Polecamy: 3 DNI DO BIELI

L'biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów farbowanych

L'biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów farbowanych

Cena już od 22,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Intensywnie regenerująca maseczka Biovax opracowana została przez specjalistów w celu zagwarantowania Twoim farbowanym włosom intensywnej pielęgnacji oraz wysokiej trwałości koloru. Unikalną cechą tej maseczki jest jej woskowa konsystencja.
Maseczka Biovax pozawala zachować aż 80% intensywnego, żywego koloru, nawet po 7 myciach. Nadaje fryzurze wyjątkową objętość.
Dzięki zawartości wysokiej jakości substancji aktywnych i naturalnych olejków:
- Mikroemulsja Micro - LV naprawia zniszczenia włosów powstałe na skutek zabiegów koloryzacji. Zamyka uszkodzone łuski, regeneruje rozdwojone końcówki. Sprawia, że włosy stają się miękkie i jedwabiście gładkie,
- filtr UV rozprasza i odbija promienie słoneczne. Chroni włosy przed płowieniem i matowieniem,
- kompozycja olejku ze słodkich migdałów oraz miodu silnie nawilża, zmiękcza i odżywia włosy,
- 100% ekstrakt z Henny ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki.
Nie zawiera substancji drażniących.
Efekt na włosach:
- zdrowe, silnie zregenerowane włosy,
- aż do 80% intensywnego, żywego koloru nawet po 7 myciach,
- zamknięte łuski, nierozdwojone końcówki,
- wyjątkowa objętość fryzury,
- piękny połysk.

TRAGEDIA

Miałam włosy pofarbowane Elumenem i ta odżywka zmyła praktycznie CAŁY KOLOR. Nie wiem jakim cudem, ale zmyła permanentną farbę. Oprócz tego, zostawiła moje włosy jako coś pomiędzy słomą a sianem, chociaż były w świetnej kondycji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1570901].usefull || 0 }}% pomocna.

Spróbować można, ale po co?

Zużyłam trzy opakowania po 20 ml każde (uwaga: oznaczyłam jako zużycie "kilka próbek", nie wiem, czy produkt występuje w dwóch pojemnościach, tj. standardowej i w saszetkach) i napiszę krótko: lipa. Nie zdecydowałabym się na zakup. Od maski oczekuję, że będzie bardziej treściwa i "naprawcza" od standardowej, używanej na co dzień odżywki, tymczasem Biovax oferuje baaardzo przeciętny kosmetyk, który nie jest nawet trochę lepszy, niż którakolwiek z odżywek timotei. Plusem jest gęsta konsystencja, dość dobra wydajność (jedna saszetka starczyła mi na ok. trzy aplikacje) i jako-takie rozczesywanie włosów po zastosowaniu. Po co mi jednak "maska", która koło maski nawet nie leżała? Strata czasu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232781].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaba

Plusy:
1. Konsystencja
Maska jest gęsta, wydaje się być dzięki temu wydajna.
Wydaje się - bo korzystałam jedynie z saszetki. Rozprowadzała się łatwo, ale ze względu na brak działania nie mam zamiaru testować pełnego produktu.

2. Cena
Maskę można dostać w saszetkach za ok. 2 zł (kupiłam w osiedlowym sklepie z chemią).

Minusy:
1. Działanie
Z przykrością stwierdzam brak działania produktu. Jak pisałam wyżej, testowałam saszetkę i nie chcę próbować całego produktu, uważam, że nie jest wart kupowania.
Włosy w pierwszej chwili po zastosowaniu maski wydawały się w dobrej kondycji - nie szałowo lepszej niż zwykle, ale wyglądały tak jakbym nic na nie nie nakładała. Na drugi dzień na głowie zrobiło mi się jednak siano, włosy niemiłosiernie się spuszyły, były szorstkie w dotyku, nieprzyjemne.
Maska nie tylko nie poprawiła mi kondycji włosów, nie nawilżyła, ale wizualnie pogorszyła stan włosów, dawno nie miałam na głowie takiego "gniazda" : (
Nie dociąża włosów, nie nabłyszcza, nie ma efektu tafli... Nie podrażnia skalpu, ale też nie zauważyłam kojącego działania.
Szkoda, jestem przyzwyczajona, że maski Biovax zwykle świetnie działają. Jak widać każda marka ma też gorsze produkty.

2. Zapach
Nie wiem o co chodzi, ale dla mnie zapach tej maski jest prawie niewyczuwalny. Testowałam kilka masek z tej firmy i zwykle wszystkie zapachy mi się podobały, ten jest chyba dla mnie za delikatny. Zawiodłam się.

Tej maseczce ja już podziękuję...

Używam tego produktu od: krótkiego czasu
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1140471].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

brak słow..

maska nic kompletnie nie robi z moimi farbowanymi włosami .. spodziewalam sie czegoś wiecej po maskach biowax które sa tak zachwalane przez wiekszość osob.
Maska plącze mi włosy i wręcz matowi zamiast nabłyszczac chronic i wydobywac kolor włosow farbowanych..

Nie polecam .

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003778].usefull || 0 }}% pomocna.

niestety

Niestety dołożę pałeczkę do negatywnych recenzji. I niestety więcej tej maski nie kupie. Miałam już nie raz maski Biovaxa i na prawdę cenię te firmę, uważam, że mają bardzo dobre produkty do włosów dlatego kupiłam tę maskę po prostu w ciemno, nic nie czytałam na internecie a szerze mówiąc jakbym przeczytała tyle negatywów to pewnie i tak bym w nie nie uwierzyła ;) Do rzeczy. Maska nie powinna się nawet nazywać maską, co najwyżej odżywką. Poprawy stanu włosów nie zaobserwowałam (mimo, że ostatnio podcinam je regularnie). Bez olejku na końce przypuszczam, że nawet bym włosów nie rozczesała. Ogólnie rzecz ujmując maska rzeczywiście mało co robi z włosami i odnoszę wrażenie, że choćbym ją nałożyła i za 20 sekund spłukała to efekt byłby ten sam (a zawsze trzymam tak jak w instrukcji a nawet dłużej). Trudno.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[994666].usefull || 0 }}% pomocna.

Szału nie robi

Cóż, po kupieniu odżywki tej firmy połasiłam się na maskę :P
Nie jestem wcale zdziwiona opiniami.
Ta maska bardzo mnie rozczarowała. Z włosami robi niewiele, żeby nie powiedzieć nic. Nawet z rozczesaniem miewałam problemy po jej użyciu. Nie zauważyłam, żeby włosy były bardziej nawilżone czy błyszczące.
Używałam i używam wielu olejów do włosów, sądziłam że to będzie objawienie. Niestety się rozczarowałam.
Od maski oczekuję więcej.
Zapach ma dziwny, trochę chemiczny.
Opakowanie ogólnie ok, poza wieczkiem.

Sprawdza się u mnie tylko jako baza do maski z żółtkiem bądź jako pierwsze odżywienie w OMO nakładana na mokro, no, ale potem używam odzywki Biovaxa do ciemnych włosów.

Plusy:
+ konsystencja

Jeden plus minusów nie będę wypisywać bo jest ich dużo. U mnie się nie sprawdza. A obiecywana objętość, która to najbardziej na mnie działa jak wabik, po użyciu maski jest żadna. Dodam jeszcze, że maskę zawsze trzymała przynajmniej pół godziny na głowie pod czepkiem i efekt zerowy.

Ilość zużytych opakowań: 1 na szczęście małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[979046].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem szczerze zdziwiona negatywnymi opiniami. Na moich włosach bardzo dobrze się sprawdza, choć ogólny ich stan jest dobry. Regularnie od kilku lat koloryzuje włosy co 3-4 tyg. ciemnymi szamponetkami zawierającymi hennę i mimo wszystko włosy mam osłabione, mają również tendencja do wypadania. Używam tej maseczki wraz z szamponem z tej serii i jestem bardzo zadowolona. Trzymam odżywkę ok 50-60 min. + czepek + suchy bawełniany ręcznik + trójkątna chustka trzymająca całość na swoim miejscu. Stosuję 1 raz w tyg.

+ Producent zapewnia dłuższe utrzymanie koloru i z czystym sercem to potwierdzam. W porównaniu z innymi kosmetykami dostępnymi w hipermarketach, Rossmannie (Dove, Pantene) z serii do włosów farbowanych kolor utrzymuje się dłużej.
+ Włosy przestały wypadać garściami, pojawiło się dużo baby hair
+ Po nałożeniu odżywki włosy są jakby uniesione przy cebulce, trzeba jednak obficie spłukać włosy letnią wodą, są też mięciutkie i błyszczące
+Ładny zapach

- Dość gęsta konsystencja, utrudniająca rozprowadzanie
- Opakowanie - wieczko mogłoby być zakręcane a nie na wcisk

Używam tego produktu od: 6-8 mieś
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2. opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976074].usefull || 0 }}% pomocna.

A u mnie się sprawdziła. Byłam z niej zadowolona.

Świetna maska w rozsądnej cenie.
Widzę, że ten rodzaj Biovaxa ma mało pozytywnych opinii, troche się zdziwiłam, bo u mnie się sprawdziła doskonale. Pewnie dużo zależy od struktury włosa i każdy musi sam przetestować ją na swoich włosach - u jednych zadziała dobrze a u drugich nie.
Tak jak z wersji do włosów ciemnych jak i do włosów słabych z aloesem z tej również byłam zadowolona.
Przekonałam się na własnych włosach, że rzeczywiście działa :)
Regularne stosowanie pozwala odbudować osłabione włosy po farbowaniu czy rozjaśnianiu.
Po jej zastosowaniu moje włosy były cudownie nawilżone, zregenerowane, gładkie i miękkie. Były lśniące oraz nie puszyły się. W dodatku wspaniale się po niej kręciły :)
Maska nie obciążała i nie przetłuszczała włosów - u mnie były świeże spokojnie przez dwa, czasami nawet trzy dni.

Kosmetyk w szczelnie zamykanym kubeczku, więc nic się nie wyleje. Dostępna w dwóch pojemnościach: 250 ml oraz 500 ml. Pamiętam że jesli chodzi o tę wersję to miałam opakowanie 500 ml i starczyło mi na całe 3 miesiące więc jest bardzo wydajna. Nakładałam na włosy raz w tygodniu na 2, 3 godziny pod czepek.

Konsystencja jest bardzo gęsta, nie spływa z włosów. Kolor jasno-różowy.

Do każdej maseczki dołączony jest foliowy czepek z gumeczką oraz próbka serum z witaminami A+E.

Maska ma doskonały skład. Nie znajdziemy w niej parabenów, SLSu, SLESu, glikolu propylenowego.

Używam tego produktu od: używałam przez 3 miesiące (październik, listopad, grudzień 2014)
Ilość zużytych opakowań: jedno całe o pojemności 500 ml.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[972735].usefull || 0 }}% pomocna.

pomyłka

wlosy mam farbowane, ogólnie w dobrym stanie, oczywiście jeśli nie nałoże na niej tej maseczki. zapach nie jest zły, raczej delikatny. kupiłam duże opakowanie i przetestowalam całe z nadzieją, że może zadziała z opóźnieniem :) niestety nic takiego się nie stało. Włosy po maseczce są strasznie suche,sztywne i sianowate, nawet tangle teezer ma problemy z rozczesaniem. może akurat nie sprawdza się na moich wlosach bo z innych produktów tej firmy byłam bardziej zadowolona. Jedynym plusem jest to, że nie uczula ale niekoniecznie to jest szczyt moich oczekiwań po masce do włosów

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[964650].usefull || 0 }}% pomocna.

ten produkt w ogóle coś robi?

Chyba bubel mi się trafił.
Od maski/odżywki oczekuję chociaż tyle, by wygładzała włosy i ułatwiała rozczesywanie.
Tymczasem ten produkt tego nie robi, po zmyciu trzeba zastosować coś jeszcze, by w ogóle włosy rozczesać bez większych problemów...
Chyba najgrsza z wypróbowanych przeze mnie masek biovax.
Nie widzę efektów ani po trzymaniu dłuższy czas pod czepkiem ani po zastosowaniu na chwile po umyciu włosów.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[958594].usefull || 0 }}% pomocna.