Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Manhattan, Soft Mat Lipcream (Intensywna pomadka w kremie)

Manhattan, Soft Mat Lipcream (Intensywna pomadka w kremie)

Cena już od 4,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 6,5 ml

Innowacyjna pomadka w kremie w intensywnych kolorach. Dla trwałego, matowego wykończenia makijażu ust. Gwarantuje fantastycznie delikatne odczucie na ustach.

świetna

Uwielbiam matowe pomadki i ta również należy do grona moich ulubionych, tylko szkoda, że jest już niedostępna (?), bynajmniej ja nie mogę jej nigdzie znaleźć :( kupiłam ją kiedyś przez internet. Posiadam odcień 95M, jest to nudziak wpadający w brąz. Pomadka super się rozprowadza, ma konsystencje jakby musu, ładnie się trzyma, nie podkreśla skórek i nie wysusza. Ma słodki budyniowy zapach. Świetna!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1363456].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polubiliśmy sie

Kolorki sa bardzo ładne żywe a cena przystępna ale ta pomadka tak okropnie wysusza i nierównomiernie sie ściera że wole zapłacić więcej niz sie męczyć z taką poza tym przy malowaniu powastają smugi ahh.. koszmar No i nie jest zbyt trwała

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1360166].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie.

Pomadka przechodziła swoje 5 minut na jutubie, blogosferze. Skusiłam się w tamtym czasie na jeden odcień 54 K- zgaszony róż- nude, lekko brzoskwiniowy.

+ ładny kolor
+ niska cena
+ przyjemny zapach
+ porządny aplikator, którym łatwo maluje się usta

- pomadka zbiera się w załamaniach ust
- bardzo ciężko ją równomiernie nałożyć, trzeba się trochę nakombinować
- roluje się
- nierównomiernie schodzi
- ściąga i wysusza usta, ale trudno nałożyć pod nią balsam ochronny, ponieważ wtedy zaczyna się mazać, ślizgać i nie sposób ją równomiernie nałożyć

+/- może producent nazwałby swoje pomadki jakoś po ludzku a nie numerami

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1354466].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja czego nie wolno

Mimo wszystko najlepszy w swojej kategorii cenowej.

Pomadki kupiłam juz jakiś czas temu w jednej z drogerii internetowych za około 5 złotych. Posiadam kolory: 31S praz 54L.

PLUSY:

+++ cena
+ ciekawe kolory
+ dostępność w internecie
+ ładne, minimalistyczne opakowanie
+ wygodny aplikator

MINUSY:

- smugi
- niesamowicie wysusza
- podkreśla suche skorki (a raczej je tworzy)
- jaśniejsza ma bardzo słabe krycie
- zbiera się w załamaniach
- szybko i nierównomiernie "się zjada"

Pomimo wielu wad jest to chyba najlepszy produkt w swojej kategorii cenowej. Pomadki są idealnym rozwiązaniem, gdy potrzebujemy coś na "jedno wyjście" i nie chcemy inwestować w nic trwalszego. Jeżeli jednak szukamy czegoś, co będziemy używać codziennie, zdecydowanie wybieram Bourjois ROUGE EDITION Velvet lub REVLON COLORBURST

Używam tego produktu od: 1 rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1065681].usefull || 0 }}% pomocna.

oczekiwałam trochę więcej

Dobrze, że dostałam tę pomadkę jako gratis w drogerii internetowej. Przynajmniej nie płaczę nad tym, że mogłam iść za tę forsę na piwo.

+ kolor na ustach prezentuje się tak jak w opakowaniu
+ solidne i poręczne opakowanie
+ przyjemne, aksamitne uczucie na ustach
+ przy super cieniutkiej aplikacji trzyma się jak powinna

+/- ładny zapach (o ile ktoś lubi wanilię - ja nie lubię)

- wiele wulgarnych słów upłynęło, nim poradziłam sobie ze smugami przy aplikacji
- mizerna trwałość
- przy nałożeniu dwóch warstw (jeszcze więcej wulgaryzmów przy aplikacji) trwałość spadła do zera
- paskudnie się "zjada": tworzy wyraźną linię między strefą zjedzoną do zera a pomalowaną (a nie testowałam jej przy tłustym obiedzie)
- ponowna aplikacja w ciągu dnia to koszmar (nie da się porządnie zetrzeć tego, co zostaje na konturach, a jak się nie zetrze, tworzą się farfocle)

Używam tego produktu od: 14 msc.
Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041135].usefull || 0 }}% pomocna.

Wysycha na wiór

Mam dwa odcienie kupione w różnych drogeriach i w obydwu ten problem występuje.

Kiedy nałoży się ją na usta, wygląda świetne, piękny mat. Niestety, po kilkunastu minutach zasycha tak bardzo na ustach, że wygląda to okropnie. W dodatku pęka w miejscach, w których usta się zginają podczas mówienia. Utrzymywanie też nie jest jakieś rewelacyjne, nie przetrwa ona żadnego jedzenia, bo ściera się na wewnętrznej części ust. Próbuje znaleźć na nią sposób, ale nic to nie daje. Rozumiem, że to pomadka matowa, ale bez przesady żeby tak zasychać na ustach. Wygląda jak skorupa. Za to kolory są piękne

Ilość zużytych opakowań: 0 (w użyciu 2)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040455].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedna z moich ulubionych

Świetna matowa pomadka. Delikatna, ale zarazem dość intensywna. Posiadam dwa odcienie 31S (ceglasty róż) oraz 95M (jasny brąz), i żałuję, że nie zakupiłam innych wcześniej, bo teraz ciężko spotkać.

Plusy:
+ kremowa konsystencja,
+ ładny mat,
+ szybko i na stałe zasycha na ustach,
+ długo się trzyma,
+ tania

Minusy:
- dostępność,
- wysusza [ale to jak prawie każdy mat].

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028100].usefull || 0 }}% pomocna.

SUPER!!!!!

Mam w posiadaniu wiele szminek, ale nigdy przenigdy nie trafiłam na coś tak wspaniałego. Na ustach utrzymuje się całą noc, nie ściera się, nie rozmazuje, kilka minut po nałożeniu totalnie się wchłania, więc mozecie całować się ze swoimi chłopakami bez obaw! Nieraz zdarzyło się tak, że kiedy obudziłam się rano jeszcze miałam ślady szminki na ustach! Po prostu coś cudownego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027526].usefull || 0 }}% pomocna.

Oceniam kolor 56K

To pierwsza moja matowa pomadka w formie błyszczyka i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam ją w drogerii internetowej za jakieś 5 zł (!!!) i okazała się super.
+formuła -> przecudowna, super się nią maluje nie stwarza żadnych problemów podczas aplikacji
+cena
+ładny kolor, dobrze napigmentowany
+zapach
+daje miły efekt na ustach, nie wiem może to przez tą formułę?
- czasami smuży
-wysusza, jednak to chyba do przewidzenia przy matowym wykoczeniu

Za te dwa minusy odejmuję gwiazdkę

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026276].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla suchych ust

oceniam kolory 56K i 54L

+ śliczne różowe odcienie
+ intensywne krycie
+ wygodny aplikator
+ całkiem trwałe
+ konsystencja jest masełkowata i aksamitna
+ nie podkreślają za bardzo suchych skórek
+ prześlicznie pachnie budyniem waniliowym

- za małe nawilżenie, niestety moje usta wymagają czegoś więcej a gdy dodam balsam ochronny to trwałość mocno kuleje

Dam mu jeszcze szansę w dni kiedy moje usta będą nawilżone same z siebie

Ilość zużytych opakowań: dwa zaczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[994592].usefull || 0 }}% pomocna.