White Detox Botanic[A]lyzer, Corrective Make-Up Base SPF 25 (Baza korygująca - 4 rodzaje)

Korygująca baza pod makijaż zawiera mikro-pigmenty i składniki rozpraszające światło, które pomagają skorygować odcień skóry i działają rozjaśniająco. Zaawansowana formuła wyrównuje koloryt, kryje niedoskonałości skóry, przebarwienia pigmentacyjne, plamy posłoneczne, piegi, zażółcenia, szarość i ziemistość skóry. Czyni cerę porcelanową, jednolitą i gładką. Wydłuża trwałość makijażu.
Zawiera formułę naprawczą "Base de Correctrice Maquillage" i ekstrakt z piwonii. Zapobiega powstawaniu przebarwień pigmentacyjnych, przebarwień wynikających z obecności toksyn oraz przebarwień powstałych na skutek promieniowania UV. Zawiera filtr UVA/UVB SPF 25.
Testowany pod kontrolą dermatologiczną.
Niewielką ilość kosmetyku należy rozprowadzić na skórze twarzy i szyi. Stosować na krem, przed nałożeniem podkładu.
Baza White Detox dostępna jest w czterech wariantach:
- Zielona - do cery z problemami naczyniowymi, likwiduje zaczerwienienie, minimalizuje widoczność rozszerzonych naczynek krwionośnych;
- Fioletowa - koryguje przebarwienia słoneczne, plamy pigmentacyjne, piegi, rozjaśnia szarą, żółtą i pozbawioną blasku cerę;
- Lightening - błyskawicznie rozjaśnia cienie, przebarwienia;
- Whitening - błyskawicznie wybielająca do cery z mocnymi przebarwieniami.

podkreśla zaczerwienienia

Baza zielona, której używałam podkreślała czerwony kolor mojej skóry, zamiast neutralizować. I to była główna wada. Męczyłam się z nią, odkładam i znów próbowałam i niestety po kilku miesiącach pożegnałam.
Może w innym kolorze warto spróbować dla samego filtra, chociaż dla mnie zapach jest bardzo męczący.

plusy, dla mnie tylko jeden i za to 2 **
+ filtr

minusy
- zapach (męska woda toaletowa)
- podkreślanie czerwonego odcienia skóry
- nie utrwala makijażu

Używam tego produktu od: zeszłego roku, przez ok. 0,5 roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 0,25

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[670238].usefull || 0 }}% pomocna.

Spełnia obietnice producenta

Używam wariant Whitening ze względu na przebarwienia potrądzikowe. Mogę ją z czystym sumieniem polecić osobom borykającym się z tym problemem. Baza nałożona pod podkład wyraźnie rozświetla cerę, na pewno nie matowi, ale nie to jest jej zadaniem. Skóra jakby odbija światło i jest promienista, dzięki niej twarz nie jest płaska. Nie kryje całkowicie przebarwień, ale od tego jest korektor. Świetnie współgra z podkładem i rzeczywiście przedłuża trwałość makijażu. Ogromny plus za wysoki filtr.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 op. 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[571945].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra baza

Recenzja dotyczy wersji białej.
Baza sprawdziła się również w moim przypadku bardzo dobrze - mam cerę normalną, przebarwienia raczej niewielkie i nieliczne.
Przy takich przebarwieniach sprawdza się bardzo dobrze, nie wiem jak zachowałaby się przy poważniejszych niedoskonałościach. Ładnie rozjaśnia cerę, wyrównuje jej koloryt, wygładza i zamyka pory.
Łatwo się rozprowadza, szybko wchłania i jest nietłusta, dlatego uważam, że może okazać się trafionym wyborem również dla osób z tłustą cerą, chociaż nie jest to baza typowo matująca.
Podkład wygląda na niej estetyczniej i dłużej się utrzymuje, nabiera przy niej nieco jaśniejszego odcienia.
Zapach chemiczny, w kierunku świeżego, nie drażni.
Opakowanie niestabilne, ale dozownik w porządku.
Sprawdza się również przy wysokich temperaturach.
Dostępna tylko drogą internetową.

Używam tego produktu od: 08.2011 r.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[549049].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż Maybelline

dobra

Generalnie jestem zadowolona z tej bazy (oceniam kolor fioletowy), chociaz wydaje mi sie, ze jest juz wycofana ze sklepow (pytalam o nia w douglasie i jej nie mieli). Nie potrzebuje wiekszego krycia przed nalozeniem podkladu, bazy uzywam zas jedynie do rozswietlenia. Przy moje tlustej niestety cerze sprawdza sie doskonale, przedluza trwalosc make-upu, rozswietla, nie podraznia, nie zapycha. Ma mily ziolowo-roslinny zapach.

Generalnie jestem zadowolona, nie wiem jednak, czy kupie ponownie - trudno dostepny

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, opakowanie standard

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[507929].usefull || 0 }}% pomocna.

Różowa-rozjaśniająca,rozświetlajaca lico!!!

Lubię te bazy,miałam białą a teraz nabyłam różową..rozjaśniam nia środek twarzy,pod oczami ..przebarwienia,zmarszczki,rozmyte..takie zniwelowane..może nie do minimum(cudów nie ma)ale napewno twarz wyglada lepiej,świeżo tak,młodo:):)Różowa baza jest praktycznie białą ma dodać świezości i rozjąsnic,jezeli jestes zmęczona czy niewyspana ona to ukryje i tchnie wiosnę w twe oblicze:)o jak ładnie:):)Mozna mieszac z podkladem,tez fajnie współgra... a za filtr 25 ja kocham:):)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[507866].usefull || 0 }}% pomocna.

spodziewałam się bardziej spektakularnego efektu, ale jestem zadowolona

Zaznaczę na początku, że jest to moja pierwsza baza. Oceniam zieloną.
Zaczerwienienia na mojej twarzy pojawiają się pod wpływem kofeiny (podwyższa się ciśnienie), a jako, że codziennie piję kawę... ;)
Oczekiwałam troszkę większego krycia.
Baza całkiem nieźle się rozprowadza (używam jej na policzki i wiecznie czerwony od alergii nos), szybko się wchłania i jaśnieje, po paru minutach traci zielony odcień.
Przy mojej skórze praktycznie bez niedoskonałości i zmarszczek, po nałożeniu bazy mogę zrezygnować z fluidu, którego używam do wyrównania kolorytu buzi, wystarczy przyprószyć twarz pudrem. Ale pod pełny makijaż też się sprawdza. Nie wiem, czy przedłuża trwałość podkładu, bo jakoś nigdy nie miałam fluidu, który by się ścierał czy znikał z twarzy.
Raczej nie polecam do skóry naczynkowej, bo mojego jednego pękniętego naczynka na policzku nie kamufluje, rozjaśnia, lecz jest ono ciągle widoczne.
Co do zapachu... nie spodziewałam się czegoś takiego. Pachnie jak kosmetyk oczyszczający, antybakteryjny. Ale, oczywiście, jest to przyjemny zapach.
Używam tego produktu od: paru dni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[474255].usefull || 0 }}% pomocna.

zielona - fantastyczna!

Mam wersję zieloną, nakładam na policzki oraz nos. Jest gęsta, precyzyjnie się dozuje i komfortowo aplikuje. Zieleń szybko wtapia się w skórę ładnie ją rozjaśniając, koloryt zostaje wyrównany. Zaczerwienienia znikają, ale w taki naturalny sposób, zero sztuczności. Nie pozostawia wyczuwalnej warstwy.
Efekt jest tak spektakularny, na bazę aplikuję tylko puder sypki oraz róż, a cera wygląda nieskazitelnie. Zaznaczam, że nie mam niedoskonałości, chodzi mi tylko u ujednolicenie kolorytu, co zostaje spełnione.

Stosowany pod podkład faktycznie przedłuża jego żywotność, tj. nie musiałam przypudrowywać nosa po 4 godz., a dopiero po 6-7.

Nie podrażnia. Ma dość intensywny zapach, ale przyjemny - coś jak trawa cytrynowa. Szybko się ulatnia, nie czuć go pod nosem. Stwierdzam także, że jest bardzo wydajna. No i cieszy filtr 25.

Tuba estetyczna, ale niepraktyczna, nie da się jej postawić (dlatego zamieszkała u mnie w szklance) i nie widać ile zostało. Za tę cenę producent powinien się szarpnąć na flaszkę z pompką.

Reasumując: jakość na plus, wydajność na plus, cena za 30 ml tak dobrej bazy też na plus.

Używam tego produktu od: 3 m-ce

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[474237].usefull || 0 }}% pomocna.