Intensive, Creme Deo Roll - On (Dezodorant w kulce)

Intensive, Creme Deo Roll - On

Cena już od 12,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

24 godzinna intensywna pielęgnacja i ochrona skóry na bazie allantoiny o łagodzących właściwościach. Testowany dermatologicznie. Nie zawiera alkoholu, parabenów, barwników, olejów mineralnych.
Składniki: allantoina.

ochronne, łagodzące
bez alkoholu
w kulce
50 - 100ml

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 17

może być :)

Wszystko byłoby super, gdyby nie ten zapach... Bardzo bardzo intensywny, utrzymuje się przez cały dzień, przechodzą nim ubrania. Pachnie kremowo, ale zbyt mocno i za długo.

Działa rzeczywiście jak antyperspirant, redukuje pocenie, zapobiega zapachowi potu.

Nie kupię go jednak więcej ze względu na zapach, bardzo mnie drażni.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039697].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 47

Napisanych recenzji: 180

Udany początek z marką

Nigdy wcześniej zbytnio nie interesowały mnie produkty Fenjal, ale skoro Rossmannowi opłaca się ich dystrybucja przez tyle lat (i to mimo cen nieco wyższych niż standardowe drogeryjne), muszą coś w sobie mieć, dlatego postanowiłam dać im szansę. Byłam już znudzona Niveą i Rexoną, wybór padł więc na antyperspirant.

Właśnie. Jest to antyperspirant, ale słowa tego nie uświadczymy na opakowaniu. Niedopatrzenie czy też celowa polityka marki chwalącej się składem bez parabenów, alkoholu i barwników? Nie wiem. Pewne jest natomiast, że niektórzy konsumenci boją się tego słowa ze względu na sole glinu.

Wizualnie jest kusząco. Szklana buteleczka jest bardzo elegancka, kolory naklejki i nakrętki stosowane. Nie jest to jedna z tych plastikowych paskud, o które zawsze dba się, by podczas wizyty gości w łazience był schowane do szafki... Także kwiatowy zapach bardzo przypadł mi do gustu; jest tak dobrany, że nie gryzie się z zapachem potu i dość skutecznie go maskuje. Nie jestem osobą, która poci się jakoś szczególnie intensywnie, duże plamy pod pachami są dla mnie rzadkością, większym problemem jest zapach. Fenjal nie jest agresywny i nie działa jak bloker czy mocniejsze drogeryjne antyperspiranty typu Rexona. Jednak w przeciwieństwie do tego ostatniego, lepiej radził sobie z przykrym zapachem skóry. Ograniczał przy tym także pot (stosowałam go okresie letnim), zapach ubrań niestety nadal był problemem.

Jest to chyba najbardziej delikatny tego typu produkt, jaki miałam okazję stosować (zawiera allantoinę i bisabolol). Nie podrażnia, nie wysusza, nie pozostawia nieprzyjemnej warstwy. Nie zaszkodził mi nawet zaraz po depilacji. Nie brudzi ubrań i jest wydajny - wystarczył mi na ponad dwa miesiące codziennego stosowania. Uważam go za bardzo dobry kosmetyk dla osób ze średnią potliwością i o wrażliwej skórze, oraz tych, które są w stanie zapłacić nieco więcej za produkt o wysokim komforcie stosowania, który prezentuje się dobrze na półce i uatrakcyjnia poranną toaletę. Zamierzam do niego wracać przynajmniej od czasu do czasu, a póki co, na tapecie jest wersja sensitive.

Zalety:
:) estetyka opakowania
:) wysoki komfort stosowania
:) przyjemny zapach maskujący ewentualny pot
:) delikatny dla skóry, nawet po depilacji
:) ogranicza pocenie

Wady:
:( nie chroni ubrań przed zapachem potu

Używam tego produktu od: dwóch i pół miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020615].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 91

Napisanych recenzji: 552

w zasadzie nie jest zły

Od razu napomknę, że jestem wiecznym zmarzluchem i nie pocę się niemal wcale, dlatego też jako antyperspirant Fenjal radził sobie u mnie nieźle. Ale nie spotkałam też antyperspirantu, który by sobie nie radził.
Zapach na początku był dla mnie idealny. Delikatny, trochę jak Nivea. Po mniej więcej dwóch tygodniach nie mogę go znieść. Trzyma się bardzo długo, tłumi zapach perfum. No, z zapachem jestem na nie.
Podoba mi się jego konsystencja. To w zasadzie delikatny kremik. Jeśli używam go zaraz po depilacji to czuję, że łagodzi podrażnienia. Nic nie szczypie, nie piecze. Wchłania się bardzo szybko. Nie zostawia plam i nie brudzi ubrań.
Opakowanie jest ładne, skromne i solidne. Troszkę toporne, ale nie noszę go ze sobą, także uznaję je za plus.
Cena jest troszkę wysoka, ale produkt jest bardzo wydajny. W tym wypadku jednak wydajność nie koniecznie jest plusem.
Reasumując. Dla mojej intensywności pocenia to dobry antyperspirant, który przy okazji pielęgnuje i łagodzi. Nie jestem jednak pewna, czy do niego wrócę bo zapach ma bardzo drażniący i zbyt trwały.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[967635].usefull || 0 }}% pomocna.

Botoksu zastosowania

Napisanych recenzji: 117

nie radzi sobie

W moim przypadku kompletnie się nie sprawdził. Pachy mam mokre jeszcze zanim dojadę do pracy. Fakt, bardzo się pocę, ale to chyba nie jest usprawiedliwienie dla nieskutecznych antyperspirantów.
Wrażenia ze stosowania:
- szybkość schnięcia porównywalna z innymi produktami tego typu, czyli w porządku;
- nie podrażnia;
- nie chroni przed poceniem się;
- niemiłosiernie intensywnie pachnie - rzadko mam dość zapachu własnego dezodorantu, ale tego miała serdecznie dość po dwóch dniach;
- zapach tego antyperspirantu w pomieszaniu z zapachem potu jest dla mnie nie do zniesienia;
- jest zbyt drogi jak na taką jakość.

Podsumowując, żałuję, że go kupiłam. Kolejna antyperspirantowa wtopa, choć muszę uczciwie przyznać, że bywały gorsze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[873510].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 270

niezly

Dezodorant jest dobry, a fakt faktem jest to antyperspirant to pierwszy minus za zmylke na opakowaniu. Drugi to cena, a trzeci to ciezkie szklane opakowanie - niepraktyczne w podrozy. A tak to zalety. Dziala, ladnie pachnie ale dyskretnie, pielegnuje skore, mozna stosowac zaraz po depilacji, nie podraznia, nie brudzi, nie robi osadow na ubraniach, nie niszczy ubran. ogolnie dobry produkt, ale z racji tego ze znam tansze w lepszym opakowaniu stad nie piec gwiazdek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[815068].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 50

mój na zawsze

GENIALNY

Lepszy od zielonej kulki Vichy a o ile tańszy !

Chroni , pielęgnuje , łagodzi i pięknie dyskretnie pachnie .

ideał .

Nie podrażnia a mam wrażliwą skórę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[815054].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 11

Napisanych recenzji: 318

dobry antyperspirant

Dla mnie jest to świetny produkt, doskonale spełniający swoją funkcję. Ale jest to antyperspirant a nie dezodorant więc nazwa jest myląca.
Produkt sprawdza się znakomicie nawet w największe upały ale nie mam problemu nadmiernej potliwości. Ubrania są suche, produkt odświeża i zapobiega przykremu zapachowi od rana do późnego wieczora.
Jak to antyperspirant zawiera aluminium ale poza tym skład ma całkiem dobry – bez parabenów, alkoholu, olei mineralnych, barwników.
Dezodorant ma konsystencję balsamu, jest biały, kremowy. Nie podrażnia nawet gdy zastosujmy go po goleniu (zawiera allantoinę). Opakowanie jest ładne, szklane, dosyć ciężkie.

Dezodorant nie brudzi ubrań także czarnych A wysycha tak jak większość dezodorantów w kulce – trzeba dać mu trochę czasu.
Zapach jest bardzo przyjemny, mydlany, przypomina zapach kosmetyków Dove, nie zakłóca zapachu perfum.
Wydajność w porządku, jednak cena mogłaby być niższa (około 12 zł w Rossmanie).

Skład:
aqua; aluminium chlorohydrate; PPG-15 stearyl ether; steareth-2; steareth-21; ethylhexylglycerin; allantoin; bisabolol; parfum; benzyl salicylate; coumarin; citronellol; hexyl cinnamal; alpha-isomethyl ionone

Używam tego produktu od: około czterech miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[813542].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 108

Napisanych recenzji: 975

Bardzo dobra kulka.

Odkąd ze sklepowych półek zniknęła kulka Adidas Sensitive rozpaczliwie poszukiwałam antyperspirantu, który sprawdzi się u mnie do codziennego stosowania. Fenjal sprawdza się póki co bardzo dobrze, chociaż nie ze wszystkimi sytuacjami sobie radzi.

Jest dla mnie dość skuteczny - dobrze chroni przed wilgocią, przed brzydkim zapachem w codziennych sytuacjach. Nie sprawdza się jednak w sytuacjach stresowych i w dużym upale połączonym z aktywnością fizyczną (no ale na to to chyba nie ma rady). Sam w sobie ma ładny zapach, chociaż jak dla mnie trochę zbyt intensywny jak na dezodorant (od zapachu to sa perfumy jednak).

Jest super delikatny, nie podrażnia skóry nawet po depilacji, nie czuć go na skórze i łatwo go zmyć - po niektórych nawet drogeryjnych antyperspirantach miałam uczucie zalepienia skóry, takiej gumowatej warstwy, która ciężko zmywała się pod prysznicem. Tu tego nie ma. Jest lekki, delikatny i przyjemny w stosowaniu. Do tego szybko wysycha na skórze i nie brudzi ciemnych ubrań (a przynajmniej mi się nigdy nie zdarzyło).

Ma ładną buteleczkę, jest w każdym Rossmannie. I jest piekielnie wydajny, mam go od początku grudnia zeszłego roku, używam często (na zmianę ze sztyftem Fa), a nie zużyłam jeszcze nawet połowy. Jest ciut droższy od pozostałych z tej półki, ale warto go kupić.

Używam tego produktu od: grudnia 2012 r.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[809206].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Skuteczny i pięknie pachnący dezodorant!

Wcześniej byłam przez kilka dobrych lat związana z kulkami Nivea. Wybrałam Fenjal ze względu na jego zapach...i nie zawiodłam się:)
+ plusy
zapach!
eleganckie opakowanie
brak parabenów, olejów mineralnych, barwników oraz alkoholu
- minusy
cena
waga opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[791431].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Dobry, ale...

Kosmetyki Fenjal lubie od lat. Wcześniej przywoziłam je z Niemiec. Mają znakomite właściwości pielęgnujące i wyjątkową kompozycję zapachową.
Dezodorant polecam osobom o umiarkowanym stopniu pocenia się wtedy spełni swoją funkcję. Delikatny, kremowy, nie podrażnia. Jest dość neutralny więc nie zakłóca zapachu wody toaletowej.

Używam tego produktu od: Rok
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[773424].usefull || 0 }}% pomocna.