Gosh, Lip Gloss

Gosh, Lip Gloss

Najlepszy błyszczyk jaki do tej pory miałam. Gęsty (uwaga na włosy, bo troszkę się przyklejają), bardzo trwały - trzyma się na ustach nawet po śniadaniu i dodatkowo jakby natłuszczający - co doskonale sprawdziło się podczas zimnych i wietrznych dni. Jednak dla mnie największą jego zaletą jest kolor (0022) i opalizujące drobinki, które są bardzo drobniutkie (nie mają nic wspólnego z wielgachnymi płatkami brokatu, którę wyglądają jak potłuczona bombka choimkowa) i sprawiają, że usta są pełne i takie... trójwymiarowe. Gorąco polecam !

mocno kryjaca

Zgadzam sie ze to bardziej pomadka niz blyszczyk, mam odcien 009, ladny jasniutki roz mocno kryjacy usta, mnozna zobaczyn na stronie gosha na glownej gdzie zmieniaja sie obrazki, jedna pani ma go na ustach:) wiec zly nie jest ale chyba ten w tubie jest nieco lepszy choc nie wiem czy go nie wycofuja , na ich stronie nie ma juz tych w tubie

Bardziej pomadka niż błyszczyk

Ten błyszczyk to dla mnie bardziej pomadka, bo jest dość mocno kryjący. Jest gęsty i przyjemnie się go nakłada, długo się utrzymuje. Efekt również jest bardzo ładny - usta błyszczą i wyglądają efektownie, są takie jakby aksamitne po nałożeniu tego błyszczyka. Do tego ładne opakowanie. Kupię go jeszcze na pewno, ale już inny kolor, bardziej neutralny, bo teraz mam odcień fioletu.

Używam tego produktu od: ok. rok

i nie opuszczę cię aż do wiecz

to była moja pierwsza przygoda z mazidłem na ustach ;)
-dawno, dawno temu- z okazji studniówki postanowiłam podkreślić kobiecą stronę mej istoty --skusiłam się na nr 001--nowy kolor ust towarzyszył mi przez całe studia i tak już pozostało ;)
minusem jest to,że do mojego GOSHa klei się wiele rąk i trzeba go pilnować, ;)
moja mama też się uzależniła

dziwią mnie negatywne recenzje,ale widocznie nie każdy związek jest udany ;)

ja polecam

Używam tego produktu od:10 lat

Genialny!

Zdecydowanie tak! Chyba jeden z lepszych błyszczyków jakie miałam, trochę gesty, długo utrzymuje się na ustach, ładnie się mieni, cena przystępna. Ładny zapach, + za opakowanie.

efekt pomadki

Blyszczyk powinien nablyszczac, jak sama nazwa wskazuje, a ten nablyszcza, ale grubymi drobinami brokatu, do tego ma efekt mocno kryjacej pomadki, czego nie lubie. Wysusza usta, zamiast nawilzac i wygladzac, uwypukla niedoskonalosci, suche skorki, bruzdy i rowki. Konsystencja jest gesta, klejaca, a fe! Do tego kolor wyglada super tylko w opakowaniu. Na ustach daje efekt sztucznej tandety. Nie polecam, troszke sie zawiodlam na tym kosmetyku, bo bardzo lubie gosha i inne dotychczas stosowane przeze mnie produkty tej marki byly bardzo super, a w tym blyszczyku urzekly mnie kolorki na sklepowej polce, na dloni przy sztucznym swietle, ale jak zobaczylam sie w domowym lustrze, to az zaniemoglam. Osobiście nie polecam, ale dodaje jedna gwiazdke, gdyż mialam tylko jeden, jasny odcień tego specyfiku, być może inne lepiej sie spisują.

Używam tego produktu od: 3 proby
Ilość zużytych opakowań:2 napoczete

bez rewelacji

nie kupie, bo ile bym go nie nalozyla zawsze usta byly zbyt perlowe, drobinek bylo prawie nie widac, zdecydowanie za gesty, kleil sie niesamowocie. brrr. nie jest wart swojej ceny, odcien byl rozowy, ale nie pamietam dokladnie jaki nr. uzywalam go dosyc dawno temu, wiec moze z jakoscia sie poprawilo. Używam tego produktu od:brrr

POLECAM

Wydajny, trwały - po pewnym czasie mam wrazenie że się lekko rozpuszcza po wpływem ciepła ust. Nie zmienia koloru, nie wygładza ust, jest ok - dobry błyszczyk. Kolory intensywne, nie klei się. Bez zapachu. Godny polecenia.

Używam tego produktu od: rok

Błyszczyk jest super... Kupiłam go w ten sam dzień co błyszczyk z Sephory... Musze przyznać że jest od tego drugiego wiele lepszy... Posiadam kolor 003 jak dla mnie jest idealny... ale na pewno wypróbuję też inne kolory. Łatwo rozprowadza się go na ustach ma bardzo miękki i delikatny aplikator, zapachu nie wyczułam :) Nie jest zbyt trwały ale do tego można się przyzwyczaić. Generalnie bardzo go polubiłam i na pewno kupię sobie jeszcze kilka :)

Używam tego produktu od: nie wiem

świetny

Mam odcień nr 0022. Na moich ustach wygląda na cielisty, a zarazem chłodny, z dyskretnymi drobinkami. Daje bardzo ładny efekt - wilgotnych, a zarazem bardzo dyskretnie iskrzących ust (nie jak bombka choinkowa ;)) Bezsmakowy, zapach prawie niewyczuwalny. Trwałość ok. 1-1,5 h, pod warunkiem, ze nic nie jem, no ale to w końcu błyszczyk, a nie trwała szminka :) "Zjada się" równomiernie, nie waży się.

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni

boski

dostalam go w prezencie cudowny swietnie pokrywal usta ladny kolorek trwaly :) bardzo bylam zadowolona :) moge go w 100 % polecic jako jeden z lepszych!

Używam tego produktu od:2 lata

efektowny

Używałam błyszczyka w kolorze beżowym, najprawdopodobniej nr 03. Bardzo ładny odcień, efektownie prezentował się na ustach - niby dyskretnie je podkreślał i barwił na delikatny beż, ale ogółem był to efekt dość "gwiazdorski". Robił dobre tło do przydymionych oczu.

Moja miłością są pomadki, ale ten błyszczyk przekonał mnie do siebie, bo:
- ma optymalną konsystencję - nie jest wodnisty przez co nie znika tak szybko, nie jest też zbyt gęsty - nie pokrywa ust grubą warstwą, czyli brak poczucia dyskomfortu,
- łatwa aplikacja, nie wymaga lusterka,
- drobinki są bardzo dyskretne, nie ma nachalnego brokatu (!),
- nie schodzi z ust w nieestetyczny sposób, robi to równomiernie,
- miałam wrażenie lekkiego odżywienia ust, doraźnie je wygładzał,
- bezsmakowy i bezzapachowy, czyli odpowiedni dla alergików.

Bardzo dobry błyszczyk, być może kiedyś jeszcze się skuszę, póki co wciąż inwestuję w pomadki ;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Bardzo lubię

+ ciekawe odcienie, wyróżnia się od innych
+ dość wygodny aplikator
+ aksamitna konsystencja
+ bardzo trwały jak na błyszczyk
+ subtelny, lekko błyszczący efekt
+ wydajny

- już na początku jest zbyt gęsty, niestety potem klei się na ustach coraz bardziej
- z czasem zaczyna trochę wysuszać usta