Wella, Wellaflex, Stylizacja Na Gorąco, Krem prostujący włosy mocno utrwalający

Wella, Wellaflex, Stylizacja Na Gorąco, Krem prostujący włosy mocno utrwalający

Krem prostujący Stylizacja na Gorąco mocno utrwalający - ochrona przed wysoką temperaturą nawet do 200o C.
Polimery zastosowane w piance oraz kremie prostującym z linii Wellaflex Stylizacja na Gorąco są odporne na wysoką temperaturę, zapewniając pasmom maksymalne zabezpieczenie przed przegrzaniem. Ilość polimerów tworzących na włosie izolacyjną warstewkę, a także właściwości tej mieszanki zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić dotarcie do włosa takiego poziomu ciepła, który pozwoli stworzyć wymarzoną fryzurę, lecz nie zniszczy jego struktury. Dzięki nowej linii produktów Wellaflex Stylizacja na Gorąco, każda z nas może cieszyć się elastycznie utrwaloną fryzurą i ochroną włosów przed wysoką temperaturą.
Korzyści płynące z używania Kolekcji Stylizacja na Gorąco: produkty z tej linii zapewniają długotrwałe - aż do 24 godzin - i elastyczne utrwalenie fryzur wykonanych przy pomocy termicznych urządzeń do stylizacji, takich jak suszarki, prostownice, lokówki. Kosmetyki nie wysuszają włosów, łatwo je wyczesać.

Na kolana mnie nie powalił.

Zacznę od tego, że moje włosy są mocno kręcone, suche, łamliwe, matowe i ogl. zniszczone prostowaniem. Kupując ten krem miałam nadzieję, że ochroni on moje włosy przed ciepłem prostownicy, ale też, że utrwali on moją fryzurę i że ochroni ją przed wilgocią. Szczerze, nie wiem czy poleciłabym komuś ten produkt, na mnie on średnio działa.
A więc plusy:
+za ładny zapach,
+za to że chroni włosy przed wysoką temperaturą,
Minusy:
-producent zapewnia, że będzie on chronił proste włosy przed wilgocią... niestety nawet jak nie wyjdę na zewnątrz moje włosy po nim bardzo szybko zaczynają się kręcić (bez użycia tego kremu proste włosy utrzymywały się duuużo dłużej)
Plusy i minusy:
-/+ na plus i minus zaliczam fakt, że na szóstym miejscu w składzie zawiera on alkohol. Plus, że jest to dopiero szóste miejsce, minus, że wgl zawiera alkohol.
-/+ plus za to, że delikatnie nabłyszcza włosy, minus za to, że nabłyszczenie, niedość, że jest bardzo delikatne to jeszcze bardzo szybko znika.