Clean & Clear, Antybakteryjny żel do mycia twarzy

Clean & Clear, Antybakteryjny żel do mycia twarzy

Skutecznie oczyszcza usuwając brud, tłuszcz i makijaż, które mogą blokować pory. Dzięki specjalnej formule nie wysusza skóry. Dodatkowo zawiera składnik antybakteryjny, który przeciwdziała bakteriom odpowiedzialnym za powstawanie pryszczy.
Produkt nie zawiera tłuszczu. Pozostawia skórę miękką, przyjemnie odświeżoną i absolutnie czystą.

oczyszczanie-wysuszanie

kolejny z tej serii, który naprawde działa na pryszcze, ale kosztem wysuszania skóry
dobrze oczyscza, odświeża, zmywa wszystko dokładnie, pryszcze pojawiają sie troszke mniej
ładne opakowanie z dozownikiem
ale bardzo wysusza skóre, długofalowo nie opłaca się, bo wysuszając naruszamy równowagę skóry, co powoduje jeszcze większe wydzielanie sebum, więc stosujemy jeszcze mocniejsze środki i tak w kółko
nie warto, bo działanie przeciwtrądzikowe nie jest aż tak spektakularne

Używam tego produktu od: parę lat temu

taki sobie.

Zel ladnie sie prezentuje w lazience, ma przyjemny zapach, dobrze oczyszcza cere po calym dniu, jednak nie polecam go uzywac z rana, gdyz buzia sie po nim swieci, jak po tlustm kremie, nie dziala rowniez jakos szczegolnie na poprawe kondycji skory, pryszcze jak byly, tak sa. U mnie ten produkt nie zdal egzaminu i strasznie wysuszyl mi cere, zreszta jak wszystkie produkty z tej serii j&j. Mam wrazenie, ze oprocz mycia, te kosmetyki nic nie robia, jedynie szkodzą. Od samego mycia to jest przeciez mydlo za 1 zl, a nie produkt rzekomo przeznaczony do konkretnych ludzi i ich problemow.

Używam tego produktu od:jeszcze jako nastolatka

Bardzo dobry

Uzywałam tego kosmetyku dość dawno, kiedy miałam poważne problemy z cerą. Świetnie oczyszcza, jest to dośc mocny specyfik. Niestety jednak wysusza. Ma świetną konsystencję gęstego żelu, jest dzięki temu wydajny. Dla mnie pachnie świetnie, delikatnie chłodzi skórę. Pieni się mocno i dość dobrze spłukuje. Polecam, bo to naprawde dobry kosmetyk, choć nie dla wrażliwców!

Make up no make up H&M

średni

Żel dobrze oczyszcza i odświeża, ale mnie wysuszył i nieco podrażnił (podobnie jak Garnier). Dobrze pomyślane opakowanie (pompka). Żel jest wydajny, cena w porządku. Produkt dostatecznie dobry.

Taki sobie.

Najbardziej w żelu,przeszkadza mi zapach,który potem zostaje na skórze,ąz do użycia toniku,jest taki chemiczny. I wysusza troche skóre,u mnie szczególnie na szyi,ale miał być antybakteryjny,więc przymknę na to oko. JEst wydajny,podoba mi sie sposób jego użycia,nanoszenie piany na twarz. Jeśli chodzi o działanie antybakteryjne to na prawde działa,bo odkąd go stosuje,pryszcze zredukowały się do minimum.

fajny

RecenzjaNa wyroznienie zasluguje jego wyjatkowa skutecznosc.Doskonale oczyszcza pozostawia uczucie odswiezonej cery.No i nie pojawiaja sie zadne krosty a zel starcza na dlugo i ma wygodne opakowanie z pompka.Niestety ostatnio nie widuje go w sklepach...

przyzwoity

Dobrze myje, ładnie się pieni, zapach nie jest ani ładny, ani brzydki, taki neutralny, jest wydajny. Skóra jest po nim oczyszczona. Taki w miarę w porządku produkt, ale bez rewelacji.

solidny

Lubię go mieć, bo jako jeden z niewielu daje mi poczucie doskonale oczyszczonej, odtłuszczonej skóry.
Idealna gęstość, sztuczny, ale dość przyjemny zapach.
Na uznanie zasługuje opakowanie: higieniczna butelka z dozownikiem. Po nim wszelkie tuby wydają się nieporęczne.

Trzy gwiazdki

Żel ma przyjemny zapach i gęstą konsystencję. Dobrze oczyszcza twarz z makijażu, nie podrażnia. Pieni się odpowiednio, jednak nie redukuje ilości pryszczy; skóra jest po nim odświeżona i czysta, ale świeci się. Jest miękka i przyjemna w dotyku, nie łuszczy się. Ni to rewelacja, ni to mierniak...Zużyłam pół opakowania kosmetyku – póki się nie przeterminowało.