Cera Wrażliwa i Alergiczna, Tonik nawilżająco - łagodzący

Cera Wrażliwa i Alergiczna, Tonik nawilżająco - łagodzący

Lekka, odświeżająca formuła zawiera łagodzący wyciąg z lnu, który dzięki swym niezwykłym właściwościom redukuje skłonność do reakcji zapalnych. Wzmacnia naturalną hydrolipidową barierę skóry, dodatkowo chroniąc przed przenikaniem substancji drażniących w głąb naskórka. Gliceryna głęboko nawilża głębsze warstwy skóry, zapewniając uczucie komfortu i utrzymania właściwego poziomu nawilżenia. Allantoina i D - pantenol koją i skutecznie łagodzą podrażnienia. W efekcie cera jest doskonale nawilżona i odświeżona.

Skład: Aqua, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Allatoin, Ethylhexylglycerin, Hydrolyzed Linseed Extract, Phenoxyethanol, Methylparaben.

jeden z moich ulubionych produktów.

Mój ulubiony tonik. Mam skórę wrażliwą i wiele kosmetyków sprawia, że stare się zaczerwieniona i podrażniona. Ten tonik sprawia, że skóra się uspokaja.

Używam tego produktu od: ok 2 lat.
Ilość zużytych opakowań: zużyłam: 3 opakowania.

skóra mi się po nim lepi

niestety jest to kolejny tonik lirene, po którym moja skóra się lepi

trudno mi ocenić czy łagodzi i ma jakieś inne pozytywne właściwości, bo zaraz po użyciu mam ochotę go zmyć

z pewnością jest koszmarnie wydajny

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Średniak

Mam cerę alergiczną ze skłonnością doi wyprysków i od toniku oczekuję tego, aby oczyszczał, tonizował ale bez szczypania i drażnienia mojej skóry ...

Plusy :
+ zapach, prawie niewyczuwalny
+ nie podrażnia
+ tani
+ nawilża

Minusy :
- niestety szczypie, czasami dość boleśnie
- pozostawia zaczerwienioną, podrażnioną skórę

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Najlepszy!

Mam cerę tłustą, ale skłonną do podrażnień, dlatego zdecydowałam sie na ten tonik. U mnie sprawdził się idealnie, nie zauwazyłam żadnych wad. Łagodzi podrażnienia, dokładnie oczyszcza i jednocześnie nawilża skórę. W dodatku jest wydajny i niedrogi - nie oczekuję niczego wiecej ;) Z pewnością sięgnę po ten tonik jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

nic z tego

Tonik jest na tyle łagodny, że można bez problemu przetrzeć nim powieki i skórę wokół oczu.
Niestety zauważyłam, że trochę wysusza moją skórę.
Nie czuje jakiegos super odswiezenia a juz na pewno nie radzi sobie z oczyszczaniem, za kazdym razem płatek jest brudny.
Nie polecam

przyzwoity bez fajerwerków

Łagodzenie - nie zauważyłam
nawilżanie - nie zauważyłam
wydajność - 200 ml starcza na ok.1 miesiąc
oczyszczenie - może być

nie uczula
nie wysusza

czyli nie robi nic, ani złego ani dobrego.

z czasem mi się po prostu znudził, rozumiem że produkty do cery wrażliwej są bardzo...neutralne, ale bez przesady..będę poszukiwać czegoś bardziej..aktywnego dla mojej cery.

Teraz stanowczo z niego zrezygnuje, nie wiem czy skóra mi się do niego przyzwyczaiła, ale zaczyna mi się lekko zatykać i lekko..puchnąć, jakby był jakiś odczyn alergiczny...:(

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście butelek 200 ml

ot, taki tonik

Nie było mojego ulubionego toniku i wzięłam ten. Jest niezły, ale znam lepsze.
Odświeża, z doczyszczaniem średnio, lekko nawilża. Nie lepi się i dobrze przygotowuje cerę do przyjęcia kremu. Niestety niedostatecznie koi i odpręża moją skórę.
Brak zapachu na plus, bo nie toleruję lirenowskich aromatów. Opakowanie estetyczne i przyjazne, płynu nie wylewa się za dużo.

Ilość zużytych opakowań: połowa z 200 ml (2 x dziennie)

jest po prostu ok

Używam go rano po przemyciu twarzy. Jest po prostu dobry, nie zzauważyłam by robił coś niesamowitego. Wcześniej miałam werjsę dla cery tłustej i mieszanej ale zdecydowałam się na wrażliwą by uniknąć przesuszenia i podraznień.

Tonik jest dobry, oczyszcza, tonizuje i odświeża, czyli w sumie robi to co tonik robić ma :)

Używam tego produktu od: kilku miesiący

no szkoda, ale to jednak nie to

Myślałam, że ta seria Lirene rozwiąże moje problemy z wyborem kosmetykow do twarzy na pare lat, ale niestety tak sie nie stalo...

+ tonik nie uczula, nie sciaga
+ dobrze oczyszcza
+ ok cena, dobre opakowanie, wydajnosc itd.

- zapycha mnie; nie ogromnie ale skutecznie - pojawilo sie i pojawiaja sie nadal male krosty, w efekcie mam bardzo duzo z daleka niewidocznych, ale z bliska bardzo, malych krostek podskornych, albo zaczerwienionych, przy linii wlosow i brwi tworza sie pryszcze: no klasyczne zapychanie

- wysuszył mi skórę we wrażliwszych miejscach; w miejscach za zewnetrznymi kacikami oka np. mam czerwone placki wysuszone, uczuleniowe?

nie używam innych kosmetykow do twarzy kiedy testuje nowe i niestety ten nie zdal u mnie egzaminu; objawy pojawily sie dopiero po ich uzywaniu i moja cera jest teraz zrujnowana :/

daje trzy gwiazdki, bo te plusy sa obecne mimo mojej reakcji na kosmetyk oraz tez za to, ze moja mama rowniez go uzywa i nic sie jej nie dzieje, a ma cere wrazliwsza od mojej, wiec niech mu bedzie, 3.

Używam tego produktu od: okolo miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedna trzecia normalnego

Najlepszy!

Jest świetny, dla mnie najlepszy. Nie ściąga, dokładnie czyści, nie lepi się, fajnie odświeża. Nie uczula, chociaż czasem mam problemy ze skórą. Naprawdę rewelacja.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: około 4

porządny tonik

mam cerę mieszaną ze skłonnościami do trądziku w strefie T,Za: tonik dobrze odświeża, pory mam mniejsze i nie zostawia napięcia na twarzy.brak minusów.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250 ml

3 razy nie !

Ze względu na krótki skład tego produktu i zepawnienia producenta, że produkt przeznaczony do skóry wrazliwej i alergicznej skusiłam się na zakup i bardzo tego żałuję...
Po nałożeniu wacikiem na twarz strasznie mnie piekła, szczypała jakby się wypalała czy cos w tym stylu... Po żadnym toniku nie miałam takiej reakcji... Pomyślałam sobie ok, dam mu jeszcze jedna szansę i wypróbowałam na moim mężu :) faceci mają dość grubą skórę i zobaczymy jak on zareaguję na ten kosmetyk... a zaregował dokładnie jak ja..., że go piecze... a naprawde... moj mąż wiele ze mna przeszedł jeżeli mowa o kosmetykach, gdyz czasem na nim testuję różne rzeczy :))) heh
także coś jest nie tak... zawiera także w skladzie paraben...

Z przykrościa muszę stwierdzić, że kosmetyk nie nadaje się do mojej wrazliwej cery i ląduje w koszu...

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: troche 1