Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Philips, Prostownica ProCare Keratin HP 8361, Philips

Philips, Prostownica ProCare Keratin HP 8361, Philips

Cena już od 248,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź

- szybkie nagrzewanie do 15 sekund,
- lampka kontrolna,
- zabezpieczenie przed przegrzaniem,
- uchwyt do podwieszenia,
- nakładki z powłoką ceramiczną,
- bezpieczny system zamykania,

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Najlepsza prostownica!

Najlepsza prostownica jaką miałam okazję posiadać. Przed jej zakupem przeczytałam pół internetu i miałam małe obawy przez kilka opinii tutaj, tym bardziej że moje włosy są mocno znokautowane przez nieudaną trwałą [ nie pytajcie co miałam w głowie - nie wiem :)] W każdym razie postanowiłam przetestować ją i jestem w niej prawdziwie zakochana. Pomijając naprawdę fajny wygląd, to jej działanie jest rewelacyjne. Pięknie prostuje włosy, są gładkie i meeega błyszczące, nie rwie, nie szarpie. Moje mocno zniszczone włosy pięknie wygładziła, sprawiają wrażenie zdrowych, dodatkowo dzięki jonizacji i keratynie są miękkie w dotyku. Cały czas zastanawiam się jak można sobie przypadkiem zmienic temperaturę w niej skoro klawisze są wklęsłe...ani razu mi się to nie udało :) Cena nie jest najniższa ale myślę że warto.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1489616].usefull || 0 }}% pomocna.

Prosto, szybko i dokładnie

Moje włosy są:
- falowane z skłonnością do kręcenia się (przy wilgotnym powietrzu skręt robi się dość mocny i drobny),
- delikatne, nie mam ich mało ale są baaardzo cienkie,
- normalne (moje włosy bez mycia wyglądają dobrze ok. 3),
- przy głowie normalne końcówki są przesuszone i puszą się,
- długości w skręcie trochę za ramiona, wyprostowane trochę za łopatki.

Prostownicy używam do:
- prostowania,
- robienia loków czyli nadawania mojej nieskoordynowanej pofalowano-pokręconej czuprynie jakiegoś sensownego kształtu.
- podkręcania na szybko grzywki (a dokładniej odbijanie grzywki od głowy by nie była oklapnięta i lekkie podkręcenie końcówek)
W obu tych funkcjach sprawdza się fantastycznie.
Włosy prostuję i kręcę zawsze suche lekko spryskane Bumble and Bumble Oil Primer przy najniższych nastawach temperatury.

Prostowanie przy pomocy tej prostownicy jest mega proste, szybkie i dokładne.
Wibracje bardzo ładnie i równomiernie rozkładają włosy na płytkach (i najczęściej włosy prostuję z włączonymi wibracjami). Wystarczy raz przeciągnąć po paśmie i jest ono ładnie wyprostowane, wygładzone i błyszczce.
Loki (opcje wibracji wyłączam) przy jej pomocy wychodzą ładne gładkie i o średnim/luźnym skręcie, czyli efekt jest dokładnie taki jaki mnie interesuje.
W trakcie kręcenia loków prostownica prześlizguje sie po włosach gładko i bez szarpania/ "zacinania się".
Mimo ze nie jest sugerowane przez producenta ze można nią kręcić loki daje lepszy efekt niż np. Sleak and Curl Remingtona.

Przez cały okres używania tej prostownicy nie zauważyłam by kondycja moich włosów się pogorszyła (pielęgnacji włosów nie zmieniałam w tym okresie znacznie i kosmetyki były z puli tych co przeważnie używam).

Podsumowanie:
Prostuje, kreci robi to szybko, sprawnie, włosy wyglądają ładnie a wszytko to bez zniszczeń na włosach.

Jest to najlepsza (moim zdaniem) ogólnodostępna prostownica jaką można na obecną chwile zakupić.
(ogólnodostępna - nie biorę pod uwagę prostownic profesjonalnych do kupienia w sklepach fryzjerskich czy prostownic do kupienia w sklepach internetowych)

Używam tego produktu od: ok. 1 roku - kilka razy w miesiacu
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka i mam nadzieję ze posłuży długo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006497].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie widzę wad

Tą prostownicę upatrzyłam sobie już wcześniej, czytałam o niej, zapoznawałam się z opiniami. Dostałam ją w prezencie gwiazdkowym i jestem bardzo zadowolona. Jej wygląd jest elegancki i dobrze się prezentuje. Fakt, że jest dosyć masywna i duża, co użytkowniczki drobnych prostownic może na początku zdziwić.

W użytkowaniu bardzo fajna. Nagrzewa się w około 20 sekund. Są trzy opcje prostowania - zwykła, falami oraz utrzymująca efekt. Ja korzystam przeważnie z tej przy uzyciu fal wówczas po uchwycenia pasma włosów i zaciśnieciu prostownicy wibruje ona. Prostuje bardzo dobrze, nawet włosy które był związane i są odkształcone . Wystarczy dwa razy przejechać pasmo włosów i już jest proste. Włosy bardzo dobrze reagują - są proste, sypkie, nie sprawiają wrażenia ciężkich. Efekt trzyma się dwa dni.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[919446].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - klasyczny

ulubiona!

Włosy prostuję już od conajmniej 10 lat. Zaczynałam od zwykłych \'targowych\' prostownic, które jakościa nie powalały. Przewinęła się też taka, która zamówiłam od swojego fryzjera, czyli profesjonalna. Mimo, że wciąż działa to kupiłam nową. Tą Philipsa nie zamieniłabym na żadna inna. Włosy mam idealnie wyprostowane, błyszczące, jakby milsze w dotyku. Nawet mąż zauważa różnicę!
Prostownica dodatkowo posiada funkcję wibracji, która powodować ma równomierne rozmieszcznie włosów na płytce. Sama jej nie używam, bo denerwuje mnie to bzyczenie :)

Jedynym minusem jest to, że płytki z zewnętrznej strony się nagrzewają przy dłuższym stosowaniu, przez co możemy się przez nieuwagę poparzyć :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[877716].usefull || 0 }}% pomocna.

idealna

Prostownicę dostałam pod choinkę, początkowo nie wiedziałam jak się mam za nią zabrać, więc miesiąc leżała odłogiem. Ale gdy włączyłam ją zaskoczona byłam szybkością jej nagrzewania. Od razu mi przypadła do gustu po wyprostowaniu całych moich włosów. Przede wszystkim nie niszczy ich-po wyprostowaniu sa błyszczące i wyglądają zdrowo. Plusem też jest ładne etui na prostownicę bardzo wygodne nie tylko w podróży.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[874666].usefull || 0 }}% pomocna.

bajeczna!

Moja współlokatorka miała ją i chętnie jej używałam i gdy się wyprowadziła trudno było mi się bez niej obejść (bez prostownicy ;) ). Po około roku kupiłam własną !
Zapłaciłam za nią 230 zł i myślę że jest warta tej sumy- ba! jestem pewna ;)
Przy moim starym clarusie musiałam stosować mleczko do prostowania co sprzyjało szybszemu przetłuszczaniu się czupryny :/
A tu? jedno pociągnięcie i pasmo prościutkie!
Uwielbiam efekt jonizacji który wiele ułatwia. Prostownica nagrzewa się w mgnieniu oka! Włączam ja i nie zdążam rozpuścić włosów a ona już \'ready\' ;)
Można wykrzesać z niej aż 230 stopni;)
Jest bardzo wygodna i dobrze wyprofilowana- można na niej kręcić loki.
Nigdy mi się nie zdarzyło przez przypadek jej wyłączyć z powodu rozmieszczenia guzików (przecież są wklęsłe?!) o czym wspominają inne wizażanki.
Plus oczywiście za eleganckie etui ;)

Boska jest!

Ilość zużytych opakowań: mam jedną ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[867182].usefull || 0 }}% pomocna.

jest moooc ;-)

Wiele się o tej prostownicy naczytałam, a że miałam wielkie parcie na zastąpienie mojej starej (remington wet2straight - NIE POLECAM) na nową, dlatego też postanowiłam zainwestować w nową! Cenowo nie była najtańsza, bo kosztowała ponad 200zł, ale jest warta swojej ceny. Włosy się nie puszą ani nie zawijają na końcach, są gładkie i lśniące.
Kilka z poniższych recenzentek wspominało o technicznych problemach z przyciskami i samoistnych zmianach temperatury.. powiem tak - to kwestia przyzwyczajenia! Przy pierwszych dwóch prostowaniach zdarzyło mi się niechcący \'kliknąć\' i coś poprzestawiać, potem nie było już problemu ;-)

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: jedno!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[828242].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam !!!

Prostownicę kupiłam po tym jak moja stara prostownica Philips zakończyła swój żywot (starta powierzchnia płytek niszczyła mi włosy). Jako że stary egzemplarz służył mi dość długo a do tego miałam w domu ponad 10 letnie żelazko tej samej firmy postanowiłam że warto znowu im zaufać.
Przeszukując internet by znaleźć prostownicę dopasowaną do moich potrzeb trafiłam na model 8361.

Kiedy ją kupiłam włosy miałam długie i zniszczone od wspomnianych startych płytek. Po kilku miesiącach używania 8361 moje WŁOSY ODŻYŁY.
Myślę że miała na to wpływ regulacja temperatury - temp 120* wystarczyła by wyprostować włosy.

Co do samej prostownicy: Świetnym pomysłem były wibracje w tym modelu, dzięki temu wystarczy raz przejechać po włosach by dokładnie rozprostować nawet grubsze pasma.
Regulacja temperatury pomaga dopasować prostownice do naszych potrzeb, dziewczyny o grubszych włosach mogą sobie pozwolić na większą moc, a dla cienkich 120-140* wystarczy by wyprostować i nie zniszczyć włosów.
Jonizacja zapobiega elektryzowaniu się - niezastąpiona podczas zimy.
Lekko zaokrąglony kształt pozwala na tworzenie loków jak z filmików na youtube.
Szybko się nagrzewa - nie zdążę upiąć włosów a już mogę je prostować.

Czytałam że niektóre wizażanki miały problem z przyciskami. Przyznam że Philips dość nieporadnie rozmieścił przyciski od temperatury i włącznik. Jednak szybko można się do tego przyzwyczaić, wystarczy odpowiednio trzymać prostownicę (co przy okazji zapobiega poparzeniom).

Prostownice kupiłam za ok 180zł, wtedy była promocja Philipsa cashback na urządzenia do stylizacji włosów.

Używam tego produktu od: 1,5r

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[817010].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak, tak i jeszcze raz tak !

The best of my life :) Jak dla mnie jest idealna. Jest długa, wykończona owalnym kształtem płytek na końcach, ma regulowana temperaturę i wszystkie inne zalety które podaje producent. Moje włosy są proste nie skręcają się ponownie, po wyprostowaniu nie muszę ich poprawiać nawet na 2 dzień co jest dla mnie bardzo ważne. Nie zdarzyło mi się poparzyć nią czy zmienić temperatury chyba że robiłam to świadomie :) mogłabym pisać i mówić o niej wiele ale same spróbujcie naprawdę warto :)

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[807653].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobre urządzonko

Prostownicę kupiłam po gruntownym przejrzeniu opinii na jej temat i przetestowaniu na swoich włosach - znajoma miała taką samą ;)

Mam włosy suche i zniszczone koloryzacją, obawiałam się więc, że nagrzewająca się do 230 st. prostownica jeszcze je dobije. Producent wyposażył urządzenie w tzw. "formułę keratynową", która zaczyna działać w momencie nagrzania się płytek i ma pobudzać naturalną, zawartą w naszych pasmach keratynę, co skutkuje odbudową i regeneracją struktury włosa. Dodatkowo prostownica posiada funkcję jonizacji, która ma zapobiegać przesuszaniu ***> ja osobiście nie zauważyłam poprawy kondycji moich włosów, ale , choć stosuję prostownicę prawie codziennie, nie zauważyłam także pogorszenia stanu pasm.

Przy moich falowanych włosach jedno przeciągnięcie nie wystarczy, by pasemko było idealnie proste. Prostownica daje efekt wygładzenia, wyprostowane nią pasma są gładkie i błyszczące. Pozwala osiągnąć "proste jak druty włosy", które trzymają się cały dzień- nie potrzeba żadnych poprawek. W moim przypadku następnego dnia włosy nie są już tak idealnie proste, ale mają jedynie lekko powywijane końcówki. Istotne jest także, że wyprostowane tą prostownicą włosy pozostają proste nawet w warunkach wilgoci, gdy np. leje deszcz, a my chronimy się przed nim parasolem.

Elegancki wygląd, ładny wyświetlacz LCD pokazujący temperaturę, dłuuugi przewód ( co jest jak dla mnie bardzo dużym plusem) i zgrabne, praktyczne etui - tak w skrócie opisałabym stronę wizualną. Poprzednie recenzentki narzekały na złe umiejscowienie przycisków - dla mnie nie stanowią one najmniejszego problemu.

Ale...

Odjęłam jedną gwiazdkę, bo czuję okropny zapach palonych włosów juz podczas jej nagrzewania, który podczas prostowania pasm pozostaje na moich kosmykach. Na szczęście zapach ten szybko ulatnia się z moich włosów. Być może jest to wina zbyt wysokiej temperatury - prostuje w 220 st.

I drugi minusik - cena. Podana w opisie produktu cena dawno jest nieaktualna. Obecnie prostownicę taką można kupić za 250 - 300 zł. Ja nabyłam swoją w promocji - kosztowała właśnie 249 zł, a mając jeszcze kupon zniżkowy udało mi się nabyć ją za 218 zł.

Podsumowując jest to bardzo dobre urządzenie dla dziewczyna marzących o idealnie prostych włosach przez cały dzień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[800877].usefull || 0 }}% pomocna.