Nivea, Nivea Deodorant, Balance Spray

Nivea, Nivea Deodorant, Balance Spray

NIVEA Deo BALANCE Spray jest doskonałym połączeniem skuteczności antyperspirantu i charakterystycznej dla NIVEA delikatności. Wyjątkowa formuła zapewnia uczucie jedwabistej gładkości skóry, a świeży, orzeźwiający zapach pobudza zmysły.

Skład: butane, isobutane, propane, cyclomethicone, aluminum chlorohydrate, parfum, disteardimonium hectorite, dimethicone, persea gratissima, octyldodecanol, tocopheryl acetate

Cena: 9 zł

nie, nie i jeszcze raz nie

Chciałam małej zmiany (wcześniej używałam Rexony) i coś mnie podkusiło do zakupu Nivea...
Pierwsze użycie i już dyskomfort - małe podrażnienia i oczywiście zostały ślady. Jedyny plus - zapach.
Kolejne użycia i powtórka z rozrywki tym razem podrażnienia zrobiły się wielkie, wyglądało to wręcz na uczulenie, ślady, do tego dziwne wrażenie, że pod pachami robi się mokro.
Nigdy więcej...

Używam tego produktu od:miesiąc

Mam na zapas

kieeeedyś, to był taki dezodorant w kulce Adidasa, co mogłam mu wystawic KWC. Potem niestety się popsuł i już nigdy nie znalazłam czegoś równie dobrego.

Ten dezodorant jest najlepszy, jaki miałam od dobrych kilku lat, ale i tak nie jest perfekcyjny.
plusy:
przede wszystkim nie podrażnia!!!
nieźle chroni przed potem
jak juz sie spocisz, to dobrze maskuje zapach=nie śmierdzisz :)
nie zostawia białych śladów (czasem psiknie na biało, jak jest źle wymieszany, ale nie brudzi ubrań)
bardzo ładnie pachnie
umiarkowanie tani

Minusy:
jednak nie chroni perfekcyjnie
szybko się kończy (jak wszystkie spraye)

Bedę jeszcze szukać czegoś lepszego, ale z uwagi na to, że trudno go dostać oraz że jest niezły, to staram się kupowac ten dezodorant na zapas...

Używam tego produktu od: 0,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Fajny

Przede wszystkim podobał mi się jego zapach; nie tzreba było czekac po użyciu, aby wysechł; nie podrażniał skóry. Dobrze chronił przed poceniem i w 100% maskował zapach potu. Polecam!!!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: kilka ;)

Manicure - glitter nails

całkiem ok

Całkiem przyjemny w użyciu antyperspirant. Piekny zapach urzeka mnie za każdym razem, niestety tylko chwilowy :P Skóra jest gładka, i fajnie ją pielęgnuje. Sprawdza się w wielu sytuacjach. Jeden minusik ... Zostawia białe ślady na ubrankach ... Chociaż i tak nie mam jednego ulubionego antyperspirantu, co chwilę zmieniam , ale czasami do niego wracam

Używam tego produktu od:2 lat

Dobry

Chciałam zmienić antyperspirant z Rexony na coś innego, a że lubię tą firmę, to kupiłam ten. Ma ładny, delikatny, kremowy zapach. Nie podrażnia wrażliwej skóry pach. Podczas używania pierwszego opakowania dobrze chronił przed potem. Ponieważ efekt był zadowalający przy moim mocnym poceniu postanowiłam kupić następne opakowanie. Skóra niestety się do niego przyzwyczaiła i nie chronił już tak dobrze, jak poprzednio. Za to jedna gwiazdka w dół. Reszta to same plusy. Bardzo wydajny. Łatwo go zaaplikować. Jest tani. Nie wiem czy ponowię zakup, bo na lato potrzebuję bardzo porządnej ochrony, ale kto wie, może zimą...;)

Używam tego produktu od: końca stycznia

Naprawdę dobry

Super zapach, który długo się utrzymuje. Wydajny i chroni przed nadmiernym poceniem się. Musze jeszcze wypróbować tą kulkę z tej serii.
Polecam, dobry produkt opłaca się kupić

Używam tego produktu od:dawna

bardzo dobry, polecam!!!

ten ddezodorant jest super. ładnie pachnie i zapobiega poceniu się. przez cały dzień czuję się jakbym wyszła prosto z kąpieli POLECAM,!!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:3 miesięcy

świetnie się sprawdza

A u mnie dezodorant spisał się bez zarzutów! Dobrze chroni przed poceniem się nawet w gorące dni - oczywiście przy ponad 30 st. upale to żaden dezodorant nie poradzi sobie w 100%, ale ten cały dzień bardzo ładnie pachniał i czułam się komfortowo. Praktycznie nie brudzi i nie zostawia białych śladów. Ma bardzo ładne i wygodne opakowanie, cena jest niewysoka, zapach śliczny, a działanie świetne. Czego chcieć więcej? :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Buuuu

Wylądował na półce po krótkim czasie używania. Nie widzę w nim żadnych zalet. Podrażniał mnie, zostawiał ślady, zapach po pewnym czasie zaczął mnie wkurzać a co najważniejsze zawsze się przy nim pociłam. To dziwne że jeden produkt nivei jest moim KWC podczas gdy ten jest do niczego...

Używam tego produktu od: używałam przez 2 tygodnie i przestałam
Ilość zużytych opakowań: część 1

przeciętne działanie, drażni

Całkiem przeciętny produkt, a na dodatek - drażni. Początkowo nie jest najgorzej, ale po jakimś czasie skóra zaczyna łuszczyć się i piec... Działanie typowe dla podobnych specyfików - skuteczne na codzień, jednak przy większym wysiłku nie powstrzyma potu... Plusem jest za to przyjemny zapach, ale to cecha typowa dla marki :). Przy umiejętnym stosowaniu nie zostawia zupełnie żadnych śladów na ciele czy ubraniu.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nie...

Zawiodłam się na Nivei.
W tym produkcie widzę tylko dwie zalety- zapach i opakowanie.

Zostawia białe ślady, nie chroni zupełnie, równie dobrze mogłabym wogóle go nie używać...

wylądował w koszu.
szkoda na niego słów!

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: użyłam kilka razy

taki sobie

Dość dobry dezodorant.
Zauważyłam 2 wady:
- niestety pozostawia białe ślady na ubraniach, co jest nie do wytrzymania na ciemniejszych rzeczach
- bluzki stają się dziwnie "sztywne" pod pachą

Wydajny, dość dobrze chroni przed poceniem i ładnie pachnie.
Osobiście wolę ten z wersji DRY.

Używam tego produktu od: