Pędzel do cieni i eyelinera z taklonu 30T

Pędzel do cieni i eyelinera z taklonu 30T

Pojemność 1 szt

Doskonałej jakości pędzel typu `eyeliner` 30T Inglot, wykonany z syntetycznego taklonu, o idealnej długości i dobrze wyprofilowanym kształcie. Osadzony na wygodnej, długiej i lekkiej drewnianej rączce ze specjalnie wyprofilowaną skuwką, która ułatwia wykonanie makijażu.
Pędzel 30T Inglot przeznaczony do cieni do powiek oraz eyelinera.

do eyelinera, do cieni
pędzle
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Najlepszy do eyelinera

Pędzel jest po prostu idealny do eyelinera. Można nim wykonać zarówno cienkie jak i grubsze kreski. Cienkie jednak wymagają trochę precyzji. Pędzelek na początku wydawał mi się straszny, jednak po kilku aplikacjach, przyzwyczajeniu się do kształtu oraz nauczeniu trzymania się go w ręku - stwierdzam, że jest najlepszy jaki miałam. Wystarczyło tylko trochę cierpliwości.
Włosy prawdopodobnie się rozwarstwiają po jakimś czasie (tak mówiła Pani ze stoiska Inglot), ale to "zmęczenie materiału" i po dłuższym czasie po prostu następuje zużycie. Ja swój używam ponad miesiąc dzień w dzień i jest ok.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039079].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem fajny

PLUSY:
- pędzel jest dobrze wykonany, trwały
- można zrobić nim precyzyjną kreskę

MINUSY:
- używanie go moim zdaniem wymaga wprawy ; trzeba przyzwyczaić się do specyficznego kształtu pędzelka
- po jakimś czasie włosie się rozwarstwia

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[907100].usefull || 0 }}% pomocna.

Calkiem fajny pedzel

Kupilam ten pedzel za namowa pani w Inglocie, jako pedzel dla osob poczatkujacych z malowaniem kresek.

Wczesniej uzywalam tylko kredek, teraz przyszla pora na eyelinery w kremie, no to zameldowala sie potrzeba pedzla. Mam ten i 31T tez Inglota.

Pedzelek jest w miare cienki, elastyczny, miekki. Nie podraznia powieki, rysuje cienkie kreski. Nie gubi wlosia. Spelnia swoje zadanie :)

Co mnie wkurzylo, ze szybko sie rozcapierza i raptem po 2 miesiacach uzytkowania jakies pojedyncze wloski odstaja, za to odjelam jedna gwiazdke.

+cienki i precyzyjny
+ faktycznie fajny dla osob poczatkujacych
+ rysuje ladne cienkie kreski
+ nie gubi wlosia

- dosc duzy minus za rozwarstwianie sie wlosia

ogolnie jestem zadowolona i uzywam go na zmiane z pedzlem 31T :)

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jeden pedzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[746527].usefull || 0 }}% pomocna.

Inglot swatche sypkie cienie

Taki sobie...

Na początku ten pędzel wydaje się być wprost idealny do robienia kresek, ale po jakimś czasie włosie mocno się rozwarstwia, co oznacza, że o różnych kształtach kresek możemy zapomnieć - wtedy zrobimy nim tylko jeden rodzaj - grubą i bez wyrazu. Niby jest precyzyjny, ale wolę do kreski pędzel ścięty, mam wtedy wrażenie większej kontroli nad całością, tym nie potrafię wyregulować dokładnej grubości. Oczywiście jest ok, jeśli ktoś robi jedną wielką grubą krechę i koniec, ale jeśli chcemy zrobić coś bardziej precyzyjnego, namalować wzorek, czy nawet zrobić przejście z cieńszej kreski do grubej na końcu to już mamy pewien problem. Czasami go jeszcze używam, ale naprawdę bardzo rzadko, właśnie wtedy, kiedy chcę żeby moja linerowa kreska była gruba, ale zazwyczaj korzystam z pędzli o innym kształcie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[722337].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny

Znakomity do robienia kresek eyelinerem w żelu, szczególnie u kogoś, wygodny w używaniu, ładnie się układa i robi idealną kreskę

+miekkie włosie
+poręczny
+wygięty, idealny do robienia kresek komuś

Warty swojej ceny

Ilość zużytych opakowań: jeden

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[550470].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem całkiem.

Miałam kiedyś pędzelek nieznanego pochodzenia o takim samym kształcie, kochałam go najmocniej, ale to nie przeszkodziło mu w zepsuciu się po kilku miesiącach użytkowania. Jeszcze trochę za nim tęsknię, bo był poręczny jak żaden wcześniej i żadnej później.
Inglot ma identyczną, zgiętą skuwkę, co ja bardzo lubię w pędzelkach do eyelinera- dzięki temu mogę dotrzeć do samej linii rzęs, niestety nie potrafię narysować równie ładnej kreski prostym pędzelkiem.
Pędzelek niestety nie jest idealny- w mojej opinii jest za gruby, przez co ciężko jest narysować idealnie cienką linię. Gdyby odebrać mu trochę "szczęścia", lubiłabym go o wiele bardziej- ma fajne, sprężyste, elastyczne i odpowiednio twarde włosie i porządną rączkę oraz to całe mocowanie- po więcej niż roku stosunkowo intensywnego użytkowania całość się nie rozpada ani nie chybocze, mimo że bardzo często go myję i nie raz, ani nie dwa za skuwkę wleciała woda, a z pędzelka nie wypadł ani jeden włos.
Właściwie nie mam do niego większych zastrzeżeń, a grubość każdy powinien sobie dobierać indywidualnie, więc to co dla mnie jest minusem, dla kogoś innego może być plusem. Bo tak w ogóle, to bardzo porządny pędzel.

Używam tego produktu od: ponad roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[545934].usefull || 0 }}% pomocna.

Generalnie jest Ok :)

Dobry pędzel w naprawdę przystępnej cenie.
Kupiłam go wraz z eyelinerem AMC Inglota,który niestety okazał się klapą..
Aktualnie używam tego pędzelka do żelowego eyelinera Catrice.
Jakość tego małego cudeńka jest świetna.
Dość długa wygodna rączka,na czubku której osadzone jest w srebrnej,lekko "złamanej" skuwie-włosie syntetyczne,taklon,który na szczęście nie uczulił moich oczu.
Pędzelkiem można namalować z łatwością zarówno cieniutką jak i grubą kreskę,według uznania.
Dodatkowo to "zagięcie" skuwki ułatwia pracę pędzelkiem.
Łatwo zmyć wszelakie produkty z włosia,które nie wypada.
Używam go też do cieni i spisuje się wyśmienicie :)
W sumie nie mam żadnych zastrzeżeń.
Nie kupię ponownie,gdyż myślę,iż owy egzemplarz posłuży mi przez kilka ładnych lat :D

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego pędzla

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[541090].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

Nie wiem czy kupiłabym go ponownie z prostego względu,że eyelinerów w kremie lub żelach nie używam, a powyższy pędzelek służy mi tylko i wyłącznie (i to raz na jakiś czas) do rozświetlenia samego kącika oka.Precyzyjne urządzenie z niego raczej. Nie jest zły,nie dostrzegam żadnych wad wykonania czy niewygodnego stosowania. Sam w sobie jest bardzo ok.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: cały czas 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[539966].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Bardzo dobry jakościowo pędzelek. Miękkie lecz sprężyste włosie.
Sprawdza się zarówno do kresek jak i precyzyjnego konturowania oka, zadań specjalnych.
Jego kształt sprawia, iż manewruje się nim idealnie.
Jego dość cienka końcówka pozwala na uzyskanie zarówno cieniutkiej kreski jak i mocnej i zdecydowanej.
Do żelowego eyelinera niezastąpiony.

+ kształt
+ sprężystość
+ pozwala osiągnąć zróżnicowane efekty
+ cena/jakość

- brak

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[510281].usefull || 0 }}% pomocna.

całkiem dobry

ostatnio przetestowałam go jako cieniutki pędzelek do szkicowania kształtu makijażu fantazyjnego- sprawdził się w 100% :) jest świetny chociaż mój jest troszkę dziwacznie ucięty na koniuszku bo zostaje taki dzyndzelek z nadmiarem produktu ale to da się wytrzeć ;) robi fajną kreskę chociaż sama rzadko działam krechą z linera.zagięcie ułatwia aplikację bo możemy patrzeć gdzie prowadzimy pędzelek bez wykonywania ręcznej jogi żeby zobaczyć czy robimy równą kreskę ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 i wydaje się, że będzie on wieczny ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[491037].usefull || 0 }}% pomocna.