AA Face Q10RC, Mleczko kosmetyczne 'Potrójne działanie przeciwzmarszczkowe'

AA Face Q10RC, Mleczko kosmetyczne 'Potrójne działanie przeciwzmarszczkowe'

Delikatny preparat do czyszczenia i demakijażu. Zapewnia uczucie komfortu, dokładnie usuwa zanieczyszczenia oraz przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Koenzymy Q10 i R oraz Thalasphery z witaminą C redukują głębokość zmarszczek, przywracają jędrność skóry i jej naturalny koloryt, a witaminy A i E potęgują ich przeciwzmarszczkowe działanie. Alantoina działa łagodząco i odprężająco na skórę. Po zastosowaniu mleczka skóra jest gładka i elastyczna. Mleczko nie powoduje podrażnienia spojówek.

jestem zawiedziona

W sumie nie jest zły ale świetny też niestety nie jest. Miałam nadzieję, że będę mogła nim również zmywać makijaż oczu (producent obiecuje, że nie drażni spojówek) ale to był koszmar!!! Oczy strasznie pieką brrr Z buźką radzi sobie bardzo dobrze-gęsta śmietanka nie spływa z twarzy i bez problemu rozpuszcza podkład itp. i co ważne zostawia twarz bez żadnej tłustej warstwy. Ale za podrażnianie oczu daję tylko 3 gwiazdki.

świetne

Jestem leniem, który ma mało miejsca na półce i moje mleczko musi także usuwać makijaż oczu bez podrażnień. To, choć nie jest kosmetykiem 3 w 1, oczy pozbawia makijażu skutecznie i łagodnie.
Nie zostawia tłustej warstwy na skórze, nawilża i zmiękcza. Przyjemnie pachnie.
Nawet nie mam potrzeby użycia toniku.

Super zmywacz

Fajne mleczko, które w dość szybki sposob zmywa makijaż, szczególnie dobrze radzi sobie z tuszem i nie pozostawia przy tym tłustej cery. Dobrze się wchłania i fajnie nawilża. Cera po zastosowaniu jest taka mniętka jak pączuszek. Działania przeciwzmarszczkowego nie zaaobserwowałam (dlatego odjęłam 1 gwiazdkę)- lecz może zbyt krótko go stosuję. Bardzo wygajny kosmetyk.