L´Oreal Professionnel, Tecni.Art, Hair Mix, Supreme Smooth (Wygładzający krem odżywczy)

HairMix to seria odpowiadająca potrzebom włosów suchych i niesfornych łącząca w sobie podstawy pielęgnacji i stylizacji.
Krem głęboko odżywia i ujarzmia włosy, aby zapewnić doskonałe wykończenie fryzury i zapanowanie nad puszeniem się. Włosy są sprężyste i lśniące. Chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury urządzeń do stylizacji.

Alternatywa dla pianki

Idealna alternatywa dla pianki do włosów.
Przede wszystkim ochrona przed szkodliwym działaniem suszarki i utrwalenie fryzury,
Bardzo wydajny, nie skleja, nie wysusza, co mi się ciągle zdarza przy użyciu pianek.
Ładny, owocowy zapach.
Moc utrwalenia wg skali producenta 3/6 i za to stawiam mały minus, mogłoby być mocniej ale pewnie wtedy krem straciłby inne swoje walory.
Bardzo wydajny - zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: 4 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 pojemność 200 ml

Jak najbardziej ok

Pierwszy raz użyła tego kremu na moich włosach fryzjerka i od razu wiedziałam, że go kupię. Mam rozjaśnione, puszące się włosy, które codziennie myję i prostuję. Nakładam go na umyte, wilgotne, wysuszone ręcznikiem włosy, potem zwykłe suszenie i na końcu prostowanie. Doskonale wygładza i prostuje, włosy są miękkie w dotyku i co najważniejsze, po wyjściu na wilgotne powietrze nadal są proste.

Edytuję bo dziś ekspedientka w sklepie, zapytała mnie czy wyszłam właśnie od fryzjera (a sama prostowałam), bo mam takie gładkie włosy?

I jeszcze jedno przyszło mi do głowy po przeczytaniu innych recenzji, u mnie efekty tego kremu widać tylko i wyłącznie po użyciu prostownicy, po zwykłym suszeniu nie ma żadnej różnicy.

Nie wart swojej ceny

Popieram opinie pozostałych wizażanek. mam włosy suche, puszące się i układam je codziennie, wiec ochrona przed suszarka jak najbardziej wskazana;)
Plusy kremu:
- wygładza, ale nie sprawia ze włosy sa mięciutkie
- troche ułatwia rozczesywanie
- włosy po wymodelowaniu zachowują bardziej kształt fryzury
- wydajność

Minusy:
- nie nawilża
- włosy są po nim dziwne-sianowate
- cena;/
Generalnie produkt do wlosów cienszych niż grubych.

Ilość zużytych opakowań: 1- niecałe

Bardzo dobry, jesli nie po prostu świetny!

Na początku muszę powiedzieć, że moje włosy są do ramion, od lat rozjaśniane, suche i nieco połamane. Miałam naprawdę duży problem, żeby każdy kłaczek nie sterczał po suszeniu w inną stronę. I ten krem mi pomógł i to bardzo. Najpierw użyła go na moich włosach fryzjerka. Po kilku dniach kupiłam. Jednak na początku nie używałam po każdym myciu tylko "na wyjścia". Jednak naprawdę widziałam różnicę i w tej chwilu używam po każdym myciu w ilości dosłownie ziarnka grochu (jest baaardzo wydajny!). Nakładam na nieco podsuszone włosy, mniej więcej od połowy długości i suszę je na grubej szczotce. Włosy są gładziutkie, miękkie, nic nie sterczy, nie widać połamanych włosów. Ładnie pachną, nie są obciążone przez co nie przetłuszczają się szybciej i nie wiszą jak tłuste strąki. Dużo łatwiej się układają przez co skrócił się czas suszenia.
Muszę zaznaczyć, że nie wiem czy zadziała jeśli nałoży sie na włosy i po prostu zostawi do wyschnięcia. Ja bez żadnego modelowania na grubej szczotce mam sianko :(
Stosuje również odżywkę Absolut Repair i raz w tygodniu maskę Intense repair, czasem jeszcze po wyszuszeniu odrobinę olejku Tecni Art. I włosy wyglądają niemal jak po wyjściu od fryzjera.

Naprawdę polecam!

niestety nie...

niestety nie działa... :( była to moja nadzieja na wygładzenie włosów krótkich rozjaśnianych ale nic z tego nie wyszło...
może na początku po kilku pierwszych aplikacjach była mała różnica ale teraz po kilku miesiącach codziennego stosowania stwierdzam, że nie robi nic poza nabłyszczeniem...
włosy fruwają na głowie tak samo jak bez nałożenia kremu, takim sam efekt można uzyskać nakładając odżywkę bez spłukiwania (a odżywki zdecydowanie wolę). zatem "jednym słowem"
NIE WYGŁADZA, NIE ODŻYWIA :(
jedynym plusem jest to że nie obciąża włosów

nie wiem co o nim myśleć.

Kupiłam ten krem za normalną cenę przy okazji zakupu innych kosmetyków i jedyne co mogę powiedzieć, to, że bardzo żałuję tak wydanych pieniędzy.

Mam bardzo delikatne włosy, do tego farbowane na blond przez co potrzebują bardzo delikatnej i skutecznej ochrony. Natomiast działanie tego kremu bardzo ciężko jest mi ocenić. Włosy po jego aplikacji łatwiej się układają, ale ochrony przed temperaturą pewna nie jestem. Kilka razy zdarzyło się, że były przesuszone pomimo aplikacji. Chyba działa tylko przy suszarce czy szczotce, do prostownicy jest według mnie zdecydowanie zbyt słaby.

Plusem natomiast z pewnością jest jego pojemność i ogromna wydajność. Jeśli komuś będzie odpowiadało jego działanie, to przynajmniej na dlugo mu krem starczy :)

Dwie gwiazdki daję za wydajność i pojemność w stosunku do ceny oraz za ułatwienie układania włosów. Reszta niestety na minus.

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: mała część pierwszego

czyżby efekt placebo?

Kolejny zakup na promocji w tru.
średnio udany.
Wielokrotnie używałam przed prostowaniem włosów prostownicą - efekty prawie żadne. krem nie ochronił włosów przed wysoką temperaturą, były wysuszone jak zwykle. Nie wygładzone, nie jedwabiste, nie nabłyszczone.
Może tylko odrobinę bardziej podatne na układanie.
Krem nie obciążył włosów, nie zrobił im krzywdy.
Na pewno nie sprawuje się lepiej niż jego odpowiednik z drogeryjnej półki.
Cenę "fryzjerską" opłakałabym wielkimi jak groch łzami.
za cenę promocyjną - tylko sobie trochę cichutko pochlipałam :)

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Dla mnie ok:)

Zakupiłam z ciekawości, pracuje w sklepie z profesjonalnymi kosmetykami:) Klientki chętnie go kupują więc postanowiłam i ja spróbować:) Fajna konsystencja łatwo się rozprowadza i pięknie pachnie:) Minusem jest to, że zapach szybko ulatuje. Chroni przed wysoką temperaturą ;) Godny polecenia! Choć cena mogłaby być trochę niższa. Daje 4 gwiazdki, bo L\'oreal ma inne specyfiki termoochronne nieco lepsze:)

Używam tego produktu od: 1 miesiąć

słaby

Kupiłam ten krem, żeby spróbować czegoś innego od zwykle używanego przeze mnie Nektaru Termicznego Kerastase. Niestety jest bardzo słaby. Nie zauważyłam żeby odżywiał włosy, nie wygładza ich, ani nie ułatwia układania. Nie robi po prostu nic. Wyrzuciłam, bo nie było sensu go używać.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

średniak

Zużyłam jedno opakowanie tego kosmetyku i mogę powiedzieć tyle że nie wpłynął on w żaden sposób na moje włosy. Pewnie były trochę gładsze niż gdybym nie użyła żadnego kosmetyku ale generalnie to szkoda wydawać na niego pieniążki. Tani nie jest, a działania na moje włosy nie miał żadnego.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy żeby go zmęczyć
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne