Essence, Nail Art, Sealing Top Coat (Ochronny preparat do paznokci)

Essence, Nail Art, Sealing Top Coat (Ochronny preparat do paznokci)

Wierzchnia warstwa ochronna do zdobienia paznokci. Ten przezroczysty, niezwykle połyskliwy lakier gwarantuje, że zdobienia na paznokciach zostaną na swoich miejscach na dłużej i chroni je przed uszkodzeniem. Ożywia kolory. Szybkoschnący.

Kpina, a nie top coat

Kupiłam ten produkt, bo zachęciły mnie pozytywne opinie no i przystępna cena. Poza tym chciałam całkowicie przeźroczysty top coat, który nada dodatkowy blask paznokciom. Bardzo się zawiodłam.

- on NIE wysycha - po pomalowaniu paznokci o godzinie 11 rano, następnego dnia po nocy miałam ODCIŚNIĘTĄ pościel na płytce :/ Następnego dnia ponowiłam próbę i było to samo.

- błyszczy tylko bezpośrednio po pomalowaniu, w miarę noszenia ściera się z paznokci

Kompletna klapa, nie spotkałam się jeszcze z takim czymś, żeby lakier/top po prostu po takim czasie nie wysychał na płytce. Żal wydanych pieniędzy, bo produkt do niczego się nie nadaje.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Taki tam

PLUSY:
- cena
- wydajność
- wygodny pędzelek
- szybko schnie
- nadaje ładny połysk
- wyrównuje nierówności

MINUSY:
- średnio spełnia główną funkcję, czyli przedłużenie trwałości lakieru

Używam tego produktu od: maja 2013

TAK TAK TAK !

PLUSY:
-cena
-wydajność
-cudowny połysk
-wyrównuje nierówności
-zapobiega odpryskiwaniu
-szybko wysycha
-nie zostawia wgnieceń
Jak dla mnie nr 1 !

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Manicure - odwrócony french

Fajny

Preparat raczej wodnisty, ale łatwo się nakłada. Schnie dość szybko, ale nawet jak już wyschnie to trzeba uważać ( paznokcie na wszelki wypadek maluję około 2-3 godziny przed pójściem spać, wtedy mam pewność, że rano nie będzie odcisków od pościeli). Ładnie nabłyszcza. Za taką cenę warto wypróbować :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

ładny połysk

ładnie nabłyszcza i zabezpiecza np. ozdoby do paznokci, jednak jego minusem jest to że lakier dłużej schnie

samodzielnie tez mozna uzywać

na plus- nie zauwazyłam żeby jakoś źle wpływał na paznokcie- szkody nie czyni

najlepiej sprawdził sie przy pedicure jako top coat- wtedy faktycznie lakier na stopach pieknie błyszczał i dłużej sie utrzymywał na paznokciach

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Marność

Kupiłam, bo tani, łatwo dostępny i zachwalany. I jak to często bywa, skąpy dwa razy traci... Wypada na prawdę słabo w zestawieniu z Diamond Strength, Seche Vite czy Up to 10 Days od Catrice (już niedostępny niestety).
Dość lejący, półwodnisty, więc łatwo przesadzić z ilością, ale rozprowadza się równomiernie i zlewa w jednolitą taflę. Ładnie nabłyszcza paznokcie. I tyle dobrego.
Przede wszystkim wolno schnie... Długo jest lepki i miękki, zwłaszcza przy podwójnej warstwie lakieru (zawsze nakładam na już podeschnięty). Zdarza się, że nawet po 2-3 godz. od aplikacji na pozornie suchym lakierze odbija się wzorek ze swetra, jeansów czy pościeli. Wkurzające. Jak już całkowicie wyschnie – a jest to proces kilkugodzinny – to faktycznie przedłuża trwałość lakieru, opóźnia pojawianie się odprysków, ale w dalszym ciągu nie chroni przed wgnieceniami.
W miarę ok sprawdza się z lakierami od Essence, natomiast z modnymi ostatnio brokatami tworzy taką dziwną powłokę, którą przy lekkiej zadrze można zdjąć jak emalię typu instant, czyli całymi płatami, nie męcząc się ze zmywaniem... :/
A tak poważnie, nie polecam. Nie jest to dobry top coat, skoro bez "ale" spełnia tylko jedną funkcję, czyli nabłyszcza. Warto dopłacić i mieć preparat kompleksowy. Nawet opakowanie jest niedopracowane. Zakrętka regularnie oddziela się od nasadki z pędzelkiem, co doprowadza mnie do szewskiej pasji...

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

efekt lustra

Poprzedni top miałam na wykończeniu, więc szukałam następcy. Jak większość recenzentek poniżej - chciałam znaleźć coś fajniejszego niż do tej pory miałam. Udało się!

Sealing Top Coat, obok wysuszacza z zakraplaczem (z Essence oczywiście) to dwa kosmetyki do paznokci bez których żaden manicure się nie obejdzie. W swojej klasie cenowej - najlepsze!

Sam Top Coat daje piękny lustrzany połysk. Niesamowity efekt jest przy lakierach z bardzo drobnym brokatem (perłą) - paznokcie wyglądają jak zrobione z metalowych płytek o wysokim połysku. Nakłada się przyzwoicie, wyrównuje lakier. Daje głębię każdemu odcieniowi. Zaś po użyciu kremu do rąk - nie matowieje (co zauważyłam przy innych topach).

Jego zasadniczy minus to czas schnięcia. Niestety - przegrywa z Insta-Dry na całej linii. Kolejny jest taki, że nie utwardza - tutaj też czerwona buteleczka od Sally Hansen wygrywa.

Używam tego produktu od: ok. 2 lata

Ilość zużytych opakowań: dwa

Jest spoko

Może nie jest mistrzem w przedłużaniu żywotności lakieru, ale bardzo ładnie pogłębia kolor, nadaje mu "trójwymiar", nie wiem jak to inaczej określić. Świetny do doświerzenia koloru po kilku dniach. Chętnie go stosuję. Fajna konsytencja, pędzelek teżok, więc aplikacja jest szybka i przyjemna.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

może być

kupiłam go ze względu na ochronę końcówek paznokci przed odpryskiwaniem i własnie mnie zawiódł strasznie pod tym względem, bo przy pomalowanych paznokciach na ciemny kolor i normalnych domowych obowiązkach typu zmywanie, sprzątanie lakier wytrzymał na końcówkach tylko dwa dni:(
może jakbym nic nie robiła to tydzień by się utrzymał...

ale pod względem wydobycia koloru i nadania mu pięknego połysku to essebce to strzał w 10!
pięknie paznokcie błyszczą, połyskują jak małe diamenciki. poza tym świetnie się nim maluje paznokcie. ma fajny pędzelek i odpowiednią konstystencję.
także jestem na tak i kupię go ponownie.
ale na trwałości lakieru razem z tym top coat\\\'em no zawiodłam sie trochę.

może być

Kupiłam, bo potrzebowałam na szybko jakiś Top Coat, a ten tylko kojarzyłam z wizażu. Ogólnie nie jestem zachwycona jak działa na lakierze L’oreal Color Vernis, bo po jednym dniu paznokcie u dłoni już nie wyglądają ładnie. Lakier ściera się na końcach, odpryskuje w niewielkich fragmentach. Zdecydowanie lepiej sprawdza się z Inglotem lub Catrice, szczególnie na stopach – nie odpryskuje ani nie ściera się na końcach. Preparat dość szybko się zużywa i gęstnieje w miarę upływu czasu. Ma wygodny pędzelek, choć mógłby być odrobinę szerszy. Opakowanie nie jest przeźroczyste, co wg mnie jest wadą. Łatwo dostępny, dość tani. Następnym razem pewnie kupię coś innego, ale z podobnej półki cenowej. Nie zachwycił mnie jednak.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Idealny!

Poprzednio mordowałam się z topem Gel-Look Top Coat.
Kupiłam ten i jestem zachwycona. Idealnie się rozprowadza, ma wygodny pędzelek. Bardzo szybko schnie. Dzięki niemu lakier potrafi się utrzymać nawet tydzień na paznokciach, jedynie końcówki się ścierają. Z pewnością jeszcze nie raz go kupię.

Dobry

Nie wiem czy wprowadzono jakas nowa formule, ale wydaje mi sie ze te obecne egzemplarze sa gorsze od tych sprzed powiedzmy roku. Lakier przedluza trwalosc lakieru kolorowego, ale coraz czesciej pojawiaja sie babelki( chociaz mozliwe ze to moja wina). Zauwazylam, ze szybciej gestnieje, porownujac do tych starszych. Paznokcie nie sa po nim jakies mega blyszczace, ale daja rade. Schnie standardowo jak zwykly lakier. Mysle ze kupie ponownie, bo nie znalazlam jeszcze lepszego produktu w takiej cenie.

Ilość zużytych opakowań: 4 pelne opakowania