Krem aloesowo - propolisowy

Krem aloesowo - propolisowy

Krem nawilżająco-zmiękczający, odżywczy i regenerujący do każdego rodzaju cery, przyspiesza także gojenie wszelkich uszkodzeń tkanki skórnej, stanowiąc jednocześnie naturalną ochronę przed infekcjami bakteryjnymi i grzybiczymi.

dobry

Ja ten krem stosuję głównie do rąk ponieważ mam problemy z ich suchością,intensywnie nawilża i tworzy taką jakby powłoczkę na dłoniach,na ciele też się dobrze sprawdza ale nigdy na twarz! razu pewnego nałożyłam go sobie na buzię na całą noc a rano,o zgrozo obudziłam się z wysypką pryszczy,tydzień mi zajęło na doprowadzenie buzi do ładu.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

jest niezły- choć dziwny

Krem jest dość specyficzny-gęsty, wydaje sie tłustawy a po nałożenu na twarz jakby lekko ściągał i robi się taki tępy. Trudno go opisać.
Używam go na noc. Mam problematyczną cere mieszaną z niewielkimi zaskórnikami i bliznami potrądzikowymi. Krem łagodzi podrażnienia i jakby tonizuje twarz. Gdy nałoże go po "wieczornym napadzie wyciskania" rano po podrażnieniach nie ma śladu. Jest świetny właśnie na noc dla uzależnionych od dłubania przy buzi. Lagodzi i leczy.

Wady: jest dość tępy, nie wyobrażam sobie nałożyć na niego makijażu- raczej na noc
Na dzień- idealna foreverowska emulsja nawilżająca

Używam tego produktu od:pól roku

zawiedziona:(

kupiłam za namową znajomych i pod wpływem opinii na wizażu...
Krem ma gęstą konsystencję, po nałożeniu na twarz daje efekt matowej skóry. Na efekty nie trzeba długo czekać. Skóra wygląda zdrowo, niedoskonałości znikają, pory są zamknięte, cera jest gładka i ma zdrowy koloryt. Przez pierwsze dni używania kremu na twarzy pojawiło się parę niespodzianek- ale pewnie to efekt oczyszczającego działania- musiało wyjść to co siedziało pod skórą;) Jednak krem szybko się z nimi uporał i nie ma po nich śladu. W efekcie skóra jest "alabastrowa". Świetnie nadaje się pod makijaż- przedłuża jego trwałość. Gorąco polecam.

Z przykrością muszę stwierdzić że po ok 5 miesiącach używania owszem cera bardzo ładna, gładka, delikatna, zmatowiona, pory zmniejszone, ale zauważyłam że na mojej twarzy pojawiło się pełno małych czarnych zaskórników... co mi się nigdy w życiu nie zdażyło! zaczęły pojawiać się również grudki... czyli jednym słowem krem zapychał! nadal wierząc że to nie jego wina, postanowiłam przeanalizować skład kosmetyku i... okazuje się że większość składników ma działanie komodogenne... czyli zapychające:( i to dość mocne... więc krem poszedł w odstawkę, do akcji wkroczyła kuracja antyzaskórnikowa, serum tej samej firmy alpha e-factor, i muszę przyznać że po zaskórnikach ani śladu... a szkoda bo krem był doskonały na dzień pod makijaż...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2-go

Manicure - kolorowy french

IDEAŁ :D

Idealny, łagodzi podrażnienia, leczy trądzik, nawilża... nie ma nic lepszego, zawsze po niego sięgam kiedy moja skóra jest podrażniona i pojawiają się problemy trądzikowe :)

Bardzo wydajny, 1 tubka starcza na bardzo długo.

Gorąco polecam, najlepszy kremik pod słońcem !!

Używam tego produktu od:wielu lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Znalazlam ideal :D :D

Cudo, po prosu brak mi slow na zachwyty nad tym kremem :) :)
Nie mam problemów z trądzikiem, raz w miesiącu moze cos wyskoczy ale moj nos nieznośnie sie świeci - od bardzo dawna szukalam kremu skutecznie matującego i zaden na niego nie działał.
Ten krem polecila mi kosmetyczka, pod niebiosa wychwalala firme i zasypała mnie różnymi próbkami. Musze przyznac ze miala racje.

- MATUJE!!! na wiele godzin - sam z pudrem daje efekt rewelacyjny na cały dzien (ale dalej szukam podkładu idealnego ktory po paru godzinach nie bedzie psul tego co krem zmatowi ;) )
- trochę zajmuje rozsmarowanie na nim podkładu ale baza rozwiązuje problem
- wygładza
- baaardzo wydajny - używam głównie na dzień i 1 próbka wystarczała mi na tydzień (głównie strefa T, na policzki i szyję zużywam stopniowo poprzednie nietrafione zakupy ;) )
- nie zapycha, wstrętne zaskórniki na nosie zdają się być mniej widoczne
- przyspiesza gojenie
- stosunek cena/wydajność+pojemność - super

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 4 probki 3,5g, zaczelam tube

Fenomen!!

Krem jest rewelacyjny! Mimo, że skończył się już u mnie dawno okres dojrzewania, to wciąż walczyłam z pojawiającymi się wykwitami. Piszę w czasie przeszłym, bo choć nie mam już tych nieprzyjemnych "niespodzianek", to wciąż stosuję go profilaktycznie. Krem ten koi zaczerwienioną, podrażnioną od preparatów przeciwtrądzikowych skórę, leczy i goi wypryski, także te ropne. Nie wysusza ich, a powoduje, że niejako "chowają się" i stopniowo zanikają. Bardzo usprawnia cały proces gojenia i lekko rozjaśnia potrądzikowe blizny. Ma działanie podobne do antybiotyków - działa przeciwgrzybicznie i przeciwbakteryjnie. Mam cerę mieszaną i krem ten doskonale nawilża suche partie twarzy, a w miejscach łojotokowych reguluje wydzielanie sebum, bardzo delikatnie matuje. Spokojnie można go stosować pod makijaż. Nie chcę wyrokować, ale sądzę, że w moim przypadku, to właśnie on (a nie wciąż to nowe leki) poradził sobie z moim trądzikiem. Stosowałam naprawdę wiele preparatów, także tych z górnej półki, ale ten jest zdecydowanie numerem jeden! Jest naprawdę świetny i wart swojej ceny!!

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: ?

hmmm

Kremik poleciła mi kosmetyczka. Jest on co prawda droższy,ale stwierdziłam, że może akurat pomoże mi na moje dolegliwości w postaci różnych, dziwnych od czasu do czasu pojawiających się wyprysków, zaskórników itd. Zapach - ok, konsystencja -wbrew pozorom szybko się wchłania. Jednak też zaobserwowałam niepokojące zmiany po okresie pięknej i gładkiej buzi.. z pierwszego etapu.. niestety na razie odstawiłam kremik i stosuję go tylko na dzień, na noc podleczając się czymś lżejszym:). Jednak mam przed sobą 3/4 opakowania. Może jeszcze pokaże te swoje "cudowne aloesowe zdolności";).

Używam tego produktu od:2tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

Nie dla cery trądzikowej !!!

Krem kupiony dla cery trądzikowej - przy czym zaznaczam, że nie są to jakieś wielkie problemy. Krem o miłym zapachu i gęstej konsystencji. Pierwsze wrażenie po nałożeniu dość dziwne jak dla kremu - efekt nałożenia ściągającej maski - ale nic nieprzyjemnego. Po pierwszym użyciu naszła mnie myśl, iż może zapychać. Po kilku dniach efekt wprost rewelacyjny - gładka skóra z prawie całkowicie wyleczonymi zmianami. Jednak im dłużej stosuje się krem tym jego dobroczynne działanie na skórę, zamienia się w działanie na jej szkodę. Strasznie zatyka pory, po 3 tygodniach użytkowania na czole powstały bolesne guzy - ogólnie wysyp pryszczy jakiego nie miałem od kilku lat - masakra! Na guzy zacząłem stosować lysanel, który skutecznie się z nimi rozprawił - jednak strasznie podrażniając skórę (lysanel nakładany punktowo - po kilku dniach zaogniona, łuszcząca sie skóra). I tu na ratunek przychodzi krem aloesowo-propolisowy - szybko łagodzi podrażnienie. Tak więc działanie produktu na cerę trądzikową zdecydowanie złe. Jednak jako środek gojąco łagodzący - rewelacja. Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: połowa tubki

na tak.

Krem zdecydowanie na noc. Jest bardzo gęsty i kompletnie nie nadaje się pod płynny fluid. Ma przyjemny, intensywny zapach. Zostawia ładną, gładką buzię:) ale trądziku nie leczy i nie ma się co łudzić, bo go nie wyleczy, jedynie łagodzi wrażliwą cerę. Po jego nałożeniu mam wrażenie maski na twarzy, która jest zamknięta w tym kosmetyku:)

Używam tego produktu od:1,5roku

Ja jestem na tak

Nie kupię go ale tylko dlatego że uważam że moja buźka go już nie potrzebuje.
Jest rewelacyjny zużyłam 1opakowanie i kawałek kolejnego :)
Super matowi,pomaga(!) pozbyć się wybrysków !!!
JAK DLA MNIE EXTRA:D

Używam tego produktu od: 9mies
Ilość zużytych opakowań:1 i kawałek:D

hmm..

super matowi skórę. przy pierwszym użyciu nakładając myślałam, że będzie natłuszczał skórę, ale się myliłam.
likwiduje wypryski po dłuższym stosowaniu.
niestety na początku wychodzi ich trochę więcej, lecz potem to się zmienia.
minusem jest cena.. chociaż starcza na bardzo długo.

Używam tego produktu od: niedawna

Ku przestrodze

Miałam kilka próbek tego kremu, w sumie może 20g, czyli wystarczająco do oceny, którą (jak nazwa wskazuje) wystawiam ku przestrodze.
Pierwsze wrażenie to (zbyt) mocny zapach i zbyt gęsty krem. Wycisnęłam i bez przekonania nałożyłam na twarz, z absolutną pewnością, że zalegnie tłustą warstwą na twarzy, ale moja skóra go wchłonęła w kilka sekund. A potem..miodzio:) Delikatny mat skóry, przedłużenie trwałości podkładu i miałam nadzieję, że to TEN krem, a licząc jeszcze na obiecywane właściwości odkażające, byłam w siódmym niebie.
Trzy dni później (przy stosowaniu kremu tylko na dzień) zauważyłam niepokojące wypryski, ale zignorowałam. Po pięciu dniach odstawiłam krem, bo moja twarz pokryła się bolącymi ropnymi krostami (wypryski też były, ale ginęły w ogromie zniszczenia).
Generalnie niezależnie od pierwszego wrażenia nie dajcie się zwieść pozorom naturalności i wysokiej jakości obiecywanej przez Forever Living.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek