Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Cera Wrażliwa i Alergiczna, Tonik nawilżająco - łagodzący

Cera Wrażliwa i Alergiczna, Tonik nawilżająco - łagodzący

Lekka, odświeżająca formuła zawiera łagodzący wyciąg z lnu, który dzięki swym niezwykłym właściwościom redukuje skłonność do reakcji zapalnych. Wzmacnia naturalną hydrolipidową barierę skóry, dodatkowo chroniąc przed przenikaniem substancji drażniących w głąb naskórka. Gliceryna głęboko nawilża głębsze warstwy skóry, zapewniając uczucie komfortu i utrzymania właściwego poziomu nawilżenia. Allantoina i D - pantenol koją i skutecznie łagodzą podrażnienia. W efekcie cera jest doskonale nawilżona i odświeżona.

Skład: Aqua, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Allatoin, Ethylhexylglycerin, Hydrolyzed Linseed Extract, Phenoxyethanol, Methylparaben.

jeden z moich ulubionych produktów.

Mój ulubiony tonik. Mam skórę wrażliwą i wiele kosmetyków sprawia, że stare się zaczerwieniona i podrażniona. Ten tonik sprawia, że skóra się uspokaja.

Używam tego produktu od: ok 2 lat.
Ilość zużytych opakowań: zużyłam: 3 opakowania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[906436].usefull || 0 }}% pomocna.

skóra mi się po nim lepi

niestety jest to kolejny tonik lirene, po którym moja skóra się lepi

trudno mi ocenić czy łagodzi i ma jakieś inne pozytywne właściwości, bo zaraz po użyciu mam ochotę go zmyć

z pewnością jest koszmarnie wydajny

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[854277].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak

Mam cerę alergiczną ze skłonnością doi wyprysków i od toniku oczekuję tego, aby oczyszczał, tonizował ale bez szczypania i drażnienia mojej skóry ...

Plusy :
+ zapach, prawie niewyczuwalny
+ nie podrażnia
+ tani
+ nawilża

Minusy :
- niestety szczypie, czasami dość boleśnie
- pozostawia zaczerwienioną, podrażnioną skórę

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[807201].usefull || 0 }}% pomocna.
Smokey eyes H&M

Najlepszy!

Mam cerę tłustą, ale skłonną do podrażnień, dlatego zdecydowałam sie na ten tonik. U mnie sprawdził się idealnie, nie zauwazyłam żadnych wad. Łagodzi podrażnienia, dokładnie oczyszcza i jednocześnie nawilża skórę. W dodatku jest wydajny i niedrogi - nie oczekuję niczego wiecej ;) Z pewnością sięgnę po ten tonik jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[725742].usefull || 0 }}% pomocna.

nic z tego

Tonik jest na tyle łagodny, że można bez problemu przetrzeć nim powieki i skórę wokół oczu.
Niestety zauważyłam, że trochę wysusza moją skórę.
Nie czuje jakiegos super odswiezenia a juz na pewno nie radzi sobie z oczyszczaniem, za kazdym razem płatek jest brudny.
Nie polecam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[723699].usefull || 0 }}% pomocna.

przyzwoity bez fajerwerków

Łagodzenie - nie zauważyłam
nawilżanie - nie zauważyłam
wydajność - 200 ml starcza na ok.1 miesiąc
oczyszczenie - może być

nie uczula
nie wysusza

czyli nie robi nic, ani złego ani dobrego.

z czasem mi się po prostu znudził, rozumiem że produkty do cery wrażliwej są bardzo...neutralne, ale bez przesady..będę poszukiwać czegoś bardziej..aktywnego dla mojej cery.

Teraz stanowczo z niego zrezygnuje, nie wiem czy skóra mi się do niego przyzwyczaiła, ale zaczyna mi się lekko zatykać i lekko..puchnąć, jakby był jakiś odczyn alergiczny...:(

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście butelek 200 ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[710844].usefull || 0 }}% pomocna.

ot, taki tonik

Nie było mojego ulubionego toniku i wzięłam ten. Jest niezły, ale znam lepsze.
Odświeża, z doczyszczaniem średnio, lekko nawilża. Nie lepi się i dobrze przygotowuje cerę do przyjęcia kremu. Niestety niedostatecznie koi i odpręża moją skórę.
Brak zapachu na plus, bo nie toleruję lirenowskich aromatów. Opakowanie estetyczne i przyjazne, płynu nie wylewa się za dużo.

Ilość zużytych opakowań: połowa z 200 ml (2 x dziennie)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[679577].usefull || 0 }}% pomocna.

jest po prostu ok

Używam go rano po przemyciu twarzy. Jest po prostu dobry, nie zzauważyłam by robił coś niesamowitego. Wcześniej miałam werjsę dla cery tłustej i mieszanej ale zdecydowałam się na wrażliwą by uniknąć przesuszenia i podraznień.

Tonik jest dobry, oczyszcza, tonizuje i odświeża, czyli w sumie robi to co tonik robić ma :)

Używam tego produktu od: kilku miesiący

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[653648].usefull || 0 }}% pomocna.

no szkoda, ale to jednak nie to

Myślałam, że ta seria Lirene rozwiąże moje problemy z wyborem kosmetykow do twarzy na pare lat, ale niestety tak sie nie stalo...

+ tonik nie uczula, nie sciaga
+ dobrze oczyszcza
+ ok cena, dobre opakowanie, wydajnosc itd.

- zapycha mnie; nie ogromnie ale skutecznie - pojawilo sie i pojawiaja sie nadal male krosty, w efekcie mam bardzo duzo z daleka niewidocznych, ale z bliska bardzo, malych krostek podskornych, albo zaczerwienionych, przy linii wlosow i brwi tworza sie pryszcze: no klasyczne zapychanie

- wysuszył mi skórę we wrażliwszych miejscach; w miejscach za zewnetrznymi kacikami oka np. mam czerwone placki wysuszone, uczuleniowe?

nie używam innych kosmetykow do twarzy kiedy testuje nowe i niestety ten nie zdal u mnie egzaminu; objawy pojawily sie dopiero po ich uzywaniu i moja cera jest teraz zrujnowana :/

daje trzy gwiazdki, bo te plusy sa obecne mimo mojej reakcji na kosmetyk oraz tez za to, ze moja mama rowniez go uzywa i nic sie jej nie dzieje, a ma cere wrazliwsza od mojej, wiec niech mu bedzie, 3.

Używam tego produktu od: okolo miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedna trzecia normalnego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[646047].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!

Jest świetny, dla mnie najlepszy. Nie ściąga, dokładnie czyści, nie lepi się, fajnie odświeża. Nie uczula, chociaż czasem mam problemy ze skórą. Naprawdę rewelacja.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: około 4

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[568895].usefull || 0 }}% pomocna.