Nivea, Color Crystal Gloss, Szampon do włosów farbowanych

Nivea, Color Crystal Gloss, Szampon do włosów farbowanych

Chroni kolor przed wypłukaniem. Podkreśla intensywny blask koloru. Głęboko regeneruje włosy, sprawiając, że stają się gładkie i miękkie. Odżywiająca formuła z ciekłymi kryształami i filtrami UV utrzymuje kolor wewnątrz łusek włosów na dłużej oraz ochrania je przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Bardzo dobry.

świetny. włosy miękkie w dotyku, błyszczące, gładkie, zregenerowane. jestem z niego bardzo zadowolona. ma przyjemny zapach, nie wypłukuje koloru, a raczej go podkreśla :)

zero wad :)

Ilość zużytych opakowań: 1/2

bardzo dobry produkt do włosow!

Uwielbiam kosmetyki Nivea, nieważne, czy są to szampony do włosów, żele pod prysznic, kremy do twarzy czy balsamy do ciała - wszystkie produkty są dobrej jakości i godne polecenia. Tak samo jest z szamponem do włosów farbowanych, który raz na jakiś czas kupuję aby odżywić włosy, nadać im blask. Szampon ma bardzo dobrą konsystencję, pieni się, włosy po aplikacji są zdrowe, gładkie i pachnące.

Ilość zużytych opakowań: dwa

ulubiona aksamitna gładkość!

Długo nie mogłam przekonać się do produktów Nivea w kwestii pielęgnacji włosów. W końcu zachęcona korzystną promocją zaryzykowałam i odkryłam swój ulubiony szampon!

Niezwykle podoba mi się sama estetyka opakowania, a tuż po otwarciu buteleczki zachwycił mnie zapach tego kosmetyku. Jest słodki i bardzo przyjemny, podobnie jak aksamitna konsystencja.

Szampon nie plącze włosów, realnie je odświeża. Po wysuszeniu są gładkie i dość sypkie, nie wiem jednak na ile to zasługa odżywki, a na ile szamponu.

Nie wiem czy przedłuża trwałość koloru. Mam problematyczne włosy, których kondycja uzależniona jest od hormonów. Do tego stosuję profesjonalną farbę fryzjerską, która nie ma tendencji do wypłukiwania. Niemniej szampon ten nie matowi koloru, co jest wystarczającą zaletą, która przekona mnie do jego kupna w przyszłości - nie raz!

Używam tego produktu od: kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: trzy

najlepszy

Jest to najlepszy szampon do włosów farbowanych, jaki miałam przyjemność testować. Nawet po pół roku (!) od zrobienia sobie baleyage przy codziennym myciu widać kolory w moich włosach :) Co prawda brąz zrobił się ciemnorudy, no ale czego wymagać od półrocznej przerwy od farbowania. Polecam z czystym sumieniem, nie znam lepszego do włosów farbowanych :)

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Bardzo fajny:)

Szampon jest bardzo fajny, wydajny, ładnie pachnie, dobrze się pieni i nie zmywa koloru. Nie zauważyłam żeby jakoś rewelacyjnie wpływał na moje farbowane włosy, ale jest lepszy niż inne:) Włosy ładnie pachną, są mięciutkie, nie przetłuszczają się i mają ładny połysk:)

Ogólnie polecam!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Dobry szampon do włosów farbowanych.

Zalety:

+ delikatny zapach i kremowa konsystencja
+ bardzo łatwo rozprowadza się na włosach, może to dlatego że dobrze się pieni
+ poręczne opakowanie
+ rzeczywiście chroni kolor przed wypłukiwaniem
+ po użyciu włosy są bardzo miękkie i nawilżone
+ cena

Trudno będzie mi wymienić wady, pewnie niektórym z was to nie przeszkadzało ale niestety jedną gwiazdkę odejmuję za:
+ faktem jest że szampon sprawia że włosy są miękkie ale mam wrażenie że odrobinę je także obciąża... Znam szampony które także dobrze się spisują i dodatkowo unoszą włosy. Nie będzie to mój KWC ale jest godny polecenia, bo spełnia swoją rolę - chroni kolor.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 duża butelka (400ml)

Najlepszy!

OPAKOWANIE szamponu jest wygodne i ładne, a prosta zakrętka umożliwia postawienie szamponu do góry dnem. Dzieki temu łatwo wydobyć resztki.

ZAPACH ma nienachalny, bardzo ładny, myślę że absolutnie każdej się spodoba, jest kobiecy i przyjemny.

DZIAŁANIE jest oszałamiające! Mam rozjaśniane włosy które codziennie myję i codziennie suszę suszarką oraz czasem prostuję, dzięki temu szamponowi nie mam potrzeby używania odżywki bo włosy świetnie się rozczesują, są miekkie i miłe w dotyku. Nie zauważyłam obciążenia włosów i nie wysusza ich

KONSYSTECJA jest bardzo dobra, szampon ma perłowy biały kolor, dobrze się pieni

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 5 x 400ml