Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Bingo, Art Line, Szampon z odżywką `Zielona herbata`

Bingo, Art Line, Szampon z odżywką `Zielona herbata`

Szampon z odżywką do włosów normalnych z zieloną herbatą.

Skład: Aqua, Sodium C12-15 Pareth-3 Sulfate (and) Cocamide DEA (and) Glycol Cetearate, Lauramidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Sodium Chloride, Propylene Glycol (and) Camelia Sinensis Extract, Citric Acid, DMDM - Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Cena: 2,50zł / 500ml

niezły

Kupiłam w niewielkim markecie za ok 6, 50.
Cena niewielka, pojemność 500 ml.
Opakowanie płaskie, dość wygodny dozownik ale pod koniec może być problem z wydobyciem.
Zapach- słodko-orzeźwiający.
Konsystencja- białawo przeźroczysta, nie jest rzadki.
Działanie- dobrze się pieni, ale dopiero przy drugim użyciu, oczyszcza, moje z natury splątane włosy nie są po nim splątane jeszcze bardziej, by je rozczesać zawsze muszę używać odżywki.
Nie wiem czy kupię ponownie bo mam jeszcze mnóstwo szamponów do wypróbowania.
Ot taki zwyklaczek, jeśli ktoś szuka przyjemnie pachnącego szamponu za niewielkie pieniądze o sporej pojemności to polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[793227].usefull || 0 }}% pomocna.

Znany i lubiany od dawna.

Jak w tytule - znamy się i lubimy już od dawna. :) Szampon kupiłam z 2 lata temu, podczas zakupów w Tesco - śmiałyśmy się z mamą, że za takie pieniądze to może co najwyżej wywołać taki efekt, jak szampon Samson w filmie "Miś". :)
Produkt okazał się jednak rewelacją. Nie dość, że kosztuje grosze, naprawdę - grosze!, to w dodatku świetnie oczyszcza włosy, ładnie pachnie, jest wydajny i ma dużą pojemność.
Polecam. Fajny szampon do codziennej pielęgnacji. :)

Używam tego produktu od: ok 2 lata.
Ilość zużytych opakowań: 2.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[705009].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoity

Bardzo dobry szampon, pomimo iż jest z odzywką i wydawałoby sie, że obciąża. Nic z tych rzeczy! Wspaniale myje i odświeża włosy. Ja i moja mama jestesmy nim zachwycone. Za tę cenę? Czego chcieć więcej!
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 500ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[651416].usefull || 0 }}% pomocna.
depilacja bikini rodzaje

Znakomicie oczystrza:)

Szampon kupilam przy okazij zakupow w tesco.Zachecil mnie fakt gdyz na polce zostaly tylko 4 buteleczki i oczywiscie smieszna cena wiec po powachaniu wzielam 2:)

Zapach bosski mam zielona herbate swiezy orzezwiajacy rzeczywiscie jak zielona herbata nie nudzi sie.

Konsystencja bialego plynu troche zabardzo lejaca ale mi to nie przeszkadza.

Dzialanie swietne :) odkad go uzywam nie mam wgl tlustych wlosow znakomcie oczystrza.Wlosy po jego uzyciu sa zdrowsze nawilzone,nie musze uzywac odzywek:)Nie zauwazylam aby platal wlosy:)

Cena no za darmo za 500ml zaplacilam 2,50 juz nie mysle ile kosztowalby w promocji:)

Polecam osoba ktore szukaja szamponu dobrze oczyszczajacego:)

Szkonczyl mi sie dosc szybko bo go nie zalowalam:)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[531053].usefull || 0 }}% pomocna.