Lash Architect 4D (Podkręcająco - wydłużający tusz do rzęs)

Lash Architect 4D (Podkręcająco - wydłużający tusz do rzęs)

Laboratoria L`Oreal Paris wprowadziły do formuły tuszu technologię długich włókien `relief 4D`. Wyjątkowo miękkie i niewykrywalne, włókna te stanowią materiał do rzęs. Twoje rzęsy w 4D są fenomenalnie wydłużone, podkręcone. Twoje spojrzenie jest zaznaczona we wszystkich kierunkach.
Szczoteczka Architekt 4D została specjalnie zaprojektowany, aby nadawała efekt sztucznych rzęs, bez ich obciążenia. W swojej finezji i plandeka ergonomiczny, ułatwia stosowanie włókien na rzęsy, włącznie z najmniejszymi rzęsami kącika oka. Umieszczone w regularnych odstępach szczeciny pozwalają na równomierne rozmieszczenie włókien i uzyskanie wspaniałego efektu,bez grudek.

Mój ulubiony

Tusz jest po prostu idealny, wydłuża, pogrubia rzęsy, nie kruszy się (co w moim przypadku jest dość ważne, bo noszę soczewki), trzyma się cały dzień. Jedynym minusem jest cena w polskich drogeriach, jednak z racji tego że mieszkam przy granicy niemieckiej, kupuję ten tusz w lepszej cenie.

Ulubieniec

Tusz kupiłam już jakiś czas temu z czystej ciekawości, okazał się być świetny. Tusz ma fajną i wygodną szczoteczkę dzięki czemu dobrze rozdziela oraz wydłuża rzęsy. Dzięki szczoteczce można również pomalować nawet te małe rzęski. Delikatnie podkręca, utrzymuje się cały dzień, plusem jest także to, że nie sypie się. Z łatwością można go zmyć.

to nie jest zbyt dobry architekt

"do widzenia" w haśle "cena na do widzenia" okazało się prorocze, bowiem pożegnać się z tym tuszem przyszło mi dość szybko. A szkoda.

Ładnie wydłużał i pogrubiał, przyzwoicie rozdzielał. Ale po miesiącu, może dwóch, stwierdziłam zgon bo umar.

Dodam, że nie ubijam tuszami masła, więc nie wpłynęłam swoim użytkowaniem na to, że się zapowietrzył.

Na opakowaniu informacja, że trwałość 6 m. Ale to chyba jakiś jer, a nie 6, bo pokrycia w faktach brak.

Jak wybrać szczoteczkę tuszu do rzęs?

Tylko w parze z innym tuszem, najlepiej wodoodpornym

Kupiłam ten tusz w promocji "cena na do widzenia" w Rossmannie za jakieś 14-15 złotych. Zatem kwestia ceny nie zniechęciła mnie, a z pewnością nie był on wart swojej regularnej ceny.

+ Nie skleja rzęs.
+ Ma dość intensywny czarny kolor.
+ Ma wygodną szczoteczkę. Z reguły wolę te silikonowe, ale ta przypadła mi do gustu.

- Już po 3 godzinach spora część tuszu znalazła się na mojej dolnej powiece. Wiem, że nie jest to tusz wodoodporny, więc nie wymagam od niego wielkiej wytrzymałości, ale bez przesady.
- Już po miesiącu użytkowania zrobił się trochę za suchy. Większość tuszy taka jest po co najmniej 2 miesiącach.
- Efekt (zanim się rozmaże) jest dość naturalny, co mogłoby być ok na dni z delikatniejszym makijażem, ale nie z oczami pandy po kilku godzinach od aplikacji. Szkoda mi go było wyrzucić, nawet jak był kupiony w promocji, więc używam go w duecie z innym tuszem (też średniawym, więc próbuję wycisnąć z nich, co się da), żeby trochę wzmocnić efekt i przede wszystkim dodać mu trwałości, bo sam całego dnia nie wytrzyma.

U mnie się sprawdził

Kupiłam przypadkowo - w Rossmannie tusz był w promocji "cena na do widzenia".
Po otwarciu trochę się rozczarowałam szczoteczką - nie dość, że nie była silikonowa to wyglądała, jakby coś ja wygryzło - na końcu z jednej strony była łysa.... Sama konsystencja tuszu też nie zachęcała - grudki na szczoteczce.
Na szczęście maskara okazała się bardzo dobra. Daje efekt pogrubienia, ładnie rozczesuje mimo zmierzwionej szczotki, czerń jest wyrazista a tusz nie osypuje się w ciągu dnia. Dodatkowo, tusz pozostaje elastyczny na rzęsach (nie tak jak w przypadku L'oreal Feline, który mocno usztywnia rzęsy) i dobrze się zmywa (jednocześnie jest odporny na deszcz).

jeden z ulubieńców

Bardzo lubię ten tusz. Od wielu, wielu lat używa go moja mama i zaraziłam się od niej tą miłością. Przyznam szczerze, że gdybym nie widziała jaki daje efekt nigdy bym się na niego nie zdecydowała, a to przez szczoteczkę, która wygląda jakbym była nie raz macana.
Ten tusz jednak pięknie rozdziela i wydłuża moje rzęsy. Delikatnie podkręca.
Utrzymuje się cały dzień. Nic, a nic się nie osypuje. Nie ma mowy o pandzie pod koniec dnia. Łatwo go zmyć.
Mam też wrażenie, że działa pielęgnująco na rzęsy. Kiedy używam go systematycznie rzęsy mi tak nie wypadają,
Niestety tusz dość szybko wysycha, a że nie jest najtańszy kupuję go tylko na promocjach. Na szczęście jest mało znany, więc na -49% zawsze robię zapas.

Polecam wypróbować.

Słabizna

Aby cokolwiek było widać musiałam nałożyć kilka warstw, a po ich nałożeniu-strasznie posklejał moje rzęsy. Mam długie rzęsy, które potrzebują podkręcenia-niestety tutaj też się nie sprawdził-inne tusze sprawdzały się lepiej, ten praktycznie nic nie zrobił.
Najgorsze jest to, że po 2 miesiącach coś stało się z jego konsystencją-zrobiła się wodnista i strasznie klejąca, co uniemożliwiało aplikację. Wcześniej miałam go jako ten zapasowy, jednak po rozwodnieniu-od razu wylądował w koszu.
Zapomniałam wspomnieć o trwałości-z tym akurat nie było problemu-nie rozmazywał się ani nie osypywał

średni

Świetnie pogrubia i podkręca rzęsy, wydłuża je. Niestety posiada sporo wad, tusz mocno oblepia szczoteczkę i, co najgorsze, rozmazuje się! W moim wypadku po za każdym razem po kilku godzinach pojawia się efekt pandy- spodziewałam się czegoś więcej po tuszu za tę cenę!

Pochopny i fatalny wybór

Jestem wieloletnią użytkowniczką mascary False Lash Effect Max Factor i właśnie skoczyło mi się ostatnie jej opakowanie, więc korzystając z promocji w Rossmannie i niewiele myśląc wybrałam (bez konsultacji z wizaz.pl - o ja lekkomyślna...) tenże tusz. Jakiż to był FATALNY wybór!!! W porównaniu do ww. mascary ten "produkt" nie spełnia podstawowych funkcji, nie mówiąc o deklaracjach producenta, tj.
- tworzy owadzie nóżki (efekt pająka gwarantowany...)
- osypuje się i kruszy po prostu MASAKRYCZNIE !!!!
- przy aplikacji mocno skleja rzęsy
- na szczoteczkę nabiera się zdecydowanie zbyt dużo produktu.
Jednym słowem DRAMAT i mogę mieć pretensje tylko do siebie, że nie kupiłam tuszu tego co zawsze.
Nie wypowiem się na temat wydajności, choć wg mnie jest ona równa 0 (po pierwszym użyciu mam ochotę wyrzucić go do śmieci).
Jedyny plus- eleganckie opakowanie,które sprawia wrażenie, iż produkt jest luksusowy i solidny.

NIE POLECAM

Szkoda kasy

Bardzo dużo nabiera się go na szczoteczkę.
Skleja rzęsy i nie zauważyłam żeby je podkręcał i wydłużał.
Raczej je pogrubia.

Na plus kolor pigmentu - nadaje wyrazistości spojrzeniu.

był dobry...ale krótko

Tusz w bardzo eleganckim opakowaniu z tradycyjną (na pierwszy rzut oka)szczoteczką. Jednak nie do końca, ponieważ ma kształt właśnie stożkowy, wyraźnie zwężający się i o lekkim zgięciu (NIE wygięciu jak w tuszach podkręcających)
Tusz czarny, konsystencja odpowiednia - jednak nabiera się go trochę za dużo na szczoteczkę.
Rzęsy ładnie podkreślone: wydłużone-pogrubione - efekt naprawdę widoczny.
Trwałość względna, przy niewielkiej wilgotności (nie mówię tutaj o deszczu) trochę jednak się rozmazywał.
Ale...najważniejsze - można cieszyć efektem jaki daje tusz - owszem - ale na bardzo krótko - może miesiąc. Tusz, pomimo dopilnowania dokładnego zakręcania bardzo szybko wysycha - mimo, że jest nadal w opakowaniu - jest już za suchy, tępy do nakładania. Nie chciałam się poddawać i uparcie jeszcze chciałam go używać. Udało się wytuszować rzęsy, ale po jakimś czasie tusz zaczynał się kruszyć i osypywać. I cóż tutaj mówić - nieestetycznie wyglądał na oczach - jak i pod oczami.
Nie mogę za tak szybkie wysychanie, tym samym ogromną niewydajność, niestety, dać wyższej oceny - zwłaszcza, że w tej kategorii cenowej i niższej można kupić równie dobry tusz.

Bardzo dobry drogeryjny tusz!

Bardzo dziwię się tak niskiej ogólnej ocenie tuszu.
Ja co do mascar jestem wyjątkowo wybredna, natomiast ten tusz mogę z czystym sercem polecić.

Tusz znacząco pogrubia, podkręca i wydłuża rzęsy, nie skleja rzęs. Szczoteczka jest długa i cienka, co pozwala złapać nawet te małe rzęski. Dzięki temu można naprawdę szybko wykonać makijaż oczu.

Tusz rozkłada się równomiernie na rzęsach.

Konsystencja tuszu OK. Ani zbyt sucha, ani też lejąca, na szczoteczkę nakłada się go wystarczająca ilość.
Tusz trzyma się cały dzień na swoim miejscu ;)