Lash Architect 4D (Podkręcająco - wydłużający tusz do rzęs)

Lash Architect 4D

Cena już od 28,98 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Laboratoria L`Oreal Paris wprowadziły do formuły tuszu technologię długich włókien `relief 4D`. Wyjątkowo miękkie i niewykrywalne, włókna te stanowią materiał do rzęs. Twoje rzęsy w 4D są fenomenalnie wydłużone, podkręcone. Twoje spojrzenie jest zaznaczona we wszystkich kierunkach.
Szczoteczka Architekt 4D została specjalnie zaprojektowany, aby nadawała efekt sztucznych rzęs, bez ich obciążenia. W swojej finezji i plandeka ergonomiczny, ułatwia stosowanie włókien na rzęsy, włącznie z najmniejszymi rzęsami kącika oka. Umieszczone w regularnych odstępach szczeciny pozwalają na równomierne rozmieszczenie włókien i uzyskanie wspaniałego efektu,bez grudek.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 6

Szkoda kasy

Bardzo dużo nabiera się go na szczoteczkę.
Skleja rzęsy i nie zauważyłam żeby je podkręcał i wydłużał.
Raczej je pogrubia.

Na plus kolor pigmentu - nadaje wyrazistości spojrzeniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241953].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 40

był dobry...ale krótko

Tusz w bardzo eleganckim opakowaniu z tradycyjną (na pierwszy rzut oka)szczoteczką. Jednak nie do końca, ponieważ ma kształt właśnie stożkowy, wyraźnie zwężający się i o lekkim zgięciu (NIE wygięciu jak w tuszach podkręcających)
Tusz czarny, konsystencja odpowiednia - jednak nabiera się go trochę za dużo na szczoteczkę.
Rzęsy ładnie podkreślone: wydłużone-pogrubione - efekt naprawdę widoczny.
Trwałość względna, przy niewielkiej wilgotności (nie mówię tutaj o deszczu) trochę jednak się rozmazywał.
Ale...najważniejsze - można cieszyć efektem jaki daje tusz - owszem - ale na bardzo krótko - może miesiąc. Tusz, pomimo dopilnowania dokładnego zakręcania bardzo szybko wysycha - mimo, że jest nadal w opakowaniu - jest już za suchy, tępy do nakładania. Nie chciałam się poddawać i uparcie jeszcze chciałam go używać. Udało się wytuszować rzęsy, ale po jakimś czasie tusz zaczynał się kruszyć i osypywać. I cóż tutaj mówić - nieestetycznie wyglądał na oczach - jak i pod oczami.
Nie mogę za tak szybkie wysychanie, tym samym ogromną niewydajność, niestety, dać wyższej oceny - zwłaszcza, że w tej kategorii cenowej i niższej można kupić równie dobry tusz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1191138].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 26

Napisanych recenzji: 337

Bardzo dobry drogeryjny tusz!

Bardzo dziwię się tak niskiej ogólnej ocenie tuszu.
Ja co do mascar jestem wyjątkowo wybredna, natomiast ten tusz mogę z czystym sercem polecić.

Tusz znacząco pogrubia, podkręca i wydłuża rzęsy, nie skleja rzęs. Szczoteczka jest długa i cienka, co pozwala złapać nawet te małe rzęski. Dzięki temu można naprawdę szybko wykonać makijaż oczu.

Tusz rozkłada się równomiernie na rzęsach.

Konsystencja tuszu OK. Ani zbyt sucha, ani też lejąca, na szczoteczkę nakłada się go wystarczająca ilość.
Tusz trzyma się cały dzień na swoim miejscu ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1184643].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki w mieście odcinek 5

Napisanych recenzji: 8

Beznadziejny

Wcześniej byłam szczęśliwą posiadaczką maskary Loreal Lash Architect 3D, z której byłam bardzo zadowolona. Rzęsy miałam ładnie wydłużone i rozdzielone. Z chęcią kupiłam maskarę 4D z nadzieją, że będzie to lepsza wersja poprzedniej maskary...
Tusz od samego początku sklejał mi rzęsy, osypywał się i brudził wszystko dookoła. Sam pojemnik był oblepiony zastygniętym tuszem mimo tego, że próbowałam go na bieżąco czyścić.
Jakieś plusy? Może i coś wydłużał.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1123276].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 75

Napisanych recenzji: 624

dramat w 4D

Nie rozumiem jaki on tam "Zapomniany kosmetyk" (vide kategoria zgłoszenia) skoro nie dalej niż miesiąc temu był do dostania w drogerii Hebe :confused:

W każdym bądź razie na pewno nie zaszkodzi mu jeśli niebawem stanie się "zapomnianym kosmetykiem", ponieważ w jego przypadku nie ma podstaw do zapisywania w pamięci jego walorów.

Szczoteczka błyskawicznie po rozpoczęciu użytkowania wygląda jak obklejony grudkami patyczek. Malowanie tym czymś rzęs może zwiastować wyłącznie kłopoty. Na całe szczęście szybko wysycha więc można się go pozbyć bez wyrzutów sumienia w kwestii wyrzucania produktów nie wykorzystanych do końca.

Nawet w krótkim okresie kiedy jego konsystencja jest jako taka i pozwala na pomalowanie rzęs, efekt jest bardzo mizerny. W dodatku tusz kruszy się w ciągu dnia.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie - dłużej się nie da
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041897].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Nie warto

Biorąc pod uwagę wiele odżywek do włosów Loreala, które lubię i się sprawdzają, postanowiłam kupić tusz do rzęs tej samej firmy. Za taką cenę spodziewałam się czegoś rewelacyjnego i oczywiście coś takiego dostałam, ale tylko na początku. Rzęsy były ładnie rozdzielone, wydłużone, podkręcone itd ...
\\nPo pewnym czasie zaczęły mi boleć oczy. Poszłam do okulisty i cała wina zeszła na soczewki które używam. Zrobiłam sobie przerwę od soczewek, zmieniałam rodzaje soczewek, płynów itd, używałam mnóstwa różnych kropelek, ale i tak nic nie dawało. Więc już się z tym trochę pogodziłam. Okazało się, że gdy już zmieniłam tusz do rzęs na inny (bo rzeczywiście robiły mi się podkówki pod oczami, tusz robił coraz większe grudki i zaczął mnie drażnić) moje oczy przestały boleć. Najprawdopodobniej cząsteczki tuszu kruszyły mi się do oczu, nie czułam tego, ale dopiero jak założyłam soczewkę to poczułam że tam są. Kto używa soczewek, ten wie, że gdy je zakłada to uświadamia sobie, że od czasu do czasu ma w oku jakieś włókienko czy coś takiego, czego nie czuje bez soczewek ;p

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033164].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 122

efekt naturalny, ale nie fenomenalny

Rozczarowałam się. Obiecywałam sobie efekt pięknych, pogróbionych, podkręconych rzęs a tu... klapa.

+ tusz ma dobrą konsystencję od samego początu (później jest gorzej...)
+ szczoteczka długa, włoski krótkie na szpicu pozwalają dotrzeć do krótkich rzęs w kącikach, a dzięki tym dłuższym swobodnie możemy uchwycić pozostale rzęsy
+ bardzo wydajny - starczył mi na 6 miesięcy
+ faktycznie ma obiecywane przez poducenta długie włókna \'relief 4D\' - widocznie przedłużaja rzęsy
+ całkiem nieźle podkręca
+ nie da się tym tuszem skleić rzęs, zawsze je rozczesuje

Tak więc skoro u góry tyle plusów, dlaczego się rozczarowałam?
- po miesiącu gęstnieje, przykleja się do szczoteczki i ciężko się malować (trzeba odświezyć kropelką płynu)
- daje efekt naturalnie podkreślonych oczu, a nie do końca o to mi chodzi
... i 2 największe grzechy...
- nie pogrubia
- tragicznie się obsypuje i rozmazuje, w bardzo krótkim czasie po umalowaniu mam w kącikach oczy na dolnej powiece czarne, nieestetycznie plamy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029237].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Fatalny

Najgorszy tusz jakiego używałam w każdej kategorii cenowej! Ja mam w wersji Blach Lacquer ale glebokiej czerni czy tam lakierowanej-nie widac. Tusz:
-niesamowicie skleja rzesy, upatrujac sobie 3-4 najdluzsze zbija je w kupki i wydluza dajac efekt 3 do 5 dluzszych, czyli rzadkich rzes (tzw efekt mokrych rzes)
-nie pogrubia i nie wydluza
-trzeba sie napracowac zeby miec jako-taki efekt, szybko zastga wiec ciezko rozczesac a kazda kolejna warstwa paskudzi jeszcze bardziej nasza mozolna prace
- na koncowkach rzes tworza sie owadzie nozki
-po 3 godz zaczyna sie osypywac i mamy delikatna pandzie
-kosmiczna cena regularna! Ja kupilam w promocji za 30zl bo ekspedientka twierdzila ze "to najlepszy tusz jaki maja ktory z rzesami robi wszystko" i wyrzucilam w bloto 3 dychy:/
Na plus:
opakowanie- ladne, poreczne, oryginalne, dobrze sie odkreca i zakreca
szczoteczka waska, wygodna przy malowaniu dolnych rzes. Szkoda ze nie rozczesuje tego co tusz klei.

Ciezko powiedziec czy to wina skladu, konsystencji tuszu czy szczoteczki ale efekt jest beznadziejny, trzeba sie napracowac by cos wyszlo, i za taka cene?!
NIE POLECAM !

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008287].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 40

Napisanych recenzji: 266

Osypuje się

Używałam tuszu srebrnego (taki jak na zdjęciu) i strasznie się osypywał. Ostatnio zdecydowałam się zaryzykować i zakupić go ponownie - jednak w wersji black lacquer.
Szczoteczka jest taka sama (dość dobra), jednak niestety również się osypuje - od tuszu za 60 zł oczekuję jednak nieco więcej niż pandę pod oczami :(
Bardzo szybko wysycha przy malowaniu (dla jednych to zaleta, dla innych wada).
Plusem jest to, że mnie nie uczula w przeciwieństwie do wielu innych tuszy L\'oreal.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007783].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 29

Napisanych recenzji: 321

Tusz o zapachu marmolady

Mascarę tą otrzymałam w prezencie. Sama z pewnością nie sięgnełabym po takiego kota w worku, zwłaszcza, że mam już swój sprawdzony tusz.
Mam długie, gęste i odżywione rzęsy, dlatego od tuszu nie wymagam cudów, wystarczy mi zwiększenie ich objętości, zagęszczenie i lekkie pogrubienie.
W Lash Architect 4d przede wszystkim uderzył mnie zapach. Tusz pachnie jak jakiś dżem owocowy lub marmolada... Cóż, producent zapewne nie do końca wiedział jak uoryginalnić swój produkt, dlatego postanowił stworzyć takie zbędne urozmaicenie.
Jeżeli chodzi o efekty, to spektakularne z pewnością nie są. Tusz przede wszystkim bardzo wydłuża rzęsy, dosłownie wyciągając je w górę.
Ten efekt jest wyraźny, przy kilku warstwach naprawdę bardzo widoczny. Jeżeli komuś na tym zależy, być może będzie zadowolony z tuszu.
Ja bardziej stawiam na dodanie objętości i zagęszczenie, niż wydłużenie, a LA 4d niestety nic a nic nie pogrubia, nie podkręca ani nie zagęszcza.
Dodatkowo na samym początku strasznie zlepia rzęsy. Aby wyglądały one ładnie, trzeba się trochę namachać tą szczoteczką, bo przy pospiesznym pociągnięciu rzęsy wyglądają naprawdę licho. Dodatkowo szczoteczka przy nakladaniu tuszu strasznie "paćka" dookoła oko.
Konsystencja jest dziwna, rzadka i jakby "gumowa", dlatego też równie dziwacznie się zmywa, odpadając małymi "silikonowymi" partiami niczym kawałki kleju szewskiego.
Tusz na pewno powoli wykorzystam, jak na prezent jest to produkt całkiem w porządku, jednak z pewnością nie jest wart swojej ceny.
Regularnie używam swojego niedawnego odkrycia, tuszu Eveline Extension Volume, który kosztuje 1/5 ceny LA 4d, i jest z pewnością tysiąc razy lepszy.
Z pewnością nie zamieniłabym go na to przereklamowane i wątpliwe cacko.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005522].usefull || 0 }}% pomocna.