Démaquillant Tonic Express [One Step Facial Cleanser] (Dwufazowy płyn do demakijażu twarzy i oczu)

Wystrczy jeden gest aby oczyścić, stonizować i zregenerować skórę. Dwufazowa formuła stworzona z myślą o aktywnych kobietach szybko usuwa lekki makijaż oraz zanieczyszczenia, pozostawiając skórę świeżą, komfortową i pełną blasku. Dodatkowy atut : nie wymaga spłukiwania.
Działanie upiększające :
- Usuwa toksyny z powierzchni naskórka i nautralizuje wpływ znieczyszczeń.
- Odświeża i tonizuje skórę, przywracając jej zdrowy wygląd.

Zawód !

Produkty z Clarinsa bardzo mi odpowiadają, więc zdecydowałam się również na ten płyn do demakijażu. Posiadam 100 ml opakowanie które kupiłam w jakimś zestawie i bardzo się cieszę że jest małe.

nie lubię

Lubie kosmetyki clarinsa, ale ten nie przypadł mi do gustu. uzywam go sporadycznie, po to, by zuzyc, a nie dlatego, ze mi odpowiada :(
Jest dosc drogi ( obecnie 109), niezbyt wydajny przy codziennym stosowaniu. Ma butelke ze zbyt duzym otworem, wiec trzeba uwazac, by nie wylało sie go za duzo. Ma brzoskwiniowy kolor i brzoskwiniowy zapach...tyle, ze zapach nie zawsze jest taki sympatyczny, stajac sie wrecz drazniacy. a kolor jest bez sensu przy zmywaniu podkładu, bo nie zawsze widac, czy płatek jest juz czysty - brzoskwiniowosc nasladuje resztki fluidu :D Teoretycznie makijaz zmywa niezle, ale nie odwazyłabym sie uzyc go do oczu, na twarzy zas zostawia leko tłusta warstwe. Nie mam tez do konca poczucia czystej skory...
Podsumowujac - o wiele bardziej lubie duet krem/olejek myjacy + szmatka earle - szybko, sprawnie, do czysta. gdy sie spiesze i nie chce na przykład zmywac oczu - poprzestaje na demakijazu tym preparatem, choc wkurzaja mnie kolejne wyrzucone płatki i ta lekko lepko-tłusta skora. Zmecze ale na pewno don nie wroce.

Używam tego produktu od: jakies 2 miesiace

co to jest:tłuste i piecze?? Tonik Clarins;)

Lubię wściekłozielony tonik z Clarinsa, mam jeszcze kilka kosmetyków tej firmy, skuszona recenzjami i niezłą ceną kupiłam ten tonik.
Sam produkt bo aplikacji (trzeba długo nim trząść, bo obie fazy się ciężko łączą) zostawia na skórze tłustawą powłoczkę, która znika po jakimś czasie. Mnie się takie działanie średnio widzi - wolę mieć poczucie supewyczyszczonej odświeżonej buźki, niż tłustej powłoki, bo ona w 100% nie znika. Oczy? Moje alergiczne oczy reagują na tonik pieczeniem i zaczerwienieniem. Aż żal ich pocierać...
Kwestią marginalną jest kolor i zapach. Ten pierwszy, bladóżółty, nie pozwala do końca stwierdzić, czy porządnie wyczyściło się twarz, bo barwi wacik. Zapach...sfermentowane pomarańcze. No ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od: 2/3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/3 z 200 ml

Dieta na AZS

jest fajny

naprawde super zmywa makijaż,twarz już po samym zmyciu bez użycia kremu wydaje się nawilżona,no i ten zapach,aż nie można się doczekać aby go użyć :)produkt naprawde fajny tylko dla mnie ma dosyć spory minus,że bardzo szybko się kończy,a więc szukam czegoś również dobrego,ale bardzej wydajnego

Używam tego produktu od: zużyłam go w przeciągu 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Tak! Tak!

Pięknie pachnie, jednym ruchem pozbywam się makijażu - bardzo przydatne gdy chcemy to zrobić po męczącym dniu pracy, daje efekt odświeżenia, wygładzenia cery, która z początku wydaje się nieco tłustawa ale to uczucie szybka znika. Słabiej radzi sobie z demakijażem oczu za co odejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy ale niecodziennie

Jestem zachwycona:)

Wiele lat uzywalam do demakijazu mleczka kosmetycznego...W koncu postanowilam wyprobowac cos innego i dzieki wizazowi padlo na ten plyn wlasnie:)
Jestem bardzo zadowolona z rezultatow tego 2-fazowego specyfiku...Swietnie oczyszcza skore,ma wspanialy,cytrusowy zapach (zapach rzecz gustu-nie kazdemu moze sie spodobac),pozostawia buzie czysta,delikatna i gladka-za sprawa delikatnego filmu...Jedynym minusem jakiego sie doszukalam to wydajnosc-u mnie szybko znika ale i tak wroce do tego cudenka:)Polecam kazdemu:)Używam tego produktu od w sumie niedawna:)
Ilość zużytych opakowan w trakcie pierwszego i bedzie kolejne :)
Edt 2010.10.29: Wlasnie sobie zakupilam drugie opakowanie:) jestem bardzo zadowolona z tego plynu-swietnie usuwa makijaz i pozostawia skóre czysciutka i gladziutdka:)

super ale nie dla wrażliwych

Przede wszystkim bardzo dobrze oczyszcza zużywa się go przy tym mniej niż niż jednofazowych płynów. Fajnie odświeżająco pachnie, pozostawia leciutki film. Gwiazdkę odejmuję za naprawdę minimalnie odczuwane pieczenie na policzkach(bez zaczerwienienia) dla wrażliwców zatem nie polecam. Zmywałam nim oczy i było ok - bez podrażnień.Wszystkim innym jak najbardziej. To naprawdę luksusowy demakijaż.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań:1 + próbki

Super

Witam.
Clarins one-step cleanser jest genialnym kosmetykiem. Świetnie pachnie, nie tworzy zmian skórnych i przedewszystkim w bardzo szybkim czasie(po 1 pociągnięciu) zmywa idealnie makijaż. Z przyzwyczajenia używam nadal toniku lecz, nie ma takiej potrzeby. Próbowalam zmyć nim makijaż oczu i spisał się świetnie.
Zdecydowany KWC

Używam tego produktu od:5 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

luksus

Plusy:
- przepieknie pachnie!!!
- duze opakowanie (ale jakos mi szybko idzie...:( )
- megawygodny (wystarczy przetrzec i od razu nakladac krem! rewelacja)
- bardzo dobrze oczyszcza
Minusy:
- cena

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Nie oddam go

Mam cerę mieszaną, od czasu do czasu pojawialy mi się na czole niemiłe niespodzianki. Od czasu gdy poznałam to cudo jedyną niespodzianką jest rozswietlona, czysta i wypoczęta skóra! Nie dajcie sie zmylić nieco "tłustawej" konsystencji (dzięki temu świetnie oczyszcza). Najlepszą rekomendacją jest to, że co 2 - 3 miesiące wydaję na niego 100 zł (mama mia 8)). Do demakijażu buźki - super, do oczu stosuję inny specyfik, więc sie nie wypowiadam.

Edit: Po 3 latach używania i kilku próbach znalezienia tańszego odpowiednika wracam do niego zawsze z przyjemnością i zachwycam się od nowa :)

uwielbiam

Brak mi slow,jest cudny,cudnie nawilza,cudnie pachnie.Skora jest po nim jak jedwab,delikatnie zmywa makijaz,nie powoduje podraznien i przez ten zapach moj chlopak trzyma nos przy mojej twarzy 24na dobe.Moje KWC

Używam tego produktu od:6mies

tylko dobry

Spodziewałam się czegoś więcej po tym kosmetyku, jednak podsumowując wszystkie plusy i minusy nie wypada źle.Do plusów zaliczam niewątpliwie jego zachach-delikatny i świeży.Ładnie oczyszcza chociaż z demakijażem oczu nie zawsze sobie radzi i aby dokładnie oczyścić okolice oczu trzeba trochę popracować ;) przez co nie należy do wydajnych kosmetyków.Zostawia na skórze delikatną, tłustą powłokę, która po jakimś czasie znika.Jednym słowem 3+.