Christian Dior, DiorSnow, Whitening Powder Foundation (Rozjaśniający podkład w kompakcie)

Zgodnie z opisem producenta:
- zapewnia długotrwały, matowy kolor przez cały dzień,
- zawiera kompleks szarotki alpejskiej (`edelweiss complex`), zwalczający szarą i zmęczoną cerę,
- przedłuża trwałość makijażu, jednocześnie umożliwiając skórze oddychanie,
- filtr SPF 25+++ oferuje optymalną ochronę przed promieniami słońca,
- skutecznie pochłania nadmiar sebum,
- odpowiedni do skóry mieszanej i tłustej.

Rewelacyjny dla cery suchej

Stosuję ten produkt już od roku i nadal jestem z niego zadowolona :)
Mam suchą cerę więc ważne jest aby podkład w kompakcie nie był ani za ciężki, ani tez nie wysuszał i nie podkreślał jasnych skórek. I ten spełnia pod tym względem wszystkie moje oczekiwania. Gdy się spieszę używam tylko jego. Moja twarz uzyskuje delikatny, matowy makijaż. natomiast, gdy chcę uzyskać mocniejszy efekt najpierw nakładam podkład rozjaśniający, a następnie delikatnie omiatam Diorem twarz. Wówczas uzyskuję aksamitne, matowe wykończenie. Efekt utrzymuje się cały, długi dzień. Ponieważ moja cera jest lekko zszarzała, szczególnie teraz zimą, lubię stosować DiorSnow ponieważ mimo, iż daje efekt matu, to jednocześnie ożywia twarz nie tworząc efektu maski.
Poza tym bezsprzecznymi plusami są również piękne opakowanie (błyszczące drobinki na białym opakowaniu pięknie się prezentują), ogromna wydajność i ładny, delikatny, przyjemny zapach.
Polecam :)

Edycja: niestety z przykrością muszę odjąć jedną gwiazdkę za fakt, iż po dłuższym stosowaniu (w trakcie 2 opakowania) bardzo wysuszył mi skórę i dostałam po nim uczulenia. Tak, że odkładam go na dno szafy i szukam dalej mojego ideału.

Używam tego produktu od: ponad 1 roku