Cztery Pory Roku, Krem do rąk glicerynowy z czekoladą i pomarańczą

Cztery Pory Roku, Krem do rąk glicerynowy z czekoladą i pomarańczą

Lekki krem polecany do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry dłoni. Dzięki delikatnej konsystencji szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu na skórze. Intensywnie nawilża, odżywia, zmiękcza i wygładza naskórek. Zapach soczystej pomarańczy zanurzonej w gorzkiej czekoladzie, pobudza zmysły i odświeża zmęczona skórę dłoni. Stosować w razie potrzeby lub każdorazowo po użyciu mydła i detergentów.

Ten zapach mnie odstrasza o.O

Przyznam że co jakiś czas wracam do 4 Pór Roku i mam o nich dobrą opinię- tanie, dobre kremy dostępne wszędzie. Z niewiadomych mi powodów sprzedają go w mojej piekarni :D

Są to kremy numer 1 do codziennego stosowania choć nie znoszę ich zabierać do szkoły/pracy bo pozostawiają tłustą warstwę która uniemożliwia mi pisanie czy korzystanie z komputera.

Ten krem oceniam nisko bo czego by nie robił ma okropnie chemiczny, wstrętny zapach. Nie mogę go znieść i nie ma takiej siły bym go zDENKOwała. Niestety...

Używam tego produktu od: Męczę 2 rok

Zimowa pora roku :)

Kremu używałam w trakcie zimy, ale nie ze względu na dobre odżywienie.nawilżenie czy tłustą konsystencję,ale ze względu na zapach. Pachnie pięknie - zimowo (pomarańcza z czekoladą - ten zestaw kojarzy mi się z zimowymi wieczorami).
Można go stosować do codziennego użytku, dla dłoni suchych albo skóry bardzo delikatnej nie nadaje się, gdyż tak jak innego kremu z wersji CPR jest niewystarczający :)
Cena jest plusem - z resztą jak wszystkie z tej wersji kremy do rąk :)

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: całe 1 opakowanie

Urzekający zapach:)

Lubię kremy z serii " Cztery pory roku", miałam ich kilka i zawsze byłam zadowolona. Tym razem mój wybór padł na kremik z czekoladą i pomarańczą i tez mnie nie zawiódł. Kosmetyk ma średniogęstą, białą konsystencję i urzekający, przepiękny, piernikowy zapach. Mnie on kojarzy się z Bożym Narodzeniem, pierniczkami, korzeniami- wyśmienity:) Marzę o takim balsamie do ciała:)
Krem jest dość sliski, dobrze się rozprowadza, nieźle wchłania. Świetnie nawilża ( to chyba zasługa gliceryny w składzie), dłonie są dłuugo nawilżone i nie domagają się powtórnego smarowania. Wydaje mi się, że ładnie wygładza i zmiękcza skórę. Dodatkowy plus za niską cenę, bardzo polecam, sama chętnie do niego bedę wracać.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Manicure z chmurkami

"przytulny" zapaszek

Mi ten zapach przypomina święta Bożego Narodzenia , ciepłe kakałko i łakocie ;)
Tak jak w przypadku pozostałych kremów z tej serii nie jest to ekstra nawilżacz i regenerum ale pachnące mazidełko do codziennego użytku dla niewymagających dłoni.
Krem nie stawia oporów przy wchłanianiu, nie lepi się , cudnie pachnie i ma przepiękną szatę graficzną opakowania.
Jak najbardziej wart swojej ceny!

Używam tego produktu od: około roku temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Mniam

KOSMETYK: Biała maź o przepysznym czekoladowo-pomarańczowym zapachu - ale uwaga! - to się nie nada dla odchudzających się pań, bo pobudza kubki smakowe. Dobrze rozprowadza się po skórze i dobrze się wchłania. Bardzo wydajny.

DZIAŁANIE: Skóra na dłoniach przyjemnie nawilżona, dobrze wyczuwalny zapach.

OPAKOWANIE: Tak jak na polską markę przystało- design prosty i nie skomplikowany. Tubka umożliwia dobrą aplikację kremu na dłoniach. Przy końcówce produktu można rozciąć opakowanie aby wydobyć resztki.

CENA: Tani jak barszcz. Na każdą kieszeń.

DODATKOWE UWAGI: Brak.

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 130 ml

uwielbiam, co za zapach

Kremik dostałam od mamy i już po pierwszym użyciu wiedziałam,że będzie moim ulubieńcem. Fajnie nawilża, pozostaje bardzo długo na dłoniach i ten zapach. Nawet gdy umyłam ręce jeszcze pachniały. Zapach kojarzy mi się z galaretkowymi cukierkami:) więc dla mnie bomba

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: jedno, dopiero rozpoczęte

Świetna cena, dobre właściwości, słabszy zapach

Nie przepadam za kremami do rąk, do ich stosowania przeważnie skłania mnie apetyczny zapach.
Tak było i tym razem, obok czekolady i pomarańczy nie mogłam przejść obojętnie !
Niestety, zapach okazał się najbardziej rozczarowującym punktem kosmetyku, za to inne właściwości mile mnie zaskoczyły :)
Przyjemnie otula dłonie i pozostawia je gładkie. Nie jest to intensywna pielęgnacja, połączona z regeneracją, ale taka codzienna, podstawowa.
Owszem, skład w porównaniu z innymi kremami tej marki może nie powala na kolana, ale jeśli komuś nie straszne silikony i inne, to czemu nie ? ;-)

Plusy :
- wygodne opakowanie
- niska cena
- jest dość wydajny
- dobrze nawilża
- dość szybko się wchłania
- otula i wygładza

Minusy :
- skład
- zapach zbyt mało intensywny, jakby " rozmyty "

Ogólnie, sympatyczny produkt za niewielkie pieniążki, jedyne co, skoro kusi obietnicą tak apetycznego zapachy, niech pachnie obłądnie !

Używam tego produktu od: ok. 6 tygodni

Skuteczne i przyjemne

Kremy glicerynowe Czterech Por Roku odkąd pamietam goscily w domu mojej mamy i stanowily podstawową pielegnację dłoni.
Siegnąwszy po nie po tylu latach kolejny raz przekonuje mnie ze stara milosć nie rdzewieje.

+ nawilżenie
+ konsystencja
+ cena
+ zapach !
+ latwa dostepnosc
+ szybka wchłanialność
+ nie pozostawia tłustego ani lepkiego filmu
+ wydajnosc
+ dzialanie natychmiastowe
+ idealny do codziennej pielegnacji dłoni

+/- sklad: parabeny, triethanolaminie
+/- trwałośc zapachu
+/- pojemnosc i wielkosć tuby
+/- nie nadaja sie dla osób o zniszczonych i przesuszonych dłoniach

Krem ma przyjemną konsystencję, dość gęstą, przyjemnie sie aplikuje łatwo wydostaje sie z dośc dużej tubki o sporej pojemności. Tubka klasyczna, z miękkiego plastiku umozliwia wydobycie kosmetyku do końca. estetyka opakowania jak za kilka złotych poprawna.
Konsystencją przy aplikacji, choć gesta, jest jednoczesnie lekka i świeza, na dłoniach jest aksamitna i miękka nie pozostawiaca tlustego filmu, co jest ogromnym atutem kremów glicerynowych Czterech Por Roku, Neutrogena mimo ze na bazie gliceryny, to potrafi potwornie się lepic. Pozostawia dłonie aksamitne (silikony), gładkie

Sklad nie powala, porównując bardziej ekologiczne w skladzie bracia z serii zimowej. Mogą zniechęcac parabeny oraz triethanolamine,ten ostatni skladnik znajduje sie w wychwalanej przez mnie A-Dermie, niemniej w przypadku kremów do rak, mimo wybredności, to w skladzie dla mnie liczy się skuteczność. Parafina w skladzie mi nie przeszkadza, wręcz uwazam ze w przypadku kremów do rąk jest jednym z lepszych rozwiązan, gdyż ma dzialanie okluzyjne i ochronne.

Krem zaadresowany jest do codziennej pielegnacji. Nie jest to krem specjalistyczny, regenerujacy, ani bogaty zatem nie mialam wzgledem niego specjalnych oczekiwan. Bardzo dobrze spisuje sie na codzien i spelnia wszystkie wymogi takiego kremu: skutecznie i szybko sie wchlania, chroni dlonie do nastepnej aplikacji, wygladza i nawilza. Idealny przy wszelkich pracach domowych, gdyż zachowuje się jak rekawiczki. Nie nalezy jednak od takiego kremu wymagac specjalistycznej pielegnacji regenerujacej z uwagi na gliceryne, ktora ma dzialanie nawilzace.
Reaplikacja (jesli chcemy przedłuzac dzialanie pielegnujace kremu) jak w przypadku kazdego innego kremu konieczna i oczywista po umyciu rąk.

Wydajnośc kremu jest przyzwoita, w polaczeniu zas z ceną i pojemnością bezdyskusyjna. Moim zdaniem jednak limitowane wersje zapachowe powinny być pakowane w o połowe mniejsze tubki, choc jest to moja osobista opinia. Zapachy są dośc udane i przyjemne (szczególnie czekolada z pomaranczą) niemniej potrafią zmęczyć a taka tuba w torebce jest zwyczajnie za duża i nie praktyczna. Mimo to wielkośc tubki zdecydowanie sie sprawdza jako krem stacjonarny w pracy, domu.

Wersja zapachowa czekolada z pomarancza jest niezwykle udana, apetyczna, świateczna. Wyczuwalna soczysta nuta pomaranczy wysuwa sie na prowadzenie zostawiajac nute czekolady tląca sie w tle. Zapach delicji szampańskich.
Obie opcje jabłko/cynamon oraz pomarancza/czekolada przypominaja mi edycje limitowane kremów do rak YR. Zapach jest dośc trwały, wyczuwalny tuz przy skorze, jednak moze sie znudzic/zmeczyc przy takiej wydajnosci i pojemnosci opakowania. Stosowałam na zmianę obie wersje. Zdecydowanie czekolada z pomaranczą trafiła w me gusta przedświąteczne.

Kremy z tej serii mają dośc podobną formułę, glownie oparta o nawilzaca gliceryne wspartą okluzyjną parafiną, sklady roznią sie od siebie nieznacznie, głownie zapachem lub ekstraktami. Baza pozostaje niezmienna.

Glicerynowe Cztery Pory Roku towarzysza mi w domu odkąd pamietam, w moim domu są wrecz kultowe (szczegolnie cytrynowy) i siegam po nie, nie tylko z sympatia i sentymentem ale z powody skutecznosci i przyjemnosci. Jedne z lepszych kremow do rak na polskim rynku w tym przedziale cenowym

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1x130ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

podobał się

Krem jest milutki w użytkowaniu, jak chyba wszystkie kremy glicerynowe od CzterechPórRoku (może poza tymi o nieprzyjemnym zapachu)

Plusy:
# dobra szybko wchłaniajaca się konsystencja
# zawartość gliceryny pozostawia specyficzną powłoczkę
# dłonie są mięciutkie na jakiś czas
# pieknie pachnie delicjami, jeden z moich ulubionych zapachów jesienią
# duża kolorowa tuba [przeważa pomarańcz] stojąca na zakrętce z zatrzaskiem
# niska cena za sporą pojemność
# ładnie otula dłonie i zapobiega przesuszom uzywany po kazdorazowym umyciu rąk
# widac pod światlo ubytek kosmetyku

Jego minusy:
# limitowana edycja
# nie regeneruje dużego przesuszu
# nie ma wpływu na stan paznokci
# maskuje na krótko suchość dłoni

Jest bez wad dla niewymagającej skóry dłoni

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Dobry

Kupiłam go w promocji 2 w cenie 1. Krem nie miał tłustej konsystencji, rozsmarowywał się bez trudu i dość szybko wchłaniał, zostawiając delikatną warstwę ochronną, taką jakby silikonową. Nie uczulał ani nie podrażniał moich atopowych zmian. Przynosił ulgę nieprzyjemnie napiętej skórze, delikatnie ją odżywiał, nawilżał i wygładzał. Efekt jednak nie był długotrwały, po zużyciu dwóch tubek skóra dość szybko wróciła do poprzedniej postaci. Zimą ten krem może być za lekki, za to wiosną i jesienią może się o wiele lepiej sprawdzić. Krem był wydajny, używałam go kilka razy dziennie, dwa opakowania starczyły mi na trochę ponad 3 miesiące. Największym minusem kremu był jego zapach… Na początku był niesamowity, aż chciało się ten krem zjeść ;) Przy dłuższym stosowaniu stał się bardzo męczący, wręcz mdlący, ale już kwestia gustu.

Używam tego produktu od: trochę ponad 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: dwa

zapach jest po prostu cudo ! :love:

Nie ukrywam że zapach był głównym powodem kupna tego kremu ;) i rzecz jasna nie zawiodłam się - galaretka w czekoladzie na moich dłoniach :mniam:

A właściwości są takie:
tuż po posmarowaniu rąk dłonie stają się delikatne a skóra jest bardzo miła w dotyku.
Produkt nie pozostawia tłustej powłoki na skórze.
Jest bardzo wydajny mimo że pakuję go na ręce spore ilości !
Raz w tyg. zostawiałam na noc grubszą warstwę kremu, zakładałam stare rękawiczki, a rano gładziutkie ręce :)
Dobrze chroni i odżywia spierzchniętą i wysuszoną skórę dłoni.
Za taką cenę można śmiało spróbować.
Szkoda tylko że to edycja limitowana :baba:

Używam tego produktu od: zimą tego roku

zapach miodzio !!!

Same zalety wg mnie :

-kosmetyk ten ma ładne opakowanie, śliczny zapach i dobrze oraz szybko się wchłania w skórę
-dłonie są miłe w dotyku i miękkie
-cena naprawdę korzystna jak na tak fajny krem
-miła szata graficzna i przyznam że podwyższyłam ocenę za niebanalną kompozycję zapachową - nigdzie nie spotkałam kremu do rąk o takim zapachu !
-mam problem przesuszonych i zadzierających się skórek, ten krem sobie z tym radzi :) :)
-nie lepi się i nie zostawia oleistej warstwy

Polecam zwłaszcza, że to edycja limitowana !

Używam tego produktu od: od maja
Ilość zużytych opakowań: koniec 1