Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Lash Architect 4D (Podkręcająco - wydłużający tusz do rzęs)

Lash Architect 4D (Podkręcająco - wydłużający tusz do rzęs)

Cena już od 21,10 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Laboratoria L`Oreal Paris wprowadziły do formuły tuszu technologię długich włókien `relief 4D`. Wyjątkowo miękkie i niewykrywalne, włókna te stanowią materiał do rzęs. Twoje rzęsy w 4D są fenomenalnie wydłużone, podkręcone. Twoje spojrzenie jest zaznaczona we wszystkich kierunkach.
Szczoteczka Architekt 4D została specjalnie zaprojektowany, aby nadawała efekt sztucznych rzęs, bez ich obciążenia. W swojej finezji i plandeka ergonomiczny, ułatwia stosowanie włókien na rzęsy, włącznie z najmniejszymi rzęsami kącika oka. Umieszczone w regularnych odstępach szczeciny pozwalają na równomierne rozmieszczenie włókien i uzyskanie wspaniałego efektu,bez grudek.

jeden z ulubieńców

Bardzo lubię ten tusz. Od wielu, wielu lat używa go moja mama i zaraziłam się od niej tą miłością. Przyznam szczerze, że gdybym nie widziała jaki daje efekt nigdy bym się na niego nie zdecydowała, a to przez szczoteczkę, która wygląda jakbym była nie raz macana.
Ten tusz jednak pięknie rozdziela i wydłuża moje rzęsy. Delikatnie podkręca.
Utrzymuje się cały dzień. Nic, a nic się nie osypuje. Nie ma mowy o pandzie pod koniec dnia. Łatwo go zmyć.
Mam też wrażenie, że działa pielęgnująco na rzęsy. Kiedy używam go systematycznie rzęsy mi tak nie wypadają,
Niestety tusz dość szybko wysycha, a że nie jest najtańszy kupuję go tylko na promocjach. Na szczęście jest mało znany, więc na -49% zawsze robię zapas.

Polecam wypróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1504236].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabizna

Aby cokolwiek było widać musiałam nałożyć kilka warstw, a po ich nałożeniu-strasznie posklejał moje rzęsy. Mam długie rzęsy, które potrzebują podkręcenia-niestety tutaj też się nie sprawdził-inne tusze sprawdzały się lepiej, ten praktycznie nic nie zrobił.
Najgorsze jest to, że po 2 miesiącach coś stało się z jego konsystencją-zrobiła się wodnista i strasznie klejąca, co uniemożliwiało aplikację. Wcześniej miałam go jako ten zapasowy, jednak po rozwodnieniu-od razu wylądował w koszu.
Zapomniałam wspomnieć o trwałości-z tym akurat nie było problemu-nie rozmazywał się ani nie osypywał

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490646].usefull || 0 }}% pomocna.

średni

Świetnie pogrubia i podkręca rzęsy, wydłuża je. Niestety posiada sporo wad, tusz mocno oblepia szczoteczkę i, co najgorsze, rozmazuje się! W moim wypadku po za każdym razem po kilku godzinach pojawia się efekt pandy- spodziewałam się czegoś więcej po tuszu za tę cenę!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1305841].usefull || 0 }}% pomocna.

Szczawińska

Pochopny i fatalny wybór

Jestem wieloletnią użytkowniczką mascary False Lash Effect Max Factor i właśnie skoczyło mi się ostatnie jej opakowanie, więc korzystając z promocji w Rossmannie i niewiele myśląc wybrałam (bez konsultacji z wizaz.pl - o ja lekkomyślna...) tenże tusz. Jakiż to był FATALNY wybór!!! W porównaniu do ww. mascary ten "produkt" nie spełnia podstawowych funkcji, nie mówiąc o deklaracjach producenta, tj.
- tworzy owadzie nóżki (efekt pająka gwarantowany...)
- osypuje się i kruszy po prostu MASAKRYCZNIE !!!!
- przy aplikacji mocno skleja rzęsy
- na szczoteczkę nabiera się zdecydowanie zbyt dużo produktu.
Jednym słowem DRAMAT i mogę mieć pretensje tylko do siebie, że nie kupiłam tuszu tego co zawsze.
Nie wypowiem się na temat wydajności, choć wg mnie jest ona równa 0 (po pierwszym użyciu mam ochotę wyrzucić go do śmieci).
Jedyny plus- eleganckie opakowanie,które sprawia wrażenie, iż produkt jest luksusowy i solidny.

NIE POLECAM

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1294961].usefull || 0 }}% pomocna.

Szkoda kasy

Bardzo dużo nabiera się go na szczoteczkę.
Skleja rzęsy i nie zauważyłam żeby je podkręcał i wydłużał.
Raczej je pogrubia.

Na plus kolor pigmentu - nadaje wyrazistości spojrzeniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241953].usefull || 0 }}% pomocna.

był dobry...ale krótko

Tusz w bardzo eleganckim opakowaniu z tradycyjną (na pierwszy rzut oka)szczoteczką. Jednak nie do końca, ponieważ ma kształt właśnie stożkowy, wyraźnie zwężający się i o lekkim zgięciu (NIE wygięciu jak w tuszach podkręcających)
Tusz czarny, konsystencja odpowiednia - jednak nabiera się go trochę za dużo na szczoteczkę.
Rzęsy ładnie podkreślone: wydłużone-pogrubione - efekt naprawdę widoczny.
Trwałość względna, przy niewielkiej wilgotności (nie mówię tutaj o deszczu) trochę jednak się rozmazywał.
Ale...najważniejsze - można cieszyć efektem jaki daje tusz - owszem - ale na bardzo krótko - może miesiąc. Tusz, pomimo dopilnowania dokładnego zakręcania bardzo szybko wysycha - mimo, że jest nadal w opakowaniu - jest już za suchy, tępy do nakładania. Nie chciałam się poddawać i uparcie jeszcze chciałam go używać. Udało się wytuszować rzęsy, ale po jakimś czasie tusz zaczynał się kruszyć i osypywać. I cóż tutaj mówić - nieestetycznie wyglądał na oczach - jak i pod oczami.
Nie mogę za tak szybkie wysychanie, tym samym ogromną niewydajność, niestety, dać wyższej oceny - zwłaszcza, że w tej kategorii cenowej i niższej można kupić równie dobry tusz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1191138].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry drogeryjny tusz!

Bardzo dziwię się tak niskiej ogólnej ocenie tuszu.
Ja co do mascar jestem wyjątkowo wybredna, natomiast ten tusz mogę z czystym sercem polecić.

Tusz znacząco pogrubia, podkręca i wydłuża rzęsy, nie skleja rzęs. Szczoteczka jest długa i cienka, co pozwala złapać nawet te małe rzęski. Dzięki temu można naprawdę szybko wykonać makijaż oczu.

Tusz rozkłada się równomiernie na rzęsach.

Konsystencja tuszu OK. Ani zbyt sucha, ani też lejąca, na szczoteczkę nakłada się go wystarczająca ilość.
Tusz trzyma się cały dzień na swoim miejscu ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1184643].usefull || 0 }}% pomocna.

Beznadziejny

Wcześniej byłam szczęśliwą posiadaczką maskary Loreal Lash Architect 3D, z której byłam bardzo zadowolona. Rzęsy miałam ładnie wydłużone i rozdzielone. Z chęcią kupiłam maskarę 4D z nadzieją, że będzie to lepsza wersja poprzedniej maskary...
Tusz od samego początku sklejał mi rzęsy, osypywał się i brudził wszystko dookoła. Sam pojemnik był oblepiony zastygniętym tuszem mimo tego, że próbowałam go na bieżąco czyścić.
Jakieś plusy? Może i coś wydłużał.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1123276].usefull || 0 }}% pomocna.

dramat w 4D

Nie rozumiem jaki on tam "Zapomniany kosmetyk" (vide kategoria zgłoszenia) skoro nie dalej niż miesiąc temu był do dostania w drogerii Hebe :confused:

W każdym bądź razie na pewno nie zaszkodzi mu jeśli niebawem stanie się "zapomnianym kosmetykiem", ponieważ w jego przypadku nie ma podstaw do zapisywania w pamięci jego walorów.

Szczoteczka błyskawicznie po rozpoczęciu użytkowania wygląda jak obklejony grudkami patyczek. Malowanie tym czymś rzęs może zwiastować wyłącznie kłopoty. Na całe szczęście szybko wysycha więc można się go pozbyć bez wyrzutów sumienia w kwestii wyrzucania produktów nie wykorzystanych do końca.

Nawet w krótkim okresie kiedy jego konsystencja jest jako taka i pozwala na pomalowanie rzęs, efekt jest bardzo mizerny. W dodatku tusz kruszy się w ciągu dnia.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie - dłużej się nie da
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041897].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie warto

Biorąc pod uwagę wiele odżywek do włosów Loreala, które lubię i się sprawdzają, postanowiłam kupić tusz do rzęs tej samej firmy. Za taką cenę spodziewałam się czegoś rewelacyjnego i oczywiście coś takiego dostałam, ale tylko na początku. Rzęsy były ładnie rozdzielone, wydłużone, podkręcone itd ...
\\nPo pewnym czasie zaczęły mi boleć oczy. Poszłam do okulisty i cała wina zeszła na soczewki które używam. Zrobiłam sobie przerwę od soczewek, zmieniałam rodzaje soczewek, płynów itd, używałam mnóstwa różnych kropelek, ale i tak nic nie dawało. Więc już się z tym trochę pogodziłam. Okazało się, że gdy już zmieniłam tusz do rzęs na inny (bo rzeczywiście robiły mi się podkówki pod oczami, tusz robił coraz większe grudki i zaczął mnie drażnić) moje oczy przestały boleć. Najprawdopodobniej cząsteczki tuszu kruszyły mi się do oczu, nie czułam tego, ale dopiero jak założyłam soczewkę to poczułam że tam są. Kto używa soczewek, ten wie, że gdy je zakłada to uświadamia sobie, że od czasu do czasu ma w oku jakieś włókienko czy coś takiego, czego nie czuje bez soczewek ;p

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033164].usefull || 0 }}% pomocna.