Mrs. Potter's, Odżywka bez spłukiwania do włosów mieszanych - tłustych u nasady i suchych na końcach z ekstraktem z melisy i limonki

Odżywka z naturalnymi ekstraktami z melisy i limonki przeznaczona do pielęgnacji włosów mieszanych: tłustych u nasady i suchych na końcach. Zawarte w produktach naturalne ekstrakty posiadają właściwości odświeżające i wzmacniające. Usuwają nadmiar tłuszczu u nasady włosów, jednocześnie regenerując i pielęgnując suche końce. Włosy zyskują więcej puszystości i naturalnego połysku. Stanowi idealne uzupełnienie działania szamponu z tej samej serii. W ofercie odżywka do włosów 500 ml.

tani zwyklak na suche końcówki

Balsam nie jest zły, ale cudów się po nim nie można spodziewać. Stosuję go na długość i bardzo dobrze się sprawdza jako rozczesywacz, włosy po nim są sypkie i nie obciążone. Nie zauważyłam zmniejszonego przetłuszczania u nasady, bo po prostu nie stosuje tego balsamu na skalp, ale na końcówkach się sprawdza. Dużym atutem jest cena, zatem osoby, które mają długie włosy mogą zaoszczędzić kilka złotych... Balsam pięknie pachnie limonką !

Ilość zużytych opakowań: 1/2 dużego

Niezła, ale nie urzeka

Kupiłam ją kiedyś przez pomyłkę (myślałam, że to odżywka ze spłukiwaniem). PLUSY: zapach - nic specjalnego, ale nie razi i jest przyjemny (czuć limonkę); konsystencja - odżywka łatwo wylewa się z butelki, ale nie jest za rzadka; wydajność - bardzo dobra (zresztą jak w całej tej serii); butelka - poręczna, dobrze się zamykająca, solidny plastik; po użyciu włosy przyjemnie pachną, są miękkie, puszyste; nie obciąża włosów, w dotyku nie czuję się, że jest na nich odżywka; przystępna cena. MINUSY: doraźne efekty stosowania (ale w końcu to odżywka bez spłukiwania); nie urzekła mnie - jest dobra, poprawna, ale czegoś jej jednak brakuje. Często stosowałam ją do golenia nóg - szybko i skutecznie zmiękcza włosy i nie podrażnia skóry. PODSUMOWUJĄC: niezła odżywka, więc polecam.

Używam tego produktu od: ok. 2 lata temu

Nic specjalnego

Niestety nie podzielam zachwytów nad tą odżywką. Pierwsze i najważniejsze moje zastrzeżenie jest takie, że kiepsko rozczesują się po niej włosy, a dla mnie to podstawowe zadanie odżywki do wlosów - ułatwianie rozczesywania. Poza tym obietnice producenta o zwiększonej puszystości i połysku można włożyć między bajki, podobnie jak tą o usuwaniu nadmiaru tłuszczu.
Natomiast z pozytywnych cech mogę wymienić bardzo ładny zapach, dobre "wnikanie" we włosy bez obciążania ich, dużą wydajność i niską cenę (zapłaciłam za nią 4,85).

Salon fryzjerski

Warto kupić

Bardzo fajna odżywka. Nie obciąża włosów, za to nawilża je i sprawia, że sa miękkie. Mam problem z suchymi końcówkami. Podczas używania odżywki suchość zniknęła :-). Ładnie pachnie, jest wydajna. Godna polecenia.

Godna polecenia

Bardzo dobra odżywka a co najważniejsz do spłukiwania. nie obciąża włosów, bardzo dobrze odświeża, ładnie pachnie cytrusami. Nie używam jej na całą długość włosów tylko tak mniej więcej od połowy. włosy są wygładzone, doskonale sie rozczesują.
Latem wystarczy, gdy używam jej co 2-3 mycie.

bardzo dobra

Zawsze byłam przeciwniczką odżywek bez spłukiwania, ponieważ moje włosy szybko się przetłuszczają a taka odżywka dodatkowo je obciążała.Przyznam się, że tą odżywkę kupiłam przypadkiem w takiej właśnie wersji, ponieważ dopiero w domu zauważyłam napis "bez spłukiwania". :)Ale jestem bardzo zadowolona z zakupu.Nie obciąża włosów a może nawet wręcz przeciwnie - dodaje im objętości i sprawia, że nie są takie "klapnięte" jak zwykle, tylko puszyste i miłe w dotyku.I może rzeczywiście trochę zmniejszyło się przetłuszczanie włosów - wystarcza mycie co drugi dzień, ale zwykle i tak myję codziennie - czuję się czystsza i chyba działa również przyzwyczajenie. ;)Ilość zużytych opakowań: 2