Lip Dazzlers

Lip Dazzlers

Błyszczyk z letniej kolekcji Rimmel. Nadaje ustom piekny połysk i kuszący owocowy smak. Dostępny w trzech, nasyconych niczym letnie owoce w słońcu kolorach.

Cena: 26 zł

nijaki

łądny połysk, delikatny kolor na ustach( mimo ze w tubce troche ostry). Ladnie mianiące się drobinki. ale ni ewiem czemu jako jeden z nielicznych zostaje mi na zę bach;)

no wlasnie...

Kolory dobrane fachowo i gustownie:) Drobinki sa przesliczne:) Zapach niczego sobie:) Szkoda tylko, ze po nalozeniu go dociera do ust taki mdly smak:( I ta aplikacja! Niech to, tubki sa takie niepraktyczne! Wszystko trzeba nakladac paluchem i w dodatku czlowiek sie przy tym ubrudzi! Ble! Ogolnie dobry bajer na jeden sezon, szkoda ze wydajny, bo ja sie z nim juz troche mecze:P

Obrzydliwy bubel !!

Najohydniejszy błyszczyk, jakiego w życiu używałam! :(
Wyłazi poza kontur ust, połysk jest nędzny i szybko znika, a kolor (przynajmniej mój- 178 Hot Head) z czasem nabiera jakiegoś niezdrowego odcienia :P Straszne! W dodatku usta mnie po nim pieką...
Początkowo wydaje się, że dobrze natłuszcza i chroni przed utratą wilgoci, ale po paru użyciach nagle okazuje się, że de facto wysuszył naskórek!

Ładny owocowy zapach i smak to za mało.

depilacja czego nie wolno

Ciekawe kolory

Ogromny plus za kolory. Mialam czerwony o nazwie hot head. Przepiekny, idealnie pasowal do mojej karnacji. Niestety, fatalnie sie go naklada. Nie nadaje sie do szybkich poprawek a ja nie mam czasu na wyjmowanie lusterka i pedzelka.Zbyt duzo sie wyciska z opakowania....

ładny zapach

Ostatnio założyłam taką kurteczke przeciwdeszczową i patrze mój błyszczyk o którym już zdążyłam zapomnieć :P hihi no właśnie...chyba mineła mi już chyba euforia po zakupieniu jego...Błyszczyk jak błyszczyk z tubeczki w intensywnym odcieniu różu 177 summer fever.Bardzo ładny kolorek,pięknie kontrastował z opaloną cerą ,no ale niestety dawno słonca nie było a jak nie było nie miałam czasu na opalanie i ot blada jak trup jestem i gdy go użyłam wyglądałam ..powiedziałabym dość "wampirycznie".Co nie znaczy że jest zły..o nie to na pewno nie!! Ma świetną konsystecje,aromat dojrzałych owoców grejfruta,drobinki które pięknie pobłyskują.Jest trwały i trzyma sie na ustach długo jak na produkt z tubki.Swietnie wygląda zmieszany z innym błyszczykiem, ja go lubie chociaż moim faworytem(sic!) tego lata nie jest.Jednak polecam.

nie jest zły

Niezbyt ciekawe kolory, mocne, ale brązowy może być. Ładnie, choć trochę za mocno pachnie i smakuje. Ładnie, delikatnie prezentuje się na ustach, lekko sie mieni. Dobrze się rozprowadza, ale palcem, nie aplikatorem. Niestety, lepi się. Trwały. Wydajny.