Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Healthy Mix, Serum Gel Foundation (Podkład w żelu)

Healthy Mix, Serum Gel Foundation (Podkład w żelu)

Cena już od 32,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Owocowa terapia (z liczi, jagodami goji i owocem granatu) zmniejszająca zmęczenie, pozostawiająca uczucie świeżości i lekkości, rozświetlająca i ujednolicająca cerę na 16 godzin. Zawiera witaminy i przeciwutleniacze. Podkład ma postać żelu, który stapia się z naturalnym odcieniem skóry i nadając jej pół matowe wykończenie. Jest hypoalergiczny i nie blokuje porów. Dostępny w 6 odcieniach.

rozświetlające
hipoalergiczna
fluidy
Krycie
lekkie
w buteleczce, z pompką

bez rewelacji

plusy
+gamma kolorystyczna
+zapach
+konsystencja
+opakowanie
+nawilża
+ nie ciastkuje się na twarzy
minusy
-nie jest trwały
- trochę ciemnieje
-jest za drogi jak za tę jakość i krycie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1545011].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony podkład Polek

Bardzo dobra gama kolorystyczna, podkład jedynie minimalnie ciemnieje w ciągu dnia.
Ładne żółte odcienie, brak świnkowych kolorów
Nie podkreśla zmarszczek jednak może podkreślać suche skórki np. na nosie.
Wygodne opakowanie z pompką, widzimy ile kosmetyku znajduje się w środku, osobiście lubię widzieć kiedy dobijam do denka.
Kupiłam bo był swego czasu wszędzie zachwalany jednak nie zdecyduje się na kolejne opakowanie. Nie z każdym kremem dobrze się dogaduje, po około 3 godzinach cały puder róż i bronzer po prostu znikają z mojej skóry. Ściera się na niedoskonałościach, które po kilku godzinach staja się bardziej widoczne.
Na pewno świetny dla cer suchych, mieszanych bez problemów z trądzikiem.
Jednak trzeba przyznać, że jest to bardzo dobry drogeryjny podkład

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1488166].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry!

Dobry podkład w dość przystępnej cenie, ładne opakowanie, lekkie,poręczne, kusi zeby użyć :)
Plusy:
zapach
krycie
wydajność
rozświetlenie
formuła
minusy:
trudno dostępny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487521].usefull || 0 }}% pomocna.

Patrol kosmetyczny - szminki

Genialny

Jest to kosmetyk, którym ciężko przeholować z ilością. Nawet jeśli nałożę go za dużo to i tak nie widać żadnych sztucznych efektów czy nadmiaru kosmetyku. Być może jest to spowodowane tym, iż bardzo dobrze stapia się z kolorytem cery. Niedoskonałości za to stają się mniej widoczne, a efekt utrzymuje się przez długi dzień. Skóra nabiera promiennego wyglądu, bez przebarwień i plamek. Produkt nie podrażnia, nie uczula, nie potęguje już występujących podrażnień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1421831].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo przyjemny :)

Lżejsza wersja normalnego podkładu Healthy Mix. Mam cerę mieszaną, skłonną do wyprysków. Mój kolor to 52, beżowy z nutką zółtych tonów, na pewno nie wpada w róż czy pomarańcz. Jest to trochę taki krem BB :)

+ zapach
+ konsystencja
+ wyrównuje koloryt
+ maskuje drobne niedoskonałości
+ nawilża
+ nie zapycha

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1373651].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem niezły

Mój pierwszy podkład tej marki. Kryje równomiernie, ale niezbyt mocno, raczej wyrównuje koloryt i zapewnia wrażenie 'zdrowej cery'. Przyjemny owocowy zapach i lekka konsystencja kosmetyku zapewniają dużą przyjemność w użytkowaniu. Trwałość niestety nie jest powalająca - dosyć szybko podkład zaczyna się ścierać i nieestetycznie prześwitywać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1347216].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemniaczek.

Mój ulubiony podkład w okresie, kiedy moja cera potrzebuje rozświetlenia i nawilżenia.
Oceniam odcień 51.
- jest jasny, beżowo- żółty, dla bardzo bladych osób będzie za ciemny, ale z moją karnacją ( jasna, ale nie blada) stapia się idealnie
- daje efekt zdrowej skóry
- rozświetla
- jest słabo kryjący w stronę średnio kryjącego
- nawilża cerę
- świetny do przesuszonych partii skóry, nie podkreśla skórek
- ładnie wygląda na twarzy
- nie "ciastkuje"
- ma żelową konsystencję, która dobrze się rozprowadza
- jest średnio wydajny, używałam go codziennie przez 3 miesiące
- trzyma się na skórze przez 5-6h, potem delikatnie schodzi
- bardzo ładnie pachnie, lekko,owocowo.

W moim rankingu stoi o pół gwiazdki wyżej niż zwykły HM.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1343871].usefull || 0 }}% pomocna.

nacodzień, dla nieskazitelnej cery

Bardzo lubię ten podkład, używałam go całe lato. Jest lekki (a takiego szukałam, po ciężkich podkładach typu revlon stan mojej skóry pogarsza się), nie zapycha porów. Fajna żelowa konsystencja, krycie małe, ale dwie warstwy potrafią zakryć co nieco. Skóra wygląda na zdrową, nawilżoną - mi nie podkreśla suchych skórek ani nie wchodzi w zmarszczki. Wyrównuje koloryt.
Trafiłam na niego gdy moja cera bardzo pogorszyła się po 4 dniach noszenia Estee Lauder Double Wear (2x wesele, 2x poprawiny) - chciałam coś, co pozwoli mojej cerze oddychać z zregenerować się ;) bez konieczności chodzenia bez makijażu. I tak się też stało, leciutki ten podkład.
Posiada dwa minusy:
- cena - czekam na promocje w Rossmannie, aby zakupić kolejne opakowanie
- trwałość -16h jaką obiecuje producent to niemożliwe przy tym podkładzie, wytrzymuje 1/4 tego czasu i trzeba go przypudrować. Ale tak na codzień na zakupy, jakiś wypad z dzieckiem itp mi pasuje, bo nie obciąża cery.
Z pewnością najlepiej będzie się sprawował na cerze suchej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278206].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie idealny.

Używałam wielu podkładów, ale ten dla mnie zdecydowanie jest strzałem w dziesiątkę. Polecam przede wszystkim tym, którym zależy na zdrowym, naturalnym wyglądzie twarzy.
Plusy:
+ kolor po czasie nie robi się pomarańczowy
+ ładne, poręczne opakowanie
+ wydajność
+ daje skórze zdrowy i naturalny wygląd

Minusy:
- cena
- nie jest zbyt kryjący.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222883].usefull || 0 }}% pomocna.

hmm..

mam cerę mieszaną/suchą na policzkach i tłustą w strefie T. nakładany gąbeczką.
użyłam go dwa razy. wysypało mnie, tylko nie wiem, czy po nim, czy po czymś innym (spożywałam bardzo dużo nabiału, może od tego). za jakiś czas zrobię ponowne podejście i napiszę kolejną recenzję.

+opakowanie
+kolor, jest po prostu cudowny
+trwałość, co prawda nakładam go do szkoły na około 7 godzin, ale cały ten czas pięknie wyglądał na buzi
+daje taki bardzo ładny, zdrowy blask
+na mnie nie ciemniał, ale to może dlatego że jak go używałam to był nowy, teraz ma około miesiąc. dobre opinie mnie zachęciły do drugiej próby, więc kiedy do niej przystąpie do napisze czy zapycha i czy ciemnieje.
+u mnie się ani nie ciastkował, ani nie zbierał nigdzie.

-delikatnie podkreśla suche skórki

więcej minusów nie zauważyłam. zobaczymy jak będzie za drugim podejściem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1193213].usefull || 0 }}% pomocna.