Oriflame, Problem Solvers, Shape-Up Anti-Cellulite Body Gel

Oriflame, Problem Solvers, Shape-Up Anti-Cellulite Body Gel

Używam Shape-up Anti-cellulite Body Gel firmy Oriflame. Doskonale się wchłania i jest bardzo skuteczny. Używam go razem z przyrządem do masażu. Po używaniu przez ok. półtora miesiąca widzę efekty i jestem bardzo zadowolona.

Bardzo Dobry

Kosmetyk bardzo dobry, ale juz go nie ma, gdyż został zastąpiony ulepszoną i bardziej skuteczną wersją: Anti-Cellulite Body Gel (kod 1093) z serii "Performance Body Care". Cena przystępna, szczególnie w czasie promocji :D
Efekt chłodzenia, mrowienia - czyli działania :P
Kuracja połaczona z dietą, ćwiczeniami i masażami - da niesamowite efekty :P Gorąco polecam

Najlepszy jaki miałam

Ten kometyk naprawdę zadziałał, a po wielu próbach z innymi , miałam niskie mniemanie o tego typu specyfikach.Przyznać muszę ,że efekt ujedrniania widoczny i odczuwalny był już po kilku dniach. Kosmetyk ładnie się wchłania,pozostawiając uczucie napięcia skóry , jednak bardzo przyjemne, nie uciążliwe.Polecam

Taki sobie

Dostalam w prezencie wiec nie moge mowic o cenie, zuzylam prawie cale opakowanie i efektow jako takich nie ma. Poza tym skora nie jest nawilzona - wrecz przeciwnie, zapach jest ok ale mysle, ze w tym przypadku skuteczniejsze za zwykle balsamy - pachna ladniej, jepiej nawilzaja, sa tansze a i efekty sa podobne ;). Sama go nie kupie.

Oriflame tutorial 2 konwertowany

polecam

Ładny, delikatny zapach. Wydajny, szybko się wchłania; pozostawia skórę elastyczną, nawilżoną. Po zużyciu tubki skórę mam ładnie wygładzoną. Ce;llulitu prawie nie widać- tylko czy krem pomógł czy masaż czy codzienne ćwiczenia+ dieta: tego nie wiem! Cena przystępna....

niespecjalny

Nie rzucił mnie na kolana.Zapach średni, poręczność również.Wchłania się jako tako, wygładza, lekko napina skórę.Po kilku tygodniach widać minimalne efekty pojędrnienia.To wszystko.Ilość zużytych opakowań: 2

Oceniam na 3.00

Nie zauważyłam żadnych olśniewających efektów nie mówiąc o tym że jest to żel do masażu i nie nadaje się do szybkiego nałożenia z rana, trochę pojędrnia i napina ale po 3 miesiącach stosowania.

Oceniam na 5.00

Od kiedy się z nim"zetknęłam" mój problem się zaczyna zmniejszać.

Oceniam na 3.00

Jestem z niego zadowolona. Chociaż od samego smarowania i masowania cellulit nie zmniejszył się, to gdy po jakimś czasie dodałam ćwiczenia (aerobik cztery razy w tygodniu) efekty były. Poza tym bardzo dobrze się rozprowadza i przyjemnie chłodzi. Niestety, lepi się.