UV Response, Face Cream SPF30

UV Response, Face Cream SPF30

Krem, który jak zapewnia firma, skutecznie chroni przed promieniowaniem UVA i UVB. Zawiera antyoksydanty i substancje nawilżające.

oj nie...

miał być to krem na wakacje. Chciałam mieć pewność że buzia będzie nawilżona a nie spalona.

Krem ma raczej rzadką konsystencję, wchłania się średnio, buzia się lepi :(. W efekcie człowiek się strasznie świeci.

Wprawdzie nie oparzyło mnie nic ale nie ma sensu przepłacać bo nie ma za co :(

Używam tego produktu od: wakacje

Zdecydowanie dno

Używałam, a właściwie próbowałam używać tego kremu kilka lat temu, i skończyło się tak, że kupiłam jak zwykle na wakacje Lancaster spf 50,a to "coś" poszło do kosza.
Dziwią mnie komentarze o lekkiej konsystencji. Lekki to jest Shiseido spf 50, Anthelios fluid, puchato-lekki jest, np. Avene spf 30 lub właśnie Lancaster, a Clinique to jakaś gęsta, pełna mineralnych filtrów oblepiająca mazieja. Twarz się pod nią pociła (mimo braku nawilżenia!), dusiła i zaowocowało to niedoskonałościami na mojej normalno->suchej cerze.
Żle się rozprowadzał na różnych serach (Lancome, Guerlain).
Charakterystyczny dla tej firmy bezzapachowy chemiczny zapach. Zero komfortu używania, zwłaszcza, gdy jest się wymagająca konsumentką z doświadczeniem w kremach z wysoką ochroną. Bardzo, bardzo toporne kremiszcze, absolutnie nie polecam. Odczucia równie przyjemne, co po Superdefense tejże firmy.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam całego, groziłoby to uszczerbkiem na zdrowiu psychicznym.

całkiem niezły

Kupiłam na allegro 30 ml - i jestem zadowolona. Jest to dla mnie krem wakacyjny - filtry dośc wysokie, firma przyzwoita...W miarę niedrogi, w miare wydajny. Nie jest rzadki, nie jest gęsty...Rozsmarowuje sie przyzwoicie, nabłyszcza w normie...Chroni dobrze - testowałam egipskie i tureckie plaże ;) Oczywiscie nie opalałam twarzy, ale nie spiekłam nawet nosa. czy przyczyniał się do wyprysków?Chyba nie. U mnie i tak każdy wakacyjny wyjazd oznacza gwałtowna zmiane cery normalnej w mieszaną, ale po powrocie wszystko wraca do normy. Clinique nie zaszkodził mi bardziej, niz inne mazidła. Zapach - charakterystyczny dla firmy, czyli plastykowy brak zapachu ;)
Nie wiem, czy kupię ponownie, nie wykluczam, ale na razie mam jeszcze ten stary.

Używam tego produktu od:pare miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 30 ml

depilacja rąk

raczej nie dla mnie

Krem ma rzadką lejacą konsystencję, w związku z tym łatwo mozna go nałożyć bez rozciągania skóry. Pomimo swojej lekkości wchłania się kiepsko i pozostawia świecącą warstwę, co według mnie dyskwalifikuje go do używania na codzień pod makijaż.
Stosowałam podczas wakacjo przede wszystkim na plaży, poniewaz tam nie zalezało mi aż tak bardzo żeby się nie świecić, bo wszyscy dookoła też się świecili :) W takiej sytuacji spisywał się dość dobrze, ale nie idealnie - spodziewałam się bardziej skutecznej ochrony przed słońcem.
Ja już go więcej nie kupię.

Używam tego produktu od:wakacji
Ilość zużytych opakowań:1/3 opakowania

trafiony zatopiony ;))

Kupiłam w letniej promocji :) i dla tego kremu bezlitośnie zdradziłam La Roche Hydraphase XL i wcale nie żałuję :) Podoba mi sie konsystencja tego kremu, dosyć gęsty, lekko tłustawy, co przy mojej mieszanej skórze skłonnej do wysuszeń i przy upałach oraz ogólnej duchocie działa zbawiennie :)) Świetnie się rozprowadza, szybko wchłania, pozostawia buzię lekko świecącą ale wyglada to bardzo naturalnie i jest do przyjęcia :) Nie ściąga, nie podrażnia. Twarz po jego użyciu jest bardzo miękka w dotyku. Dobrze bardzo nawilża. Wydajny. I mam nadzieję, że skuteczny, jesli chodzi o te filtry w ramach walki z nastepującą nieuchronnie starością ;) Jak dla mnie mój kremowo- letni ochronny ideał na twarz :)Chociaż zimą też będę go stosować jeśli nie znajdę nic lepszego :) Polecam gorąco :)!

bardzo dobry

Lekki, nawilżający krem o miłym zapachu. Jest wydajny, dobrze wchłania się w skórę nie pozostawiając tłustej powłoczki. Myślę (na podstawie opinii obiektywnych specjalistów), że bardzo dobrze chroni przed promieniowaniem i wolnymi rodnikami.