Shiseido, The Skincare, Szczoteczka do twarzy Cleansing Massage Brush

Shiseido, The Skincare, Szczoteczka do twarzy Cleansing Massage Brush

Cena już od 63,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Szczoteczka do oczyszczania i masażu twarzy. Wykonana z bardzo miękkiego włosia różnej długości, co umożliwia dokładne oczyszczanie twarzy. Dodatkowo masuje twarz podczas oczyszczania.

inne
do twarzy
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Warta swojej ceny!

Szczoteczka jest droga nie ma co ukrywać ale jest tego warta. Mam tą szczoteczke już od 2 lat i wygląda cały czas tak samo. Włosie się nie odkształca, nie łamie, nie barwi. Jest delikatna dla skóry a przy tym dobrze usuwa makijaż,o wiele lepiej niż za pomocą rąk. Nie wyobrażam sobie bez niej życia :P Średnio co dwa tygodnie przeleje ją wrzątkiem, żeby przegonić bakterie itp.

POLECAM!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[975826].usefull || 0 }}% pomocna.

Gładka cera...

Kupiłam z polecenia jednej z Blogerek. Miałam zniżkę urodzinową do Douglas\'a, więc zrobiłam sobie prezent.
Miałam wtedy cerę z dość mnogim trądzikiem i trochę bałam się ją stosować. Teraz buzię mam wyleczoną i stosuję ją znacznie częściej.

Plusy:
+ solidne wykonanie
+ włosie i silikonowe "pałeczki" cały czas są w takim samym stanie, nie odkształcają się
+ zaślepka ochronna na włosie, z możliwością postawienia, np. na wannie
+ miękka, niepodrażniająca skóry twarzy
+ dobrze doczyszcza skórę
+ wygładza cerę

Minusy:
- dość droga, jak na takie małe akcesorio kosmetyczne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[879339].usefull || 0 }}% pomocna.

świetnie oczyszczai wygładza

Kupiam w Sephorzez za 109 zł. Potrzebowałam czegoś do codziennego oczyszczania oraz jako alternatywa do peelingów.
Szczoteczka jest bardzo delikatna i bardzo dokłdnie czyści skórę. Nada się nawet do cer wrażliwych. Używam jej codzienie wieczorem. Zauważyłam, e po jej użyciu kosmetyki lepiej się wchłaniają. Dzięki tej szczoteczce nie używam peelingów. Cera po regularnym stosowaniu trochę sie łuszczy, ale to zamierzony efekt dogłębnego oczyszczania.
Redukuje ilość zaskórników.
Polecam do cer zanieczyszczonych tłustych i mieszanych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[846295].usefull || 0 }}% pomocna.

masaz shiseido

Niby dobra, ale....

Zachęcona pozytywnymi opiniami wielu Youtubowiczek, przecierpiałam 109 zł za szczoteczkę w Sephorze i używam jej od połowy kwietnia br.

+ faktycznie CZYŚCI (widocznie czyste pory)
+ miękkie i wysokiej jakości włosie (nie podrażnia, delikatne dla wrażliwej skóry, wytrzymuje wszelkie zabiegi pielęgnacyjne, wyparzanie wrzątkiem i "miętoszenie" łapkami, nic się nie strzępi, nic nie łamie, każdy włosek jest na swoim miejscu)
+ silikonowe wypustki masujące ( działają - po kilku tygodniach stosowania szczoteczki zauważyłam lekkie ujednolicenie koloru cery, fajna sprawa)
+ solidne wykonanie (szczoteczka wytrzymała wiele upadków z wysokości na kafelki, żadnych pęknięć, rys, czy złamań)
+ zwiększa znacznie wydajność żelu (szczoteczka bardzo dobrze pieni kosmetyki do mycia)
+ estetyczny design (ładnie wygląda na półeczce w łazience, może wisieć na haczyku, lub stać w eleganckim acz dyskretnym stojaczku, dobrze wyprofilowana rączka pewnie leży w dłoni, nie ślizga się)

Mimo wszystko znalazło się kilka wad, w tym jedna poważna, która w znacznym stopniu dyskwalifikuje użytkowanie tej szczoteczki przez osoby z taką cerą jak moja - czyli problemową:

- roznosi bakterie, powoduje nasilenie trądziku ( muszę ją odstawiać zawsze wtedy, kiedy mam skórę w gorszym stanie. "Babrze" nie tylko ropne wypryski, ale także niewielkie podskórne grudki. Teraz, latem, kiedy moja skóra jest w lepszym stanie, sprawdza się świetnie, ale podejrzewam, że w okresie jesienno-zimowym, kiedy buzia zawsze wygląda gorzej, będziemy się musiały rozstać na dłużej)
- wymaga solidnej pielęgnacji (wyparzania, dobrego wypłukania z żelu oraz osuszania - ja robię to po każdym użyciu: płuczę gorącą wodą, potem solidnie "miętoszę" pod bieżącą wodą w celu pozbycia się resztek żelu, następnie wycieram dokładnie ręcznikiem papierowym. Inaczej szczoteczka po prostu zatęchnie, co już niestety mi się zdarzyło. W związku z tym ->)
- nie nadaje się na wyjazdy, gdzie nie ma za bardzo warunków by ją dokładnie oczyścić (także wszelkie campingi, namioty, spanie pod chmurką ze szczoteczką odpadają... Higiena musi być!)
- cena (mam wrażenie, że połowę płacimy za niewielki napis Shiseido na wierzchu rączki...)

Nie zauważyłam jakiegoś "efektu WOW" po tych kilku miesiąchach użytkowania, chociaż faktycznie podoba mi się efekt ujednolicenia koloru skóry na twarzy. Skoro już kupiłam szczoteczkę, będę jej używać raz na jakiś czas, aczkolwiek nie kupię jej ponownie, jeżeli mi sie popsuje.

Summa summarum - dobry prodkut, ale na pewno nie dla skóry z problemami. Z drugiej strony jeżeli ktoś nie ma kłopotów z cerą to po co mu w łazience taki gadżet za 100 zł???

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[806695].usefull || 0 }}% pomocna.

SOLIDNA

Dzięki tej szczoteczce mam miększą twarz w dotyku,i wychodzi mi mniej zaskórników za co jestem przeszczęśliwa,jest super delikatna,nawet długo szorując nie można zrobić sobie nią krzywdy,zużywam mniej żelu,i oczywiście cena jak za taki produkt nie jest duża .Używam jej dwa razy dziennie ,a jest cały czas taka jak przy zakupie.
Rączka jest solidnie wykonana,dobrze trzyma się w ręce.
Tak jak zaznaczyłam nie kupię jej ponownie ,ponieważ będzie ona już na zawsze ze mną i na pewno się nie zniszczy,kupiłabym ponownie gdyby się zgubiła ,ale mam nadzieje ,że się to nigdy nie zdarzy:)
Reasumując produkt niesamowity,a cenę można przeboleć ,jeżeli się pomyśli ,ze będzie się ją miało na zawsze.

EDIT; jednak po dłuższym stosowaniu ,już nie będę jej tak zachwalać , jest to dobry produkt ,ale nie niezbędny.Mam cerę wyleczoną z trądziku , czasami się coś pojawia,ale wtedy kiedy ją używam pogarsza się stan cery i jest jeszcze gorzej .Wiem ,że nie można używać mechanicznego tarcia na twarzy jak nie jest ona wyleczona bo krostki będą się rozprzestrzeniać,ale nie wiedziałam,ze taki delikatny produkt mógłby mi coś zaszkodzić.Miałam już wiele prób do niej i akurat jak miałam gładziutką twarz to używałam ją i bez skutku ,znów pryszcze się pojawiały .Uważam ,że jest to fajny zamiennik masażu twarzy ,ale nic ponadto przynajmniej dla mnie ,lepsze są peelingi , jeżeli się chce mocnego tarcia lub pozbycia wągrów.Ale używać tylko i wyłącznie dla cery bezproblemowej wyleczonej całkowicie trądziku.!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[666109].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna!

Produkt znakomity. Po całym dniu siedzienia w klimatyzowanym biurze w makijażu nic nie robi lepiej mojej cerze jak ten wieczorny rytuał masażu. Do tego pojawia mi się coraz mniej niespodzianek, to za pewne skutek gruntownego oczyszcznie cery. Mam cerę wrażliwą, naczynkową suchą i do tego skłonną do zapychania i zanieszczyszeń,więc ten produkt to dla mnie prawdziwe wybawienie, gdyż nie mogę stosować niczego drażniącego. Szczoteczka nie podrażnia, świetnie oczyszcza, jest mięciutka i porządnie wykonana. Produkt naprawdę godny polecenia.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 szczoteczka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[616730].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak

Podpisuję się pod słowami Oli K, świetna szczota: świetnie masuje, oczyszcza, wygładza, porządnie wykonana, solidna, wytrzymała, z gumkami i delikatnym włosiem. Po roku używania nie żółknie, nie rozczapierza się, wygląda jak nowa, upadki z różnej wysokości na płytki też jej nie ruszają, nawet czyszczenie fug przez moje dzieci jej nie szkodzi.
Przez nią zużywam mniej żelu myjącego.
Polecam, bo jest warta swojej ceny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[561543].usefull || 0 }}% pomocna.

hmmmm

Szczoteczka jest mięciutka, milusia, nie podrażnia mojej wrażliwej, kapryśnej, naczynkowej cery. Wypustki robią bardzo delikatny masaż skórze twarzy.
Jednak... nie zachwyca mnie ten produkt. Tak czy owak muszę stosować peelingi.
Jako gadżet świetnie wygląda w łazience, ale nie uważam, że jest mi niezbędna do codziennej pielęgnacji.

Kupiłam ten produkt rok temu na promocji i na szczęście nie zapłaciłam za niego 105 zł...

Ilość zużytych opakowań: nie dotyczy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[467708].usefull || 0 }}% pomocna.

Odkrycie..rewelacja..

Dla mnie ta szczoteczka to odkrycie i nie wyobrażam sobie mycia twarzy bez niej. Cena jest dość wysoka, ale to bardzo solidnie wykonany produkt, którzy na pewno posłuży mi na długi czas.
Pięknie oczyszcza twarz, dodatkowo dzięki gumowym elementom robi masaż twarzy, poprawia ukrwienie..Nie podrażnia mojej skóry jak inne zwykłe szczoteczki.. Moja skóra jest dzięki niej lepiej oczyszczona, sprężysta, gładka... Używam jej 2 razy dziennie..
Polecam wszystkim ..to jest świetny produkt.. Mogłabym ją wychwalać pod niebiosa.. nie mam w związku z nią żadnych niekorzystnych skojarzeń i doświadczeń.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[467670].usefull || 0 }}% pomocna.