Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Palmer`s, Cocoa Butter Formula, Massage Cream for Stretch Marks (Skoncentrowany krem przeciw rozstępom)

Cena już od 22,72 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem, jest najbardziej skondensowaną formułą na rozstępy. Pomaga zredukować widoczność rozstępów za pomocą specjalnej kombinacji masła kakaowego, witaminy E, kolagenu i elastyny. Natłuszcza skórę, pomagając zachować jej naturalną elastyczność i nawilżenie. Ten nietłusty krem do całego ciała likwiduje uczucie suchości związane z napięciem skóry podczas ciąży oraz wygładza rozstępy wywołane spadkiem wagi.

Ekstra

Używam tego serum wraz z balsamem z tej samej serii. Bardzo skoncentrowana formuła sprawia, że brzuch jest bardzo długo nawilżony. Używam go po kąpieli i smaruję tylko brzuch i piersi, wstając rano czuć że brzuch jest nawilżony ! Opakowanie wystarcza na około miesiąc.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1283116].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni

Plusy:
-ładnie pachnie (delikatniej niż balsam)
-gęsty
-rozstępy na razie nie zeszły,ale cellulit na pewno się zmniejszył na pośladkach
-wcale nie jest taki tłusty,jak piszą inne recenzentki

Minus:
-no jak na razie rozstępy nie zeszły-ale dopiero miesiąc używam...
-po balsamie z pompką widziałam lepsze efekty niż po tym kremie-a niby bardziej skoncentrowany
-cena ok. 30 zł za 150 ml-gdyby był chociaż większy
-gdy nałożyłam go za dużo miałam wrażenie,że skóra zrobiła się lekko lepka

Używam 2 razy dziennie

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1059256].usefull || 0 }}% pomocna.

tłuścioch

Używałam go od 3 do 5 miesiąca ciąży, raz dziennie wieczorem.

Starczył mi na 2 miesiące, smarowałam dosyć grubo skórę na brzuchu, czasami na piersiach i pośladkach.

Plusy:
+ ma bogatą gęstą konsystencję - to dość dobrze wróży w celu uelastyczniania do jakiego krem jest stworzony. Wierzę w to, że może uelastyczniać skórę.

Minusy:
- to co jest zaletą z uwagi na pielęgnację (gęsta i tłusta konsystencja) mi osobiście przeszkadza: lepkość i klejąca skóra na długo po aplikacji;
Raczej nie da się go nałożyć przed wyjściem z domu, bo ubranie się usmaruje i będzie się lepić do ciała. Tylko dresy, stary t-shirt lub chodzenie po domu w bieliźnie :-)
- to prawda, co napisała recenzentka poniżej - po drugiej warstwie się nieprzyjemnie roluje.
- nie lubię takich słodkich (kakaowych czy waniliowych) zapachów

PODSUMOWANIE:
Trudno mi ocenić skuteczność, gdyż: zużyłam tylko jedną tubkę, a nakładałam profilaktycznie, nie posiadając rozstępów - więc nie wiem jak by radził sobie w późniejszych miesiącach ciąży, lub z istniejącymi rozstępami.
Jedno jest pewne: rozstępy nie pojawiły się, a to już świadczy dobrze o kremie :-)

Zatem: wrócę do niego tylko wówczas, jeżeli rozstępy zaczną mi wyraźnie dokuczać, a inne kremy nie zadziałają.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026326].usefull || 0 }}% pomocna.

pierwsza depilacja bikini

Skuteczny

Kiedy pojawiły mi się rozstępy na nogach, moja siostra od razu poszła go kupić. Nie pamiętam już jak długo go stosowałam, ale ok. 3 miesiące codziennie non stop. Rozstępy znikły, po prostu jakby ich nigdy nie było. Jedyne co może przeszkadzać to zbyt mocny zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1019733].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Krem dostałam na urodziny, zaczęłam używać w 4 miesiącu ciąży, jako pierwszy z preparatów przeznaczonych dla kobiet w ciąży. Na początku mi pasował, chociaż drażnił mnie jego zapach. Narzeczonego również. Im dłużej go używałam, tym dostrzegałam coraz więcej wad. Pod koniec opakowania już nie mogłam nawet na niego patrzeć, wręcz zmuszałam się by wykończyć całą tubkę.

Plusy:
- gęsta konsystencja
- dobrze uelastycznia skórę
- wygodne opakowanie

Minusy:
- zbyt intensywny zapach
- cena
- nieprzyjemnie chłodzi skórę
- pozostawia tłustą warstwę

Ilość zużytych opakowań: 1 (150ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1015852].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie idealny podczas ciąży

Kupiłam go na półmetku ciąży, ponieważ inne kosmetyki tylko pogarszały wygląd mojej skóry. Zapach nie jest dla mnie wadą, ponieważ często używam balsamów kakaowych i jestem przywyczajona. Uwielbiam konsystencję Palmersa, nie spływa, nie rozmazuje się, super się wchłania. I działa. Oczywiście nie ma co liczyć na cuda, ale u mnie zastopował rozprzestrzenianie się rozstępów na piersiach, stały się też bledsze.

Plusy:
- dla mnie jedyny, który działa
- cena
- konsystencja
- wydajny

Minusy:
- długo się wchłania

Używam tego produktu od: siedmiu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1013743].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry, ale...

Krem o treściwej konsystencji, łatwo się go rozprowadzało. Szybko się wchłaniał, jednak pozostawał niezbyt przyjemną, tłustą warstwę za którą odejmuję gwiazdkę. Nienawidzę tego i nie mogłam tego znieść. Mnie zapach odpowiada. Jest bardzo wydajny. Jeśli chodzi o działanie, to sprawił, że nie pojawiały mi się nowe rozstępy. \'Starsze\' rozstępy stały się bardziej blade (?), mniej widoczne. Nie kupię ponownie ze względu na ten okropny tłusty film:(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005400].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiepski, mało skuteczny...

Zapach tego produktu, zamiast być jego atutem jest raczej wadą... Zapach jak dla mnie strasznie mdły... Jednak największym minusem jest zerowa skuteczność, w żadnym stropniu, nawet najmniejszym nie przyczynił się do zmienszenia widoczności rozstępów:( cena jest stanowczo za wysoka jak dla balsamu, który jedyne co to nawilża skórę...

Używam tego produktu od: używałam 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[994973].usefull || 0 }}% pomocna.

Wszystko. tylko nie ten zapach

Krem Palmers kupiłam na początku ciąży, postanowiłam bowiem już od 3 miesiąca zadbać profilaktycznie o elastyczność skóry.

Męcząc się niemiłosiernie skończyłam 1 opakowanie i potem omijałam go już szerokim łukiem, a to ze względu na ZAPACH. Doprawdy nie pojmuję, jak można kobietom w ciąży, z wyczulonym przecież węchem, zaserwować tak koszmarnie sztuczny zapach pseudo-kakao? Każda aplikacja była dla mnie męczarnią, szczególnie ze względu na dość gęstą konsystencję, która powoduje, że jego wmasowywanie trwa dość długo. Półtorej gwiazdki odejmuję właśnie za konsystencję i zapach - dla mnie zdecydowanie na NIE.

Na plus muszę mu oddać, że dobrze nawilża i uelastycznia skórę. Przez cały okres stosowania kremu nie pojawiły się na mojej skórze żadne rozstępy... ale należy pamiętać, że stosowałam go na początku ciąży, kiedy brzuch miałam dość mały, ciężko więc stwierdzić jednoznacznie, czy to zasługa tego konkretnego preparatu.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[963440].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie TAK

Gęsta konsystencja, jednak bardzo dobrze się rozsmarowuje. W przeciwieństwie do balsamu z pompka o mniejszej koncentracji, tu krem nie wchłania się tak szybko i pozostawia warstwę filmu na skórze. Z tego względu stosuję go raz dziennie na noc, a rano zmywam pod prysznicem. Na dzień stosuję inne produkty Palmersa - masło na brzuch i balsam z pompką.
Skóra po tym kremie jest mocno odżywiona i widocznie się uelastycznia. U mnie stosowanie zestawu tych trzech wspomnianych produktów zaowocowało brakiem najmniejszego śladu rozstępów na brzuchu. Jestem bardzo zadowolona z produktów tej firmy, również podoba mi się kakaowy zapach, chociaż czytałam opinię, że dla niektórych jest to "smrodek" - nie wiem, mi zdecydowanie odpowiada.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[961479].usefull || 0 }}% pomocna.