Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Kobo Professional, Fashion Colour (Kremowa pomadka do ust)

Kobo Professional, Fashion Colour (Kremowa pomadka do ust)

Kremowa pomadka do ust. Zdecydowane kolory i doskonale podkreślone usta. Kremowa formuła wzbogacona o liczne składniki odżywcze, ochronne i pielęgnacyjne - nadaje ustom miękkość i gładkość oraz przedłuża trwałość pomadki.

w sztyfcie
kryjące

bardzo kremowa

Kobo, Kobo.. moja miłość do Ciebie rośnie z dnia na dzień :) a to wszystko za sprawą kosmetyków bardzo dobrej jakości.

Pomadka Fashion Color zamknięta jest w klasycznym opakowaniu, zamykanej na ,,klik", nie mam obaw, że nakrętka odłączy się i będzie wędrowała po torebce, klik bardzo dobrze trzyma opakowania. Co prawda napisy trochę się wycierają, ale dla mnie ważne jest to, aby opakowanie nie pękało.

Posiadam odcień 115 Nude, jest to taki orzechowy brąz o średniej pigmentacji, ale wynika to prawdopodobnie z konsystencji pomadki. Bardzo kremowa, sunie po ustach niczym masełko zostawiając po drodze subtelny pigment, ale i piękny blask niczym błyszczyk. Ma bez wątpienia właściwości pielęgnacyjne, bo po zetknięciu ze sobą warg czuję nawilżenie jeszcze jakiś czas po aplikacji. Nosi się bardzo komfortowo i podkreśla moje usta (są naturalnie dość spore). Kolor, który wybrałam jest też bardzo naturalny, nie rzuca się mocno w oczy, ale ładnie dopełnia makijaż.

Pomadka ma delikatny zapaszek, lekko słodki, taki landrynkowy, ale jest bezsmakowa.

Trwałość.. hmm.. tu mogłabym się nieco przyczepić bo pomadka dość szybko się zjada.. w prawdzie równomiernie i to jeszcze zależy co się je, ale po zjedzeniu czegoś ciepłego o ile nawilżenie odczuwam dalej to kolor już znika z ust i muszę ponowić aplikację. Odbija się na szklance, ale czy jakaś kremowa pomadka tego nie robi? Może po prostu trzeba ją aplikować po śniadaniu i porannej kawie :)

W moim odczuciu całkiem przyzwoita pomadka w dobrej cenie. Gdyby była bardziej trwała byłoby 5/5, ale dam 4 :)

P.S. Kobo wypuściło kilka nowych pomadek w opakowaniu zamykanym na magnesik, ale nie wiem czy formuła pomadki zmieniła się wraz z opakowaniem, okaże się w trakcie testów :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540366].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem niezła

Posiadam pomadkę w kolorze 115 Nude. Jest on dość jasny. Żałuje, że nie jest matowy. Na ustach trzyma z 3h, ładnie się zjada. Ma przyjemny zapach, jest wydajna. Opakowanie zwykłe, ale eleganckie, zamykanie dobrze się trzyma.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1509301].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt!

Mam pomadkę tej serii w kolorze 108 Fuchsia. To mocny, zdecydowany róż w neutralnym odcieniu. Doskonała do wiosenno - letnich makijaży. Pomadka dość trwała, kremowa, o przyjemnym i delikatnym zapachu. Nie wysusza ust. Opakowanie klasyczne (mnie nie zachwyca). Podoba mi się natomiast, że podana jest konkretna data przydatności i nie musimy pamiętać od kiedy ją używamy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1430616].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż do czarnej sukienki

Super

U mnie najwięcej pomadek do ust, to właśnie firma Kobo, mają genialną pigmentacje, nawilżają, nie podkreślają suchych skórek, na ustach do 5 godzin się utrzymuje, więc nie jest źle, duży wybór kolorków

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400791].usefull || 0 }}% pomocna.

super

Jestem posiadaczką koloru 114 drop of wine i stwierdzam zdecydowanie, że jest to jedna z moich ulubionych pomadek.
Wśród jej zalet można wyróżnić: nasycenie koloru, cenę, dostępność oraz długotrwałość. Ona potrafi naprawdę długo pozostawać na ustach, a gdy już się "zjada" to naprawdę w ładny sposób. Oczywiście nie jest to pomadka matowa, więc nie można oczekiwać, że nie zejdzie przy jedzeniu itp. Daje delikatny połysk i jest bardzo kremowa. Bardzo przyjemna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1261271].usefull || 0 }}% pomocna.

polecam kolor 105 Velvet Rose

Bardzo lubię tą pomadkę, mam w dwóch odcieniach
104 i 105

105 to MÓJ KWC wśród kolorów w odcieniu różu - jest neutralny nie za ciepły nie za zimny zgaszony średni róż

104 jest typowo zimnym jaśniejszym różem który nie pasuje do każdego makijażu ale myślę że blondynki w nim by fajnie wyglądały. Ja go za bardzo nie używam bo mam ciepły typ urody więc trochę nie trafiony dla mnie ale do ciemnego oka świetnie pasuje.

PLUSY:
+kremowość
+aplikacja
+komfort noszenia
+ ładny zapach

+/- trwałość jest OK jeśli nie oczekujemy cudów nie jest to matowa szminka tak więc wiadomo będzie się ścierać przy jedzeniu ale nie schodzi samoistnie z ust

+/- pigmentacja jest całkiem dobra ale nie na fulla

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1183203].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedyny kolor

Zwykle nie używam pomadek kolorowych (wolę te ochronne lub błyszczyki).Mam małe usta i twierdzę, że bardzo ciężko znaleźć kolor, który by mi pasował i ich nie pomniejszał jeszcze bardziej.

Największym plusem (jak dla mnie) jest w tych pomadkach jest kolor 109- taki trochę koralowy, trochę marchewkowy, a na ustach przechodzi z korala w półwiśniowy. Taki "kolor-zagadka" =) [Dla mnie uniwersalny- pasuje mi do większości makijażów]

No i jak się uczepiłam tego koloru, tak- po wielu poszukiwaniach czegoś takiego, tylko bardziej trwałego- poddałam się tej pomadce.
Plusem jest jeszcze cena i ładne, proste opakowanie (napisy się ścierają, ale nie ma to znaczenia).

Natomiast MINUSEM jest oczywiście TRWAŁOŚĆ i fakt, że nie wykazuje, żadnego innego działania na ustach...poza kolorem (nie nawilża ani trochę, czasem nawet może wysuszyć).

Nie wiem czy mogę polecić. Ja się uczepiłam tylko tego numeru 109, nic więcej.

*Może jeszcze raz spróbuję przeszukać drogerie =)

Ilość zużytych opakowań: 2gie nieskończone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1114841].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedyna kiepska od KOBO

Posiadam 115 nude i miałam jeszcze jedną, której nr nie pamiętam, w kolorze bladego różu. Będzie krótko:

+zapach
+paleta kolorów

-trwałość
-konsystencja
-intensywność koloru

Z KOBO zdecydowanie polecam linię Color Trends, ta niestety niezbyt udana.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1113561].usefull || 0 }}% pomocna.

Właściwie to słaba

Produkt jak dla mnie jest słaby. Posiadam odcień 109- tangerine rose. Dlaczego?

+cena
+dostępność
+kolory

To na tyle z plusów a minusy?
- zapach
- opakowanie szybko się ściera
- nieprzyjemna konsystencja
- bardzo wysusza mi usta
- nietrwała

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043661].usefull || 0 }}% pomocna.

ładne kolory tylko szkoda, że wysusza

Pierwszym kolorem jaki zakupiłam był odcień 108 Fuchsia. Lubię pomadki o zdecydowanych kolorach. Pomadka na moich ustach trzyma się długo, mogę jeść, pić, mam wrażenie że kolor "wżera się" w usta i przez to też dłużej się utrzymuje. Wiadomo, że od czasu do czasu makijaż trzeba poprawić. Nie oczekuję cudów.
Pomadka ma kremową konsystencję, która łatwo i ładnie się rozprowadza.
Jedynym minusem jest wysuszanie ust i podkreślanie suchych skórek. Mimo tego nie mogłam się oprzeć temu kolorkowi i kupiłam typowo jesienny odcień 114 --DROP of wine.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043331].usefull || 0 }}% pomocna.