Metallic Cream Shadow

Metallic Cream Shadow

Unikalne połączenie pigmentu i masy perłowej zapewnia niezwykły połysk w 8 błyskotliwych, opalizujących odcieniach. Lekka, kremowa konsystencja pozwala na wykonanie makijazu opuszkami palców. Dla uzyskania oryginalnego efektu mozna mieszać ze sobą odcienie.

Cena: 17 zł

uzywalam wieeeeki temu

Firma Rimmel jak zwykle zaskakuje mnie niska jakoscia produktow i swoja beznadziejnoscia. Nie znam chyba udanego produktu tej firmy..(oprocz jednego z ich eyelinerow..)
Uzywalam bedac nastolatka i majac zapewne niskie wymagania i kierujaca sie, niestety, w duzej mierze cena.
Wybralam odcien zloty, ale nie ciemny, miedziawy a zywe zloto jak z reklamy perfum Diora.
Cienie latwo sie nakladalo, jedna warstwa dala mi upolowany kolor. Ladnie sie blyszczal, oko wygladalo na "zrobione" ale...
Po jakies pol godzinie albo godzinie cien zaczal sie koszmarnie rolowac... Zostawial mi "kreski" nad gorna powieka, zaczal schodzic... Po prostu mialam ochote go rozcierac i poprawiac..
Bardzo nieciekawe doswiadczenie. Nigdy wiecej go nie kupilam, uzylam chyba z dwa razy. Za kazdym razem efekt mizerny i przedstawiajacy kosmetyki Rimmela w lichym swietle. Plus za ladny (na chwile) kolorek.

a ja lubię

- ładnie połyskuje, świetnie wygląda na oku, delikatnie, ale widocznie,
- fajna konsystencja, lubię cienie w postaci kremów, dają specyficzny efekt,
- dość dobrze się rozprowadza, chodź zapewne nie tak łatwo jak sypkie cienie,
- na moich powiekach trzyma się dobrze,
- szalenie wydajny,
- mam go kilka lat a nadal jest taki sam, nic się z nim nie stało,

- jedynie nie przypadł mi do gustu kolor który mam - fiolet, niestety to nie jest mój kolor, przez co nie używam go za często, a dostałam dwa identyczne w prezencie, ach gdyby tylko jeszcze kolor był inny.

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Nie.

Niestety skusiła mnie jego cena, ponieważ był w promocji. Jednak nigdy więcej go nie zakupię. Na powiekach się świeci i nie za fajnie wygląda. Ciężko się go nakłada. Tylko kolory nawet miłe dla oka są. Niestety tylko dla oka.

depilacja ciąża

Sentyment

Nie wiem czy jeszcze można go w ogóle dostac:) Był to chyba mój pierwszy cień do powiek w ogóle, dołączony do "Dziewczyny" albo "Twista", nie pamiętam:) Trudno mi przypomnieć sobie działanie, myślę że nie był doskonały. Wtedy mnie zadowalał:) Pamiętam, że strasznie się świecił i był mocno perłowy, można było używać go na policzki, usta i powieki. Na każdej partii twarzy wyglądał lepiej niż na powiekach:)

Używam tego produktu od:daawno

bubel

Na szczęście je dostałam, a nie kupiłam. Szkoda kasy na takie nic. Konsystencja straszna, nie wiadomo jak to nałożyć, trzyma się maksymalnie godzinę, roluje się, odbija na górnej powiece. Plusem jest odcień metalicznego brązu, bo nigdy wcześniej takiego nie widziałam.

wielkie g!!!

Brrrrrrrrrrrrrrrrrrr coś strasznego- sama sobie kupiłam kremowy kolor,bo takie lubie i na moje nieszczęscie mój TZ kupił mi różowy do letniej kreacji.

Same wady:
- roluje się po minutach
- po 15 minutach mam brudne powieki
- wygórowana cena za takie dziadostwo

Używam tego produktu od:kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:nieskończone 2

ewidentnie NIE

Cień kupiłam gdyż kolor bardzo mi pasował...po nałożeniu dobrze wyglądał aczkolwiek posypał się pod oczy co trzeba było poprawiać...po niespełna 2 godzinach...cienia nie było...nie jest wart zakupu. Odradzam każdej kobiecie

Znikome kupiłam raz cień tej firmy i nie chce popełnić drugi raz tego samego błędu. Ogólnie codziennie używam cieni do powiek

NIE NIE NIE

Najgorszy cień jaki kiedykolwiek miałam, obsypuje sie, wogóle NIE trzyma sie na powiekach, tragedia, nie wiem jak takie cos można dopuścić do sprzedaży :P

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:użyłam kikla razy, jest juz dawno w śmietniku.

zdecydownie nie

Nie wiem co mnie podkusilo, by go kupic. Moze kolor? (mam soho)
Mogl by chociaz poudawac ze sie trzyma na powiece,chociaz przez chwile, a w tym przypadku wystarczy dwa razy mrugnac oczami i juz caly cien zbiera sie w za zalamamiu powiek. Bylam w szoku. Wyglada to gorzej niz po calym dniu z innymi cieniami.

Zdecydowanie NIE

Nie dalabym mu nawet jednej gwiazdki ( ale nie ma takiej mozliwosci)

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:

niestety

zamowione na allegro...nie wiem co mnie podkusilo.
chec fajnego metalicznego kolorku chyba.
mam odcien hoxton.
miedziany metaliczny braz.w sumie nie tego sie spodziewalam.
cien jest okropny i chyba wszystkie moje przedmowczynie powiedzialy juz o nim wszystko....
smierdzo kredkami swiecowymi,zapach ten zawsze czulam majac te cienie na oczach....
pozatym cien po doslownie niecalych 30 minutach zalamal sie w kacikach oczu.
im wiecej czasu od nalozenia uplynelo tym gorzej to wygladalo.pozatym te cienie powodowaly straszne odbijanie sie tuszu do rzes na powiekach:(
ogolnie wszystko splywalo i zaden trik ktory mial przedluzyc trwalosc cienia nie zadzialal.
masakra...czasami uzywalam tego jako "baze" pod blyszczyk lub szminke i w malutkich ilosciach dawalo to ciekawy efekt.
ale nie o to przeciez chodzilo.
pierwszy raz rozczarowalam sie tak marka rimmel.
nie moge uwiezyc ze ta firma puscila taki bubel na rynek:(
podsumowujac:te cienie nie nadaja sie absolutnie do niczego(chyba ze posiadamy kolor ktory da sie nalozyc na usta,wtedy mozna cos wyczarowac)

Używam tego produktu od:kiedys
Ilość zużytych opakowań:poczatek pierwszego

Coś niesamowitego

Jeszcze nie spotkałam takiego bubla (jest gorszy niż cień i tusz z Sephory, które są straszne) - zbiera się CAŁKOWICIE w załamaniu powieki w sekundzie po nałożeniu. Na oku nie zostaje nic, nawet wspomnienie koloru (chyba że wałeczki cienia osadzone w ewentualnych zmarszczkach). Kolor w pudełeczku śliczny (metaliczny, jasnolawendowy), zawsze można pooglądać pudełeczko :) Zraził mnie na długo do kremowych cieni. Nadaje sie do muzeum kosmetycznych niewypałów.Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:początek pierwszego

jakaś pomyłka Rimmela

Jedynym plusem jest kolorystyka i to że pięknie wygląda w sekundzie w której go nałożysz.
Po pierwsze wałkuje się niemiłosiernie, stapia, tworzy coś strasznego na powiece więc tam się nie nadaje, gdy nakładasz go nad powieką, pod łukiem brwiowym, odbija się na nim tusz (chyba przez to że cień jest taki tłusty)
Opakowanie też do niczego, bo ciągle się otwiera i ilekroć niezdarnie wrzuciłam go do kosmetyczki to od razu mi coś upaćkał jak się otworzył.
nie kupować!

Używam tego produktu od:nie pamiętam jak długo, po prostu go odrzuciłam do kosmetyczki z niepotrzebnymi kosmetykami
Ilość zużytych opakowań:1 i to do połowy pełne