Amber Bronze Lip Gloss Balm Ultra-Brillant SPF 15 (Ochronny błyszczyk do ust SPF 15)

Żelowy błyszczyk ochronny (SPF 15) do ust z najnowszej serii Amber Bronze.
Ma apetyczny zapach i smak masy migdałowej.
Nadaje ustom kuszący połysk, jest trwały i nie klejący się.

Cena: ok. 85zł

sredni

Ja chyba jednak nie lubie estee lauder ;)
Rozczarowal mnie - kleil sie i kiepsko rozprowadzal. Poza tym mial duszacy zapach i jakis taki dziwny smak. Nie polecam ogolnie, zwlaszcza za taka cene.

Używam tego produktu od: nieuzywam
Ilość zużytych opakowań:jedno, ale nigdy nie skonczone

Mój ulubieniec

Daję mu 4 gwiazdki,bo spełnia moje wszystkie wymagania co do błyszczyku,tzn.: błyszczy sie w sam raz, jest gęsty, nie ma intensywnego koloru,przez co ładnie podkreśla naturalny kolor ust,ocieplając go złotymi drobinkami.Jest niesamowicie wydajny.Lubię używać go w zimie,nawet w najgorszą pogodę usta nie wysychają.Zaznaczam tylko,że na moją ocenę wpływ miała cena- odkupiłam go od koleżanki za 30 zł,gdybym dała za niego 85 zł chyba nie podchodziłabym do niego aż tak entuzjastycznie:) Nie daję 5 gwiazdek,bo nadal szukam ideału:D
16.11.2006: Podnoszę na 5 gwiazde,dla mnie jest idealny :)

Nieciekawy

Nie jest to dla mnie błyszczyk wszechczasów. Nie jest to nawet błyszczyk, o którym trąbie na cztery strony świata i polecam każdemu. Niestety, ten mnie nie powalił, jest dużo od niego zdecydowanie lepszych.
Amber Bronze zostawia na ustach, bardzo delikatną transparentną poświatę, ledwo co ocieplając ich naturalny kolor. Błyszczenie utrzymuje się w średniej krajowej, ani bardzo mocne, ani słabe.
Na plus trzeba mu zaliczyć, to że mimo treściwej konsystencji i takiej "wyczuwalności" na ustach, nie jest wyjątkowo kleisty.
Ma filtr SPF i to mu się chwali.
Mnie osobiście nie podoba się jak na mój gust chemiczny smak i zapach.
Niby nic złego w nim nie ma, jednak mnie nie zachwyca. Zdecydowanie wole efekt jaki dają Juicy Tubsy z podobnego przedziału cenowego, lub nawet AA Fruit Kiss zdecydowanie tańsze.

Peeling do ciała

mój kolejny gadżet

Mam zupełnie neutralne podejście do tego kosmetyku. Kolejny błyszczyk, mniej więcej na poziomie Juicy Tubes. Ma odcień złotowo- miodowy, z bardzo
delikatnymi drobinkami, na ustach wygląda transparentnie i bardzo subtelnie, może nawet zbyt naturalnie jak dla mnie.. Smak prawie niewyczuwalny, zapach bardzo delikatny. Zjada się w podobnym tempie co inne błyszczyki.
Nie wysusza ust, ma filtry UV i za to plus.

****

Spedzilam z tym blyszczykiem calutkie zeszloroczne lato i wciaz sie zastanawiam czy nie powtorze tego zakupu i na ten sezon. Jest to niezwykle przyjemny i wdzieczny kosmetyk. Ma lekka konsystencje, slicznie pachnie. Pokrywa usta tafla zlota - delikatnie mienia sie slicznymi drobinkami. Slicznie polyskuja w sloncu.
Ogromny plus za wlasciwosci pielegnacyjne, a takze za wysoki filtr. No i za opakowanie - wygodna, niewielka tubeczka.
Rzeczywiscie nie jest specjalnie wydajny, ale moze to wynika tez z faktu, ze jest niezwykle apetyczny i lubie go miec czesto na ustach ;)

Uzywalam tego kosmetyku przez ok. 4 miesiace
Ilosc zuzytych opakowan: 1

Mister z błyszczyków

Błyszczyk ten kupiłam bez większego zastanawiania. Poleciła mi go sprzedawczyni w Douglasie i po jego wypróbowaniu trafił do koszyka. Muszę przyznać, że jest super. Wygląda świetnie, naturalnie, a nie jak silikon (fuj). Ma bardzo przyjemny zapach i nie klei się do włosów tak mocno, jak inne błyszczyki. Polecam, bo jest wart swojej ceny.

bardzo lubię

Jest to świetny błyszczyk do ust,nadaje się do każdej pomadki na wierzch ,dając wspaniały efekt dzieki drobinkom złota,jak również można go nałożyć bezpośrednio na usta.Kolejną ważną rzeczą jest posiadanie filtra SPF 15 ,wiec można go używać na plaży. ...

przyjemny

Szczerze mówiąc długo wokół niego krążyłam przed zakupem. :)W "Twoim STYLU" napisali bowiem, że ma smak i zapach karmelu a ja wywąchiwałam coś bardziej kwaskowatego, choć przyjemnego.Koniec końców kupiłam i jestem zadowolona. :DMoże nie jest zbyt wydajny, ale ja lubię często zmieniać błyszczyki, poza tym duży plus za SPF 15 oraz delikatny połysk, jaki nadaje ustom.Jest transparentny i można go nakładać bez pomocy lusterka. :)Nie wysycha i nie klei się specjalnie do włosów.Ilość zużytych opakowań: pół