Advance Techniques, Hydrating Conditioner for Dry Hair (nawilżający balsam do włosów suchych)

Producent tu nas tekstem nie rozpieszcza :), wiadomo tylko, że balsam ma być nawilżający i do suchych włosów. Nie wiadomo, na ile należy go zostawić na włosach (podejrzewam, że niedługo).

średniak

A dla mnie to nie była ani żadna rewelacja, ani tragedia, poprostu średniak i do tego zmienny, raz włosy były po nim przyjemnie miękkie i miłe, a innym razem jakby go całkiem zlekceważyły i równie dobrze mogłam go wcale nie nakładać (też są zmienne i może się uodporniły?), ale żadnych szkód nie narobił i ułatwiał rozczesywanie. Ale raczej za słaby do naprawdę suchych włosów.

ilość zużytych opakowań: 1

super :)))

Dla moich wlosów suchych, farbowanych i lekko kręcących się jest naprawdę świetna. Ale tylko w połączeniu z szmponem nawilżającym z tej serii. Jak stosowałam ją z innym szamponem to nie bylo takich efektów. To tylko potwierdza ża kosmetyki warto stosować seriami. Po takim zestawie włosy ślicznie mi się kręcą, układają, nie są spuszone i dobrze się rozczesują.

Nigdy więcej

Kiedyś miałam tę odżywkę, ale dawno to było i pomyślałam, że dam jej drugą szansę. Trzeciej szansy nie będzie. Równie dobrze mogłabym nie użyć niczego (a może nawet lepiej by było). Znika z włosów, po prostu nie wiem, co mam o niej napisać. Nie nawilża, nie wygładza, nie odżywia, nie nabłyszcza, nie zmiękcza włosów. Po prostu wielkie NIC. Miałam po niej zupełnie takie same odczucia, jak po Welli - Intensywnej maseczce do włosów suchych i zniszczonych. Jak ktoś ma naprawdę suche włosy, powinien się od niej trzymać z daleka. Bo to coś (waham się przed użyciem słowa "odżywka" po raz drugi) do suchych włosów się nie nadaje. Ilość zużytych opakowań: kiedyś użyłam 2 razy i odżywkę oddałam, teraz zużyłam całe opakowanie, licząc chyba na cud.