Biovax, Intensywnie regenerujący szampon do włosów suchych i zniszczonych

Biovax, Intensywnie regenerujący szampon do włosów suchych i zniszczonych

Cena już od 11,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Intensywnie regenerujący szampon Biovax opracowany został przez specjalistów w celu zagwarantowania suchym i zniszczonym włosom jak najlepszej kondycji.
Szampony Biovax to unikatowe produkty stworzone na bazie wyjątkowo łagodnych substancji myjących, które nie podrażniają skóry głowy oraz nie wysuszają włosów. Dodatkowo wzbogacone zostały o nawilżające emolienty - substancje szczególnie polecane w pielęgnacji skóry i włosów, które łatwo tracą nawilżenie.
Unikalną cechą szamponu jest bogata w substancje odżywcze receptura oraz kremowa konsystencja.
Biovax dba nie tylko o zdrowie i kondycję włosów, ale również zapewnia im gruntowną ochronę i bezpieczeństwo. Wysoka jakość oraz skuteczność działania szamponu potwierdzona jest przez Mistrza Świata Fryzjerstwa Artystycznego.
Biovax to gwarancja zdrwoych włosów, dzięki zawartości naturalnych ekstraktów i substancji ochronnych:
- kompozycja ekstraktu z cynamonu i emolientów silnie nawilża i regeneruje przesuszone włosy, nadając im piękny połysk. Zabezpiecza przed utratą wilgoci utrzymując naturalną barierę lipidową skóry głowy. Zmiękcza i wygładza włosy,
- 100% ekstrakt z henny ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki.
Nie zawiera substancji drażniących:
- bez parabenów,
- bez SLS,
- bez SLES,
- bez glikolu propylenowego.
Substancje te mogą powodować podrażnienia skóry, a nawet stany zapalne. Przyczyniają się do powstawania łupieżu, swędzenia i wysuszania się skóry głowy. Receptura oparta została o naturalne i bezpieczne substancje aktywne.

Napisanych recenzji: 25

Koszmarny

Rozumiem, że powinien być delikatny, skoro przeznaczono go do włosów zniszczonych, ale hm, jako szampon powinien jednak... myć. A nie myje. Ze skalpem nic nie robi, wszystko swędzi. A włosy na długości jakby oblepia. Bardzo wzmaga wypadanie. W ogóle się nie pieni, więc trzeba go lać i lać. Mam wersję w butelce z pompką - pompka dozuje strasznie mało produktu - na długie włosy, muszę pompować z 7 -8 razy. A najgorszy chyba i tak jest zapach, taki wulgarny, jakoś tak mi się kojarzy z zapachem toalety w hipermarkecie. Nigdy więcej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1173428].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 27

Najlepszy

Używam tego szamponu regularnie, choć dziś naprzemiennie z innymi. Jest to zdecydowanie mój ulubiony spośród szamponów bez SLS i będę go bronić zawsze i wszędzie. Zaczęłam go używać w 2014 roku, gdy moje włosy, po latach farbowania i znikomej pielęgnacji, zaczęły wołać o pomstę do nieba. Wtedy też wybrałam się po "porządny" szampon, nie wiedząc jeszcze nawet, że nieświadomie odstawiłam SLS, SLES i wszystkie inne piętnowane w codziennej pielęgnacji składniki. Efekty zaczęłam widzieć po kilku tygodniach codziennego stosowania wraz z różnego rodzaju odżywkami, jedynie co jakiś czas stosując przeciwłupieżowy szampon - raz w miesiącu, gdy widziałam, że zaczyna się pojawiać. Wystarczało i wystarcza nadal :) Szampon Biovax zrobił z moimi włosami to, czego żaden inny drogeryjny nie zrobiłby nigdy.
Plusy:
- REGENERACJA w pełnym tego słowa znaczeniu, oczywiście na ile było to na tak zaniedbanych włosach możliwe. I to z całą pewnością zasługa szamponu, bo masek jeszcze wówczas nie używałam, a odżywek nie zmieniłam. Włosy nabrały blasku, a spuszone zostały jedynie na końcach, z czym borykam się do dziś pomimo w pełni świadomej pielęgnacji.
- wydajność, prawie tak bardzo jak wersja Caviar, która pod względem wydajności jest moim hitem. Ten szampon starczał mi spokojnie na miesiąc, a włosy myję codziennie.
- konsystencja, nie mogę jej niczego zarzucić. Idealna, ani za rzadki, ani za gęsty.
- Opakowanie - w przeciwieństwie do stosowanych przeze mnie wersji Pearl czy Caviar nie ma problemu, gdy szampon się kończy i jest problem z wyciśnięciem końcówki. Tutaj butelka pozwala nam wylać wszystko do końca bez problemu.
- Ładny zapach, bardzo mi się podoba, aczkolwiek to kwestia gustu.
- Łagodny dla skóry głowy. Nie podrażniał, nie powodował żadnych niespodzianek. A łupież pojawia się u mnie od kiedy pamiętam mniej więcej co miesiąc. Wtedy wystarczy jednorazowe użycie czegoś przeciwłupieżowego i wszystko wraca do normy.
- Największy plus za to, że nie tylko maskuje zniszczenia, ale na prawdę regeneruje włosy. Przynajmniej moje :-)
Minus to chyba tylko cena, aczkolwiek dziś używam go naprzemiennie z innymi szamponami, więc nie odczuwam ceny tak mocno jak wtedy, gdy używałam tylko tego. Poza tym jest bardzo wydajny, jak już wspominałam. Polecam zdecydowanie, używany regularnie działa bardzo wiele.

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: 10, może nawet więcej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1121831].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 91

Napisanych recenzji: 550

tylko poprawny

Mam włosy średniej długości, niskoporowate, gęste, proste, przyklapnięte na czubku głowy. Szampon kupiłam z myślą o poprawieniu kondycji moich włosów przed nadchodzącą zimą.

Czy coś pomógł?

Nie pomógł.

W zasadzie jedyne co robi ten szampon to oczyszcza. Taki sam efekt mogę uzyskać używając najtańszego szamponu ziołowego z tym, że ten drugi dodatkowo włosy mi poplącze. Po biovaxie włosy są proste i łatwo je rozczesać.

Teraz sprawy natury technicznej.
Szampon zapakowany jest w małą, poręczną buteleczkę, a ta dodatkowo w kartonik. Wszystkie informacje podane są zarówno na butelce jak i na kartoniku.
Otwór dozujący jest optymalnej wielkości. Dozuje idealnie.
Sam szampon ma lekko perłowy kolor.
Myję włosy dwukrotnie. Przy pierwszym myciu pieni się słabo, przy drugim mam masę gęstej piany. Jak już pisałam szampon nie plącze włosów, ale lepiej użyć odżywkę.

Na moje włosy zbawiennego wpływu nie ma. Zdecydowanie lepiej sprawdza się u mnie mycie włosów płynem Facelle. Druga sprawa Biovax jest bardzo niewydajny. Jedna buteleczka wystarcza mi na ok.3 tyg, a jednak do najtańszych on nie należy.

W wielkim skrócie. Powrotów nie będzie.

Używam tego produktu od: październik 2015
Ilość zużytych opakowań: jedno 200ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039164].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Napisanych recenzji: 92

zawsze do niego wracam

Moim największym problemem włosówym jest to, że bardzo szybko sie przetłuszczają i to że są suche na końcach. Przyznać się muszę bez bicia, że w ogóle o nie nie dbam.. rzadko stosuje odzywki, ew. od wielkiego dzwonu.
Ten szampon ma podstawowy plus i tylko z tego powodu zawsze do niego wracam: mianowicie, włosy są baaardzo długo świeże. Wieczorem jeszcze moge iśc na impreze, wystarczy je odpowiednio ułożyć, może zakęcić na lokówce.. i gra.
Natomiast napewno- plącze włosy, mało wydajny, wysoka cena.
Troche wysusza włosy, mam wrażenie że są bardziej puchate. Ale chyba nawet lubie ten efekt. Daje tylko 3,5 gwiazdki, bo mógłby być nieco tańszy, przy tej pojemności.
Fatalnie się go spłukuje.
Szukam dalej, ale pewnie zawsze gdzieś tam w łazience będzie na mnie czekał.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 10 cale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028223].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 17

Idealne dopełnienie maski z tej samej serii.

Zanim zaczęłam używać BIOVAXu moje głosy były ekstremalnie zniszczone przez farbowanie i agresywne zabiegi pielęgnacyjne (przede wszystkim prostowanie i suszenie). Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie uzyskałam dzięki kuracji szamponem i maską z tej serii. Jestem przekonana, że przy użyciu samej maski rezultat nie byłby taki sam.
Szampon nie należy do najprostszych w użyciu, ale po kilku myciach opanowałam technikę posługiwania się nim. Zawsze myję głowę dwa razy. Przy pierwszym myciu używałam symbolicznej ilości szamponu – nie pienił się mocno, ale było widać, iż zmywa z włosów, co trzeba. Przy kolejnej aplikacji używam większej ilości produktu, który pieni się jak szalony. Wtedy wykonuje masaż głowy, a następnie zostawiam pianę na 5 minut na włosach.
Gdybyśmy chciały poprzestać pielęgnację naszych włosów na użyciu samego szamponu, to niestety czekałoby nas rozczarowanie. Uważam, że użycie maski jest niezbędne, aby bezboleśnie rozczesać włosy, nadać im blask i miękkość.
Na szczęście należę do osób, które nie wymagają od szamponów cudów w postaci regeneracji włosów czy ułatwiania ich rozczesywania. Według mnie ma on przede wszystkim myć. I w tym jest naprawdę dobry. Włosy i skalp są oczyszczone, dodatkowo kondycja skóry mojej głowy nigdy nie była tak dobra.
Zapach, konsystencja, wydajność, cena produktu – wszystko w normie, nie mam żadnych uwag.
Polecam serdecznie używanie produktu wraz z maską, z której również jestem bardzo zadowolona, ale o niej już w osobnej recenzji. (:

Używam tego produktu od: grudzień 2014
Ilość zużytych opakowań: jedno duże (z pompką)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992627].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Jak najbardziej polecam. Lepszego szamponu nie ma.

Ten szampon diametralnie różni się od zwykłego szamponu, w jego składzie nie ma silnych detergentów ale łagodne, uzyskiwane z kokosa.
Po około miesiąca stosowania (myję głowę co dwa dni) zauważyłam dużą różnicę mojego stanu włosów. Włosy zmieniły się nie do poznania 😳. Mam włosy cienkie, rozjasniane, były w kiepskim stanie nawet po przemyślanej pielegnacji, odkąd zaczęłam używać tego szamponu są nawilżone, gładkie, sypiace sie i proste (Przedtem się falowaly).
Wiele z was narzeka na to ze się nie pieni dostatecznie, mam na to taki sposób ze po nałożeniu niewielkiej ilości zaczynam szybko pienic produkt i otrzymaną pianę rozprowadzam w dół włosów.
Polecam używać z maską biowax z tej samej serii albo latte. 👌

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno; 200 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[981614].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

nie polecam

Kupiłam ten produkt skuszona ogólną opinią tej firmy, sama miałam już jedwab, serum wzmacniające i były świetne. Moje włosy są suche i zniszczone więc pomyślałam, że właśnie takiego produktu mi potrzeba. Kupiłam go w promocji za 13zł i żałuję zakupu. Pierwsze mycie to jakaś tragedia.
-nie pieni się
-ciężko się rozprowadza
-plącze włosy
-włosy wychodziły mi garściami
-po wyschnięciu miałam szope na głowie
-miałam takie siano, ze nic tylko konia karmić
-mogłabym spokojnie pójść na konkurs sobowtórów Hagrida z Harrego Pottera
-włosy były szorstkie, połamane, rozdwojone
-za drugim razem po umyciu wyglądały lepiej
-za trzecim razem poddałam się w trakcie mycia
-na moje bardzo długie włosy się nie sprawdza, teraz boję się kupić maseczkę i odżywkę

Ilość zużytych opakowań: pół

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978002].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 48

Nie kupię go ponownie

Zdecydowanie nie polecam. Osobiście widzę w nim tylko same minusy:

- cena w stosunku do pojemności
- mało wydajny, bardzo szybko się kończy (przy moich długich włosach musiałam sporo go nałożyć)
- ciężko się rozprowadza
- już podczas mycia straszliwie plącze włosy
- gdybym nie używała żadnej odżywki, podczas późniejszego rozczesywania musiałabym pozbawić się połowy włosów z głowy... ponieważ byłyby tak splątane

Nie wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: 2014

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[967286].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Kupię na pewno!

5 za:
* wydajność produktu
* zapach
* efekt miękkich włosów
* przy regularnym stosowaniu widać super rezultaty - włosy nabierają blasku
* włosy lepiej się układają

Minusem może być cena - ok 17 zł / 200 ml. Mimo wszystko kupię go na pewno. Mam również maskę z tej serii i mogę śmiało powiedzieć, ze BioVax uratował mi włosy. Polecam.:)

Używam tego produktu od: 3miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[941203].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 121

Nie różni się niczym od zwykłego szamponu.

Wraz z maseczką kupiłam ten szampon, aby "ujednolicić" trochę pielęgnację. O ile maska sprawdziła się świetnie, to szampon już pozostawia trochę do życzenia, ale konkrety - dość treściwa konsystencja bardzo trudno się rozprowadza na włosach, a że mam je dość długie, to potrzebowałam sporo szamponu by porządnie umyć głowę.
Poplątanie włosów owszem było, ale nie w strasznym stopniu. Szampony bez silnych detergentów plączą włosy, podobnie jest z szamponami dla dzieci, więc można się tego spodziewać.
Wypadania nie zauważyłam.
Zapach ma prześliczny, ale ilość (bardzo mała buteleczka) i wspomniana już wydajność nie są warte ceny (za ten szampon zapłaciłam podajże 18zł).

Nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[910657].usefull || 0 }}% pomocna.