Ultra Color System, Płukanka do włosów srebrna

Ultra Color System, Płukanka do włosów srebrna

Cena już od 4,56 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Srebrna płukanka do włosów zapewnia wyrazistość popielatego odcienia włosów siwych, blond lub rozjaśnianych. Niweluje żółty kolor powstający na blond włosach, podkreślając ich jasny, lekko popielaty odcień. Ożywia naturalny połysk włosów, ułatwia ich rozczesywanie i sprawia, że są wyjątkowo miłe w dotyku.

płukanki

• Methylchloroisothiazolinone,
  • Methylisothiazolinone (1.02.2014.)

Napisanych recenzji: 10

szału brak

srebna płukanka nadający srebny odcien? - powodzenia. Przy małej ilości dolewania płukanki brak, przy dużej - rózowy odcien zamiast popieli. dodatkowo masakrycznie wysusza włosy przez co wypadają,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1160116].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 89

Napisanych recenzji: 113

Jest ok.

Miałam już kilka opakowań tej płukanki i uważam, że jest całkiem niezła. Plusem jest to, że nadaje delikatnie platynowy odcień włosom. Nie wiem od czego to zależy, ale jak zaczynałam używać tej płukanki to efekt był bardziej widoczny. Teraz po użyciu kilku buteleczek ten efekt jest trochę słabszy. Po jej użyciu włosy rozczesują się lepiej, są miłe w dotyku, widać połysk. Jednak nie jest to jakiś efekt zdumiewający. Jeśli chodzi o wydajność to jest przeciętna. Czasem musiałam używać płukanki trochę więcej żeby nadać włosom inny odcień. Lubię tę płukankę, przyzwyczaiłam się do niej. Dla moich włosów jest odpowiednia.

Używam tego produktu od: ok. 2-3 lat.
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1131456].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 47

Polecam!

Odkąd z szatynki stałam się blondynką kosmetyki mające pozbawić moje włosy żółtych tonów na stale zagościły w mojej kosmetyczce.

Zdecydowania z tzw. fioletowymi szamponami i odżywkami wygrywają płukanki, które mają ZNACZNIE mocniejsze działanie.

Ogólnie jestem zadowolona z działania płukanki Joanny, chociaż muszę ją stosować często (praktycznie przy każdym myciu głowy).

Plusami są jednak:
+ cena (kupuję ją zazwyczaj za 5,50zł)
+ ułatwia rozczesywanie włosów (nie plącze)
+ rzeczywiście nadaje platynowy odcień moim rozjaśnianym włosom

Ilość zużytych opakowań: trzy i pół

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[967292].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka objętość

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 23

Ciężko wypośrodkować

Bardziej barwi na fiolet, ciężko to wypośrodkować, jak się da więcej wody to nie robi nic, jak się da więcej płukanki to znowu za mocno barwi. Nie jest złe, ale nie mój typ.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[950625].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 116

Napisanych recenzji: 1267

niewielka poprawa

kiedyś rozjaśniałam włosy przez kilka lat na blond rozjaśniaczem, który zawsze daje efekt żółtego blondu, używałam płukanki delii, pięknie niwelowała żółty odcień i była bardzo wydajna - łatwo było z nią przesadzić i mieć fioletowe pasemka

płukanka joanny jest w porównaniu z delią bardzo słaba - używałam jej 4 razy i poszło całe opakowanie, włosy nie bardzo łapią inny odcień
tylko najjaśniejsze pasma, które nie był wcale zbyt żółte mają srebrny połysk
reszta - pozostała w kolorze rudawego i ciepłego blondu
nie spodziewałam sie że płukanka zlikwiduje rudy połysk, ale mogłaby go trochę przygasić
odrosty, po ostatnim farbowaniu moim zdaniem są rudo-żółtawe i takie zostały po płukaniu
ogólnie - żadnego efektu

Używam tego produktu od: 3 tygodnie, chyba 4 użycia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[932469].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 85

Duży zawód...

Mam farbowane, długie włosy : rozjaśnione cienkie pasemka, reszta farbą ( blond). Co jakiś czas używałam fioletowego/srebrnego szamponu, który ratował trochę sytuację ale trzeba go było używać kilka razy więc tym razem postanowiłam użyć pierwszy raz płukanki, która (myślałam) zadziała bardziej efektywnie.

Płukanki użyłam dwa razy i za każdym razem rozpuściłam JEDNĄ nakrętkę w butelce po wodzie mineralnej.

Po pierwszym użyciu efekt był bardzo delikatny, włosy były bardziej błyszczące ale trudno mi powiedzieć czy kolor rzeczywiście się czymś róźnił. Po drugim użyciu zauważyłam zdecydowaną zmianę : rozjaśnione pasemka stały się srebrne ( nie szare ) ale niestety płukanka nie ruszyła nic a nic farbowanych włosów, które pozostały z ciepło żółtą, może nawet lekko rudą poświatą czyli tak jak było przed użyciem. Nie jestem zadowolona z tego efektu. Mam wrażenie, że szampon którego wcześniej używałam lepiej sobie radził.

I tak używam jej czasem, doszłam do 2 nakrętek na butelkę wody. Czasem z każdym myciem i nic, poprawy brak.

NIE RADZĘ osobom, które zaraz po rozjaśnieniu włosów chcą nią zniwelować "kurczaka". Takie włosy, wypłukane z pigmentu, suche i z otwartymi łuskami bardzo łatwo złapią ten barwnik. Lepiej jest przemęczyć się jak najdłużej regenerując i nawilżając włosy i spróbować od minimalnych iłości, zwiększając stopniowo ilość z każdym myciem w przypadku braku efektu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[927232].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

bez fioletowych refleksów, wyrównuje kolor, nadając piękny popiel,

Ostatnia moja wizyta u fryzjera skończyła się nieplanowaną różnorodnością kolorów na włosach. Celem było zejście z brązu na jasny popiel- efekt: sraczka blond. Zaryzykowałam z tą płukanką myśląc, nic nie mam do stracenia i efekt był rewelacyjny :) Już po jednym użyciu miałam śliczny popiel, oprócz końcówek, które były wcześniej bardzo żółte. Większość moich żółtości zamieniły się w popiel. Włosy po płukance są lepiej rozczesywane, lecz nie dadzą takiego efektu jak odżywka. Wydajność produktu- średnia, zakładam, że jedna buteleczka poleci w miesiąc, biorąc po uwagę ile zostało już teraz. Cena rozsądna.

Używam tego produktu od: tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[868219].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

troche matowieje rudy refleks

skład płukanki srebrnej:
Aqua, Cetrimonium chloride, Isopropyl Alcohol, Acid violet 43, Basic red 51,Citric acid, Dmdm hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

szukam plukanek ktore usunal nie żółty a rudy refleks z wlosow, niestety nie znalazlam plukanki z acid blue, wszystkie sa z fioletem, troche matowieje ten rudy ale szału nie ma, choc lepsze to niz nic ;)

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań: 1 male

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[865880].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

tęcza na głowie - edit.

Jako, że zachciało mi się po rudej czuprynie blond włosów, zmuszona byłam zakupić jakąś płukankę, żeby mnie ratowała po rozjaśnianiu (stosowałam kąpiel rozjaśniającą, genialna metoda, nigdy wcześniej moje włosy nie chciały się rozjaśnić).

Standardowo, najpierw poczytałam opinie na wizażu i zdecydowałam się właśnie na Joanne.. I powiem, że jestem bardzo zadowolona. Moje włosy miały takie kurczakowate refleksy, że nie mogłam spojrzeć w lustro.
A teraz? Użyłam jej dopiero dwa razy, a już widzę ogromną poprawę! Moje włosy nabierają coraz więcej popielatych, a nie żółtych refleksów, a już bałam się, że nic się nie da zrobić! Jestem mega zadowolona.

Jedyny minus, to chyba jest dość mało wydajna. Ale za taką cenę to w sumie nie jest rażąca wada.
Polecam!

EDIT: ta płukanka okazała się później daleka od ideału. Moje włosy miały przez nią różne kolory. Od jasnego blondu do odcieni rudego (pozostałości po rozjaśnianiu, których płukanka nie chciała się pozbyć). Dodatkowo czasem musiałam chodzić z fioletowym refleksami! Zmuszona byłam po niej przyciemniać trochę włosy, bo nic innego nie pomagało. Sama nie rozumiem mojego wcześniejszego zachwytu. Powiedziałam sobie: nigdy więcej płukanek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[796966].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

najlepsza do tej pory

Mam wlosy rozjasnione farba Wellaton 12/1, ktora nie zolknie az tak bardzo (ale jednak i to jest naturalne). Zapobiegawczo postanowilam kupi cjakas plukanke. Wybor padl na fioletowa z Delii i juz myslalam ze to ta jedna jedyna... az odkrylam Joanne! Ta plukanka dziala tak samo na odrost jak na cala dlugosc wlosow. Jest niestety malo wydajna nawet na wlosy krotsze niz do ramion. Gdy mi sie skonczyla postanowilam dokonczyc ta plukanke z Delii i widze ze Joanna jest o niebo lepsza.
po 1. i najwazniejsze: po uzyciu Delii widac roznice miedzy odrostem a reszta wlosow;/ odrost i wlosy pod spodem sa zolte
po2. Joanna dodatkowo pielegnuje wlosy a nie wysusza jak Delia
Nawet jesli jest mniej wydajna to i tak sa groszowe sprawy wiec warto. Zastanawiam sie tylko dlaczego nie nazywa sie plukanka fioletowa skoro taki ma kolor w rzeczywistosci...

Używam tego produktu od: 2tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[792647].usefull || 0 }}% pomocna.