Pędzel do cieni i wosku do brwi z taklonu 31T

Pędzel do cieni i wosku do brwi z taklonu 31T

Pojemność 1 szt

Doskonałej jakości pędzel do cieni i wosku do brwi z taklonu 31T Inglot, wykonany z syntetycznego taklonu, o idealnej długości i dobrze wyprofilowanym, skośnym kształcie. Osadzony na wygodnej, długiej i lekkiej drewnianej rączce.
Pędzel Inglot 31T przeznaczony do cieni do powiek oraz wosku do brwi.

do cieni, do brwi
pędzle
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

najgorszy

Spodobał mi się na samym początku i to koniec.
po pierwszym myciu odpadła mi skuwka a susze pędzle w pozycji wiszącej włosiem do dołu, więc nie miała jak woda wlecieć do środka, to po pierwszym myciu jak wsadziłam do kuferka (jak był suchy), i po wyjęciu okazało się, że był tak odkształcony, że przekwalifikowałam go na pędzel do paznokci :)

Cena powalająca nie jest
jak dla mnie jakoś też nie
ilośc włosków w pędzlu według mnie ma dużo do życzenia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038093].usefull || 0 }}% pomocna.

do kresek nie brwi

Pędzel jest moim zdaniem twardy (nawet po umyciu). Za sztywny do brwi. Natomiast doskonale się sprawdza do rysowania kresek :)
\\\\nZapłaciłam drożej niż w opisie, pewnie ceny skoczyły w inglocie. I ta cena jest wygórowana, nie wiem co mi odbiło ->30 zł prawie? Nie kupię ponownie, bo konkurencja oferuje duże lepsze ceny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983703].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być...

Zacznę od tego, że włosie jest rzeczywiście bardzo miękkie i przez to siłą rzeczy musi się odkształcić po jakims czasie. Ja swojego używałam różnie, albo do eyelinera, tak jak powinno sie, albo do brwi, jak jeszcze nie byłam posiadaczem 17TL. Przez używanie go do brwi niemiłosiernie się odkształcił. Przy linerze tez sprawdzał sie na dwa razy, nie wiem, ale ja nie umiałam nim narysować nic porządnego, a początkująca nie jestem. Zdecydowanie lepiej sprawdzał się przy brwiach, no ale przez to go zniszczyłam. Generalnie, raczej już do niego nie wracam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[930208].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - pastelowe paski

Za mało twardy

To mój pierwszy pędzelek do malowania kresek i wiem że już więcej go nie kupię.

Moje największe zastrzeżenie : miękkośc włosia.
Zdecydowanie za miękki powinnien byc bardziej
twardy i zbity, co ułatwiało by namalowanie bardzo
cienkiej linii. Cały czas muszę się gimnastykowac,
żeby coś ładnego namalowac , a kreska w kształcie
jaskółki zostaję w sferze marzeń.

Wykonanie pędzla czyli długośc i trzonek dosyc dobry. Mycie też nie sprawia problemów.

Więcej plusów ani minusów nie dostrzegam i jak
go kiedyś zużyję to poszukam czegoś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: zero

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[891448].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok, natomiast szału nie ma.

Pędzelek z Inglota ....
Uczucia bardzo mieszane , historia mojego zakupu tego pędzelka jest taka że przy kupowaniu cienia do brwi Pani Inglotka zaproponowała mi owy pędzelek , ja jak młody pelikan łyknęłam i kupiłam za cenę hmm no właśnie 22zł aż !!!

Ok mówię pewnie jest wspaniały a jest średniawy.

PLUSY :

- wygoda nakładania cienia do brwi i eyelinera
- trwałość trzonka , dobrze wykonany

MINUSY :

- włosie zmieniło strukturę... mimo prawidłowych kąpieli
- za długie włosie i zdecydowanie za miękkie

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzelek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[871005].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny do malowania dolnej powieki i brwi

Podobnie jak 23 T INGLOT - Pędzelek polecono mi na kursie wizażu. Kupiłam i nie żałuję! Bardzo dobrze się sprawdza do malowania dolnej powieki oraz brwi, często wykorzystuję go w makijażach wychodzących od litery V. Początkowo miałam jeden, ale w zawodzie wizażystki taki zapasowy pędzelek zawsze się do czegoś przyda, dlatego dokupiłam drugi. Ani z jednym ani z drugim dotychczas nic złego i niepożądanego się nie dzieje.POLECAM!

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 planuję kupić 3 tak na zaś

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[826056].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy do tej pory - DO BRWI

Pędzel jest wg mnie najlepszym pędzlem do malowania brwi dostępnym na rynku. Jest wystarczająco twardy a do tego elastyczny. Dobrze wykonany, długo zachowuje swój pierwotny kształt choć oczywiście nie na zawsze.
Warto go wypróbować, gdy modelujecie brwi cieniem sypkim bądź w płynie. Rysuje bardzo naturalne, cienkie kreseczki.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[822626].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialny

+idealnie wyprofilowany
+cienki na tyle, by zrobić nim fajną kresk
+ma miękkie włosie, idealnie zbite, że łatwo nim operować nawet przy zrobieniu \\\'jaskółki\\\'
+ic się z nim nie dzieje po praniu
+solidne wykonanie
+łatwo dostępny

Niestety nie wiem, ile kosztuje, bo dostałam go w prezencie. Zresztą do 30 zł, wydaje mi się, że jak na taką jakośc jest jeszcze znośnie;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[786219].usefull || 0 }}% pomocna.

Moje KWC.

Pędzelek kupiłam ponad rok temu w Inglocie razem z eyelinerem i cieniem. Spisuje sie bardzo dobrze jako pędzelek do malowania brwi cieniem odpowiadajacym kolorze wlosków. Polecam warto zakupic.

+ idealnie maluje
+ podkreśla
+ dobre włosie
+ łatwo zmyć konsystencje
inglotowego eyelinera
+ precyzyjny

- po jakims czasie moze wypasc troszke wloskow

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: jeden pędzelek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[770357].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo fajny :)

Ja uzywam tego pedzla do malowania kresek, zarowno cieniem jak i eyelinerem w kremie. Jestem bardzo zadowolona :)) Dobrze nabiera cien/liner, mozna nim narysowac i ciensza i grubsza kreske. Nie gubi wlosia, jest odpowiednio miekki i elasytczny.

Bardzo lubie :) uzywam zamiennie z pedzlem 30T Inglota :)

Napisalam ze nie wiem czy kupie ten produkt ponownie, ale dlatego, ze jak kiedys ten sie zniszczy, to chcialabym wyprobowac np Sigme :)

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jeden pedzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[746530].usefull || 0 }}% pomocna.