Pure Color (cień do powiek)

Pure Color (cień do powiek)

Subtelne cienie w czystych kolorach z drobnymi micropigmentami, które przyczyniają się do ultrajedwabistego i gładkiego wyglądu skóry powieki. Praktyczne opakowanie mieści w sobie dodatkowy schowek na aplikator.
Dostępne w 12 odcieniach.

Cena: 15 zł

mieszane uczucia

Mam kilka kolorów i każdy z nich ciężko się nakłada. Są dość twarde i kolor na powiece jest dużo mniej intensywny niż w pudełeczku.
Na lekki dzienny makijaż się nadają, ale wieczorowego się nimi nie wyczaruje.

Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań:...

niezły :)

Zakupiłam Sweet Pink 22 na lato i to był strzał w dziesiątkę.
Kolor w sam raz na upalne dni, gdy nie używamy zbyt dużo makijażu. Wygląda bardzo świeżo Jednak mógłby być bardziej trwały.

Używam tego produktu od: 1 rok

porządny

Mam kolor różowy. Używałam go jakiś czas temu, gdy nie znałam jeszcze cudu w postaci bazy art deco i musiałam zwracać pilną uwagę na trwałość cieni. Trzymał się na moich powiekach wyjątkowo długo dlatego stał się wówczas moim ulubieńcem.
Kolor na powiece jest żywy, intensywny. Sam cień trochę twardy, ale rozprowadza się nie najgorzej.
Jest bardzo wydajny, podejrzewam, że szybciej się przeterminuje niż skończy.
Obecnie rzadziej po niego sięgam, bo teraz podobają mi się inne kolory.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

Eris film 1

Moj ulubiony :)

Te cienie sa moimi ulubionymi, posiadam az trzy kolorki : jasno kremowo bezowy, jasno perlowo rozowy, i perlowo bialy.
Uwielbiam je za trwalosc (na mojej powiece trzymaja sie caly dzien, a nakladam pod nie jedynie krem nawilzajacy).
Uwielbiam je również za konsystencje, latwosc nakladania, perlowy blask, jedwabiscie gladki wyglad oka i co najwazniejsze za to ze nic a nic sie nie obsypuja !
Dodatkowo to sprytne opakowanie :) Naprawde uwielbiam je. Dodam tylko ze moje cienie kupione zostały w Londynie - moze one sa lepsze niz te co sa na polskim rynku?
Dla mnie idealne - kosmetyk wszech czasów !!

Spoko

Szukam cienia ideału... I niestety jescze go nie znlazlam :( Ten cien ma fajne kolorki, latwo sie naklada i dosc dlugo utrzymuje (choc sensique za 4 zl sa trwalsze :D ) Ogoelm jest fajny :D No i wielki + za opakowanie z ukrytym aplikatorem!!!

lubie

Mam kolor So Pink-różowy z drobinkami
Plusy
-cień jest trwały trzyma się cały dzień na bazie z podkładu i pudru,nie zbiera się w załamaniach
-ładnie wygląda na powiece,nie jest ani zbyt matowy ani zbyt błyszczący,dobry na codzień
-nie osypuje sie
-wydajny,niedrogi,pomysł z pudełeczkiem podoba mi się
Minusy
-trochę zbyt twardy,dość ciężko go rozprowadzić na powiece i nabrać na aplikator
-pod koniec dnia trochę blaknie
-kolor na powiece nie jest tak intensywny jak w opakowaniu(choć w przypadku mojego różowego koloru nie przeszkadza mi to aż tak bardzo)
Możliwe że kiedyś sie jeszcze skuszę na inny odcień.

fajny, fajny

cien bardzo fajny, niedawno mi sie skonczyl, mimo, ze kupilam go juz ponad trzy lata temu!!( nie uzywalam go codziennie, mialam tez od neigo dluzsze przerwy, ale na poltora, dwa lata codziennego stosowania powinien starczyc w zupelnosci)
cien nie osypywal sie, nie walkowal, pozostawal w wersji niezmienionej przez caly dzien:)
do tego bardzo ladnie rozswietla oko, spojrzenie stawalo sie promienne i "swietliste" :)
chwilowo nie uzywam cieni, ale gdy przyjdzie mi na to ochota, z pewnoscia do niego powroce.

Dobry, ale z bazą

Mam dwa kolory - matowy brąz Rich Brown i jasnoróżowy So Pink. Bardziej zadowolona jestem z tego drugiego, pierwszy jest zdecydowanie zbyt twardy (choć obydwa do miękkich nie należą). Naprawdę rozprowadzenie jest ciężkie :( Nie są też specjalnie trwałe. To minusy. Plusy:
- używam ich z bazą i tak sprawują się doskonale, trwają cały dzień
- duży wybór kolorów - i to bardzo ciekawe kolory, a nie dziesięć odcieni różu...
- doskonały pomysł na ładne pudełeczko z aplikatorem
- stosunkowo niska cena, choć z drugiej strony za tą samą można kupić potrójnego Inglota
- nie osypują się
- fajny gadżecik;) - no dobra, to już żadna zaleta, tylko subiektywna ocena:) Ogólnie bowiem bardzo lubię te cienie:)

Niestety zawiodłam się :(

Mam kolor biały perłowy. Wydawało mi się, że rozświetlę nim spojrzenie. No i rozświetliłam, ale na 3-4 godziny góra. Cień jest koszmarnie niertwały, zostaje z niego kreska przy rzęsach i w załamaniu powieki... A na dodatek po kilku użyciach "sprasował się" w pudełecku, tzn na powierzchni powstała taka twarda powłoka, którą w końcu musiałam zdrapać, bo nie dało się w ogóle użyć cienia. Jest twardy i trudno go nałożyć. Opakowanie z aplikatorem może i jest praktyczne, ale na pewno nie wygodne podczas otwierania.
Podsumowując, jest wiele lepszych cieni za tę cenę (choćby inglot)
Czytając inne opinie zauważyłam, że podobno poszczególne kolory różnią się jakością i właściwościami. Dziwne, prawda...?

Slabiuchnooo...

mnie tez zachecil kolorek cienia w sklepie... ale po nalozeniu (jakie nalozenie- trzeba najpierw przeszlifowac powierzchnie cienia, zeby jakos go wydobyc z pudelka) jest jakis taki jadny, w porownaniu z kolorkiem w opakowaniu. ehhh mial byc ExTrAtRwAlY a sekunda i nie ma po nim najmniejszego sladu! Maybelline mnie zawiodl...

ilość zużytych opakowań: pierwsze wciaz mecze

Z daleka następnym razem

Badziew. Tak bym go nazwała. Jedyne zalety to ciekawe pudełeczko i ładny wygląd ( w chwilach, kiedy jeszcze sie trzyma na oku!). Poza tym:
- osypuje się niemiłosiernie, nie uzywam za często tuszu, więc zostaje mi cudowny rożowy pył na rzęsach
- trzyma się góra 2 godziny!!
- nakłada się go strasznie ciężko, oprócz osypywania się jest bardzo twardy i tzrba go dużo użyć na jeden raz (co i tak nic nie daje na dłuższą metę-patrz punkt 2.)
zdecydowanie nie polecam.
zawiodłam się na nim bardzo, tak ładnie wyglądał w pudełeczku w sklepie..;(

Całkiem,całkiem...

Ładne kolory,ciekawy efekt,całkiem dobra trwałość,tylko jak dla mnie są zbyt twarde,muszę nakładać kilka warstw,żeby uzyskać wyraźny efekt...
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
9 m-cy/w trakcie 1