Manhattan, Ultra Quarz

Manhattan, Ultra Quarz

Lakier z utwardzającym płytki paznokci kwarcem. Długo się utrzymuje, nie pęka. Zawiera wzmacniający akryl.
Bez formaldehydu i toluenu.

Pojemność: 13 zł / 11 ml

To był lakier!

To byl rewelacyjny lakier!
Mam jeszcze resztkę - białego z niebieskimi drobinkami. Efekt super - drobnego brokatu na paznokciu.
Malowanie 2x daje wyraźny biały efekt z niebieskimi drobinami, które nie odpadają :) Za to 1x i bezbarwny, daje fajny delikatny efekt.
Dalej go lubię - poza tym nikt takiego nie robi, więc jest oryginalny ;)
Mimo, że mam go już parę lat nie zgęstniał i dalej dobrze sie nim maluje paznokcie. Zmywa się też ok. Buteleczka - jak to Manhattan - prosta i wygodna. Lakier nie złazi i dobrze się trzyma.

Dla mnie super, co prawda moje paznkcie sa ostatnia rzecza na jaka zwracam uwage ale ze wzgledu na drobne problemy z plytka paznokcia i porzeba dlugorwalego lakieru postanowilam zainwestowac 'az' 11 pln ;) ;) ;) na 2 kolory .Wybor mialam trudny poniewaz kolory sa sliczne i jest ich bardzo duzo. Lakier ladnie sie trzyma okolo tygodnia, nie odpryskuje i nie sciera sie, ladnie blyszczy. Jedyna jego wada jest dosc trudne zmywanie, stad 1 gwiazdka mniej...

dobry

Mam intensywną czerwień.Na moich paznokciach wszystkie lakiery Manhattanu sprawują się dość dobrze, z tym jest tak samo - długo wytrzymuje na paznokciach, po kilku dniach zaczynają się tylko ścierać krawędzie. Jedyna wad to fakt, że dość trudno się zmywa.Ilość zużytych opakowań: 1

Może być

Po pomalowaniu jedną warstwą jest b.jasny.Lepiej malować dwoma,wtedy jest też trwalszy.Bo niestety ten utwardzacz to pic i fotomontaż.Lakier szybko odpryskuje(2-3 dni).Ale ma dużą buteleczkę i wygodny pędzelek.No i kolory(raz pomalowane)dla mnie(nie lubię ciemnych pazurów).