skóra na głowie oszalała. W pewnym momencie włosy tak bardzo mi sie zaczęły przetłuszczać, ze po 24 h nadają sie do mycia. Kiedyś 3 dni spokojnie były w miarę świeże. Niestety ten szampon mi nie pomógł. Podejrzewam, że przyczyna tego tkwi w środku mojego organizmu.
Szampon ładnie nie pachnie, a wręcz smierdzi. No cóż- siarka nigdy fiołkami nie pachniała. Da sie ten zapach znieść- dramatu nie ma. Ładnie sie pieni, dobrze oczyszcza skóre głowy Zapach szybko wietrzeje. Cena niska, dostępność dobra. Jednak nie kupie ponownie,

Nie przypadł mi do gustu.

Lubie markę Joanna i jej szampony z serii Naturia zwłaszcza ten z zieloną herbatą do włosów przetłuszczających się. Ten niestety mie przypadł mi do gustu ze względu na zapach i straszne wysuszenie włosów. Nie polecam.

Dobry

Całkiem przyjemny szampon.
Opakowanie jest ładne i wygodne. Miałam wersje 500ml i dobrze leżało w dłoni. Szata graficzna przyciąga uwagę.
Sam szampon ma dość lejącą konsystencję I żółto-transparentny kolor. Pieni się swietnie, świetnie tez oczyszcza. Włosy po jego użyciu są jednak dość mocno poplątane i myślę że zwykła odzywka sobie z tym nie poradzi. Porządna maska jest koniecznością.
Pachnie przyjemnie, nienachalnie.
Po jego użyciu włosy są błyszczące, świeże, sypkie. Nie wpływa na przetluszczanie.
Butelka 500ml wystarczyła na ponad miesiąc używania przez dwie osoby, co uważam za całkiem niezły wynik.

To dobry, tani, latwodostępny szampon. Na pewno jeszcze do niego wrócę

Dla mnie w sam raz.

Szampon dobieram do skóry głowy. Moja jest problematyczna-wrażliwa(często reaguje dokuczliwym swędzeniem na nieodpowiednie kosmetyki) i przetłuszczająca się(włosy muszę być codziennie, inaczej nie da rady wyjść do ludzi). Lubię mocne, ziołowe szampony z SLeSem, służą mojemu skalpowi i włosom dobrze je domywając co jest dla mnie ważne, bo nawet odrobina niedomytych zanieczyszczeń na skórze głowy powoduje u mnie swędzenie.
Szampon z biosiarką od Joanny jest jednym z lepszych produktów tego typu.

W jednym myciu(dodam, że myję metodą kubeczkową) zmywa oleje, nadmiar sebum, większość silikonów, zaś w dwóch zmywa naftę. Dobrze czyści, włosy aż skrzypią z czystości(uwielbiam to uczucie), po wyschnięciu są lekkie i puszyste, zaś skóra głowy jest świeża i czuć, że jest dobrze domyta-nic mnie nie swędzi, a więc nie ma resztek brudu.

Mój problematyczny skalp się z nim lubi-po tym szamponie nie wypadają mi mocniej włosy, nie swędzi mnie skóra głowy. Trochę ogranicza to przetłuszczanie-jak mam wolne to mogę umyć włosy dopiero na drugi dzień, wprawdzie nie wyglądają nazbyt świeżo, ale nie są widocznie przetłuszczone, więc szampon coś w tym kroku jednak robi. :)
Z łupieżem nie mam problemu odkąd wprowadziłam peeling skóry głowy i jego regularne nawilżanie maskami oraz olejami, więc nie wypowiem się na temat tego czy ten szampon sobie z nim radzi. Może w sumie i by poradził, bo swędzenie i podrażnienie skóry głowy łagodzi.

Mnie dziwi tak niska ocena tego produktu i negatywne recenzje, a przede wszystkim żale, że szampon wysusza włosy i ogólnie nie wpływa dobrze na długość.
A wiecie dlaczego? Bo ona ma działanie przeciwłupieżowe i przeciwłojotokowe, czyli jest dosyć agresywny. Ten szampon jest ukierunkowany na problemy skóry głowy, a nie długość. Tak więc-regularne odżywianie oraz odżywka po myciu to obowiązek, chyba, że chcecie mieć splątane i wysuszone kosmyki.

Szampon dobrze się pieni i w butelce straszy zapachem siarki. :D Na szczęście podczas mycia staje się mniej agresywny, bardziej taki świeży i morski, nawet da się polubić.
Piana dobrze się wypłukuje z włosów, to też ważne, bo dokładne spłukanie szamponu=dokładne umycie włosów.
Butelka wygodna, klapka otwiera się bezpiecznie dla paznokci, otworek w sam raz. Wydajność w normie-w rodzinie półlitrowa butelka idzie w 3-4 tygodnie.

Bardzo dobry szampon dla wrażliwej i przetłuszczającej się skóry głowy. Dobrze myje, jest dobry dla skalpu, dla długości już niekoniecznie, ale to nie jest szampon do włosów zniszczonych i suchych, a poza tym użycie odżywki do włosów to nie jest zbyt wiele, no nie? ;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nic nadzwyczajnego

Szampon niestety ma wiele minusów:
- pachnie niezbyt zachęcająco
- nie zmniejsza przetłuszczania
- jako, że nie mam łupieżu, nie potrafię się wypowiedzieć z własnej autopsji. Jednak mojej siostrze pomaga, więc coś w tym musi być.
- pierwsza aplikacja szamponu jest dość uciążliwa, dopiero za drugim razem jest nieco lepiej i szampon zaczyna się pienić
- włosy mam po nim sztywne
- i nie chcą się układać
- nie są puszyste, ani nie mają po zastosowaniu Naturii obiecywanych "wspaniałych rezultatów".

Plusami są fakty, że
- mimo wszystko oczyszcza skórę głowy z zanieczyszczeń
- zawiera bursztyn i biosiarkę

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Po prostu: mija się z celem!

plusy:
?

minusy:
- niemiłosiernie śmierdzi
- nie ogranicza przetłuszczania

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ niska cena
- niska wydajność
- słaba dostępność
- trudne do otwarcia opakowanie

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Nie dla mnie

Kupiłam po przeczytaniu pozytywnych opini na wizażu.
Mam włosy(a raczej skórę głowy)przetłuszczające się,tłuste u nasady i suche na końcach. Po wcierkach pewnej firmy nabawiłam się łupieżu więc stwierdziłam,że to szampon dla mnie.
+ cena
+ przedłużył świeżość włosów o pół dnia(zawsze coś..)
+ rzeczywiście poradził sobie z łupieżem
+ dość wydajny
+ świetnie oczyszcza

-Największym minusem tego szamponu jest fakt,że strasznie plącze włosy. Rozczesanie po nim włosów jest męczarnią,nawet po użyciu odżywki.
- wysusza włosy

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Niezły

Jak przystało na szampon dla włosów przetłuszczjącyh się dobrze myje i pozostawia moje włosy świerze nawet do 2 dni po myciu.
Dobrze się pieni, jest wydajny, tani, ale nie działa przeciwłupieżowo. Od dłuższego czasu łupież na skórze mojej głowy powraca i znika, ten szampon nic z tym nie zrobił.