Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Revlon, Grow Luscious Mascara (Odżywiająco - wzmacniający tusz do rzęs)

Revlon, Grow Luscious Mascara (Odżywiająco - wzmacniający tusz do rzęs)

Pojemność 11,2 ml

Revlon zrewolucjonizował rynek wprowadzając Grow Luscious - tusz, który odżywia i wzmacnia rzęsy. Już przy pierwszym użyciu natychmiast je wydłuża i zagęszcza. Tusz Grow Luscious Mascara Revlon stosowany codziennie wspomaga naturalny wzrost rzęs i sprawia, że stają się mocniejsze.

Dobry.

Dobry tusz. Po prostu. Swoje przygody z makijażem zaczynałam od tuszów Revlon. Zawsze byłam z nich zadowolona i podobnie było tym razem.
Tusz posiada klasyczną, dość dużą szczoteczkę, która szybko i dokładnie pokrywa rzęsy, nie sklejając ich.
Moje rzęsy są długie i jasne na końcach i potrzebuja jedynie objętości. Ten tusz spełniał moje oczekiwania.
Nie podrażniał mi oczu, miał intensywny kolor i trwał cały dzień.
Do tego jest naprawdę wydajny.
Co do odżywienia i wzmocnienia, nie zauważyłam żeby coś się zmieniło.
Nie mniej jednak, jest to przyjemny tusz.
Polecam.

średni

Nietypowe opakowanie w kolorze zielonym to plus - większość kosmetyków mam w czarnych i ciemnych pudełkach, tak więc ten tusz łatwo odnaleźć mi w szufladzie. Tusz daje raczej naturalny efekt, w sam raz na codzień. Ma ładny odcień czerni, podkreśla rzęsy w sposób naturalny, z efektu jestem zadowolona, ale zaznaczam, że mam dość dlugie i gęste rzęsy, tylko jako blondynka muszę je przyciemnić. Niestety po jakimś czasie tusz odbija mi się na dolnej powiece. Próbowałam na wiele sposobów ale nie mogę temu przeciwdziałać.

Niestety muszę dopisać, że po jakimś czasie tusz zaczął mi się bardzo kruszyć, przez co miałam ciemne cienie pod oczami po paru godzinach od nałożenia. Tak więc odejmuję gwiazdkę.

Bardzo go lubię

Dla mnie ten tusz jest idealny. Wydłuża rzęsy, nie skleja ich i nie rozmazuje się nawet latem. Jest wydajny, mam go ok 3 miesięcy i nadal nadaje się do użycia.
Natomiast jeżeli chodzi o wzmocnienie i odżywienie rzęs nie zauważyłam żadnej różnicy.

Plusy:
wydłuża rzęsy
nie skleja ich
wydajny
wygodna szczoteczka

minusy:
cena

Test domowych sposobów czyszczenia Beauty Blendera

Polecam :)

Nie wiem, skąd takie negatywne oceny tego tuszu, no ale myślę, że to kwestia gustu ;)

Ja jestem bardzo zadowolona z tego tuszu, ładnie podkreśla rzęsy, nie podrażnia oczu i super się nakłada, bo ma dużą szczoteczkę. Nie skleja rzęs, nie kruszy się i nie osypuje. Jest też bardzo wydajny i stosunkowo niedrogi - na allegro kosztuje około 14 zł. Polecam, bo według mnie jest jak najbardziej wart wypróbowania, zwłaszcza za taką cenę. Ja na pewno kupię go znowu :)

Jest OK

Tusz ten można nabyć w kilku wersjach:
1. wodoodporny
2. normalny ze szczoteczką, która jest tutaj na zdjęciu
3. normalny ze szczoteczką choinkową

Ja posiadam wersję 3 (ze srebrną zakrętką), z której jestem bardzo zadowolona. Probówałam też wersji nr 2, ale nr 3 jest dużo lepsza jeśli chodzi o proces malowania oraz sam efekt.

Tusz się nie sypie w ciągu dnia, fajnie wydłuża i pogrubia - w zależności od techniki malowania. Łatwo się zmywa i nie szczypie w oczy :)

Generalnie jestem zadowolona.
Cena: 50 zł.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

kiepski zart

Tandetne opakowanie ktore adekwatnie podkresla jego zawartosc. Tusz jest po prostu do niczego. Suchy , nie wydluza , nie pogrubia.... wogole nie maluje. Zbedny gadzet.

Używam tego produktu od: rok temu

Recenzja optymalna

Zgłosic produkt to jedno...
Od czasu kiedy zachwycona zgłosiłam ten tusz, przerobiłam kilka opakowań. Umiejętnie prowadzona szczoteczka naprawdę sprzyjała rzęsom, nawet nieco je wydłużając, a już na pewno wizualnie zagęszczając. W końcu kupiłam aż dwa - taki miły zapas i to był błąd. Sprzedawca na Allegro zapewniał o jego świeżości i rzeczywiście nie był otwierany (chyba) z dwupaku, zatem można powiedzieć że nie spotkał powietrza ale jeden z tuszy był suchy (zupełnie nieprzydatny), drugi pracował miesiąc. Potem zaczęły się "kluseczki", gęstnienie, szczoteczka inaczej pracowała aż porównałam z poprzednimi i rzeczywiście się różnią w dotyku (szczoteczki). Spróbowałam zatem czerwonego Revlon Double Twist. Ten żadnego zachwytu nie wywołując zgasił moje zapędy dla Revlona w tej kategorii.
Mam wrażenie iż Revlon na przestrzeni dwóch lat kompletnie zmienił materiał z którego zrobiona jest szczoteczka, jak i jakość tego tuszu. Pozdrawiam.

Ilość zużytych opakowań: 5 sztuk

KWC

Idealny, tani, super wydajny, gruba fajna szczotka idealnie rozdzielajaca, pogrubia, wydluza, jest intensywnie czarny - rzesy firanki po nim naprawde!. Jestem bardzo wymagajaca jesli chodzi o tusze, przetestowalam totalna ilosc ale ten naprawde mnie powalil. POLECAM

naturalny look

plusy i minusy:
+duża pojemność tuszu (11,2ml)
+nie kruszy się w ciągu dnia
+dobrze rozdziela rzęsy, separator :)
+wydłuża włoski
+wygląda naturalnie, bez problemu można pomalować rzęsę 2-3 x (ale to zbytnio i tak nie pogrubia)
+grzebyk do malowania jest klasyczny (nie przepadam za tymi gumowymi)
+łatwy demakijaż
+dość trwała
+nie kruszy się
+nie powoduje łzawienia oczu (nadaje się do wrażliwych i do soczewek)
+jest wydajna, starczy na długo (mam 2 miesiąc i jest cały czas świeża jak od kupna) tyle że używam jednocześnie więcej tuszów niż jeden(2-3 tusze kupuję raz na 1 miesiąc bo jestem tuszomanką)

+/- no właśnie nie widać że ma się mascarę na rzęsach, jest to wersja tuszu na dzień-a nie na jakieś wieczorne wyjście, nie ma i nie będzie efektu "drama" na rzęsach choćbyśmy 3 warstwy nałożyły (raczej je sklei niż pogrubi) ta mascara przede wszystkim wydłuża (ale tez raczej delikatnie)

-ta szczoteczka jest za długa, przez co wydaje mi się mniej precyzyjna (wole krótkie i gęste) ale to może tylko moje subiektywne odczucie

Lubię często zmieniać mascary więc szybko do niej nie wrócę, ale ogólnie fajna mascara taka na dzienny naturalny makijaż, nie zaszkodzi, jest wydajna (ma dużą pojemność,) , wygląda naturalnie

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Super

Kupiłam go, po przeanalizowaniu kilku recenzji tutaj i jestem zadowolona.

Rzęsy są fajnie podkreślone i wyglądają super-naturalnie. W makijażu codziennym świetnie się sprawdza, zwłaszcza, że bardzo dobrze się trzyma i się nie osypuje.

Prawdą jest, że nie jest to tusz, który łatwo się da zmyć (jest gęsty) i potrzebny jest płyn dwufazowy albo krem.

To co mi się podoba najbardziej, to to że ma ogromną szczoteczkę, która wspaniale czerni wszystkie rzęski, ale troszkę trzeba poćwiczyć :)

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie

Jedna z najlepszych, jakie używałam

Kupiłam tę maskarę na chybił trafił, bez wcześniejszego researchu. No i zupełne zaskoczenie. rzęsy rozdzielone, pogrubione, nieposklejane. Bardzo naturalny wygląd.
Tusz nie osypuje się, dobrze nakłada. Dla mnie rewelacja!

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Ulubiony

Bardzo lubię ten tusz, skusiłam się na niego w czasie promocji w Douglas, zapłaciłam za niego ok 35 zł i muszę przyznać, że z tuszem polubiliśmy się od 1wszego użycia. Co prawda efekt jest bardziej naturalny niż teatralny, ale mi to nie przeszkadza, natura nie obdarzyła mnie wachlarzem pięknych, mocnych i długich rzęs wręcz przeciwnie są słabe i krótkie, dlatego nie oczekuje wielkiego efektu:).

Masakra wg mnie ma same plusy:
+ładny czarny odcień
+nie obsypuje się
+szczoteczka którą pomaluje dokładnie wszystkie rzęsy
+dodatkowo producent obiecuje efekt wzmacniający i tu również w moim przypadku obietnica została spełniona :) po ok. 1,5 miesiąca codziennego tuszowania w/w produktem rzęs stały się mocniejsze, mniej wypadały
+ładny, naturalny efekt który utrzymuje się przez cały dzień

Polecam tym, które liczą na ładny, naturalny efekt + wzmocnienie rzęs :)