L'Oreal, Le Grand Curl (maskara podkręcająca)

L'Oreal, Le Grand Curl (maskara podkręcająca)

Według informacji od producenta produkt ten ma przede wszystkim rewelacyjnie podkręcać rzęsy. Zawiera ceramidy R.

Cena ok. 40 zł / 7 ml

Nawet go lubiłam...

Dawno dawno temu lubiłam ten tusz bo ciężko było znaleźć inny wyraźnie podkreślający rzęsy a jednocześnie wodoodporny. Tusz ładnie podkręcał, za to przeciętnie wydłużał i jego "czerń" pozostawiała wiele do życzenia. Nie spływał, ale po kilku godzinach zaczynał się osypywać. Czasem jak niechcący przetarłam oko (nawet delikatnie) to tworzyły się brzydkie owadzie nóżki :(, a jednak z innymi tuszami nie było tego problemu. No i dość opornie się zmywał- przy dłuższym stosowaniu rzęsy były jakby osłabione. Ogólnie bez rewelacji...

Brakuje MI Go:P

Dla mnie tez tusz był idealny, najlepszy jakikiedykolwiek uzywalam. Bardzo mocno podkrecal mi rzesy ( efekt taki sam jak po odpowiedniku Lancoma )
Wogole bylam od niego uzalezniona:)
Ale co zrobic. Wycofali go juz rok temu, wiec jesli jeszcze gdzies go w sklepie widzicie, tzn ze musi byc BAAAAARDZO STARY, tym bardziej, ze tusze Loreala maja to do siebie, ze bardzo szybko wysychaja;(
Mama nadzieje, ze jego zastepca, bedzie równie skuteczny!
ilość zużytych opakowań: 4

jeden z najlepszych

Bardzo go lubiałam. Bardzo ładny efekt wyrażnie podkreślonych, ale nie teatralnych rzęs. Dobrze podkręca i pogrubia rzęsy. Nie uczula, Jedyna wada - ostatnio ciężko znależć go w sklepach i nie wiem czy go nie wycofali??

Quality Missala Jak dobierać perfumy

rozczarowanie

Miałam wersję wodoodporną. Tusz rzeczywiście trzymał sie rzęs doskonale. Nawet podczas ulewy, pływania w basenie czy szlochania w kinie :-)
Niestety, na tym kończą się jego zalety. Sprawiał,że każda rzęsa wywinięta była w inną stronę, tworzył tzw. owadzie nóżki. Efekt końcowy-mierniutki. A szkoda, bo bardzo lubię solidne tusze wodoodporne...

średniak

w ogóle nie podkręca rzęs, pogrubia i owszem, ale zupełnie nie spełnia funkcji, do której został rzekomo stworzony... miałam wersję wodoodporną (przez roztrzepanie, nie poprosilam o inną :| ), zdecydowanie przygoda z tym tuszem się zakończyła i na pewno do niego nie wrócę...

ilość zużytych opakowań:1

nie warto

Uzywałam go już troche temu ale jak do tej pory do niego nie wróciłam i nie zamierzam. Nie zauważyłam żeby jakoś specjalnie podkręcał rzęsy, nie pogrubiał, troszke wydłużał ale tylko troszke, nie sklejał ale rzęsy były po nim jakby "rozczochrane", każda sterczała w inną strone. Nie polecam, sa dużo lepsze za tą cene.

Dla profesjonalistów

Co to w ogóle był za pomysł, i czyj, z tymi "szczoteczkami podkręcającymi"?! Bardzo skomplikowane w obsłudze, jedno oko umalowane inaczej niż drugie (szczotka jest niesymetryczna, prowadzona prawą ręką trafia najcieńszym końcem to w wewnętrzny to w zewnętrzny kącik oka, a sztuki malowania się lewą ręką jeszcze nie opanowałam :)), tusz skleja rzęsy a po kilku godzinach się osypuje...:( Oczywiście podkręcenia specjalnego nie obserwowałam, ale może to z braku wprawy.
Bardzo mała pojemność - w stosunku do ceny, bo tak poza tym to raczej zaleta niż wada.

UPDATE 10.8.2004: są głosy, że ten tusz nie był wcale zaopatrzony w szczoteczkę podkręcającą. Nie mogę tego teraz stwierdzić z całą pewnością, bo produkt wycofany, a ja używałam go dobre 2 lata temu. Jeśli faktycznie tak nie było - zwracam honor. Do pewnego stopnia jednak tylko, bo pamiętam, że nie byłam z kształtu szczoteczki zadowolona, tak czy inaczej, że utrudniała mi równomierną aplikację tuszu.

średni

kupiłam go okazyjnie za 20 zł i cale szczescie ze nie wiecej, lezy juz 1 rok, uzywam go tylko gdy cis kapie z nieba, bo jest wodoodporny jak... psia krew! I nic poza tym. Ani specjalnie nie podkręca, ani nie rozczesuje - ale tez nie skleja...Wiec takie mazidło jakich wiele, no poza tą wododpornością, b.b. ciężko go zmyć, chyba ylko oliwką.

kiepawo

Nie podkręca, nie wydłuża, za to skleja. Nie osypuje się co prawda, ale bardzo sztucznie (bynajmniej moje rzęsy) wyglądaja. Co druga wystąp. Używam go tylko, gdy na dworze ulewa, wichura i śnieżyca-albowiem jest niesamowicie wodoodporny, schodzi z wielkim trudem z rzęs przy demakijażu.

Dla mnie ok

Maskara rzeczywiście ładnie podkręca rzęsy, nie skleja ich, jedyną wadą jest to, że nie są prawie wogóle pogrubione.. ale w końcu to tusz podkręcający.Ilość zużytych opakowań: 1

nic szczególnego...

Opakowanie ładne, estetyczne. Na samym początku był rewelacyjny! Ładnie podkręcał i nie sklejał rzęs. Jakoś dziwnie szybko zaczyna się zsychać, tworzyć grudki, ale na szczęście nie skleja. Nadal daje efekt podkręcania-choć nie taki, jakiego sie spodziewałam. Kruszy się-choć niewiele, ale to zawsze minus. A poza tym tak jakoś osłabił mi rzęski-jakby zaczęły lekko wypadać... :gun: Jedno moge powiedzieć-jakość nie jest warta takiej ceny...Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze-nigdy więcej!

podkręca.

Skusiłam się, jak tylko pojawił się w sklepach. Pięknie wywinął moje proste, grube rzęsy i równie pięknie je przesuszył, pozbawił jedwabistości- miałam wrażenie, że się połamią, pokruszą:( Ratowałam je olejkiem rycynowym. Opakowanie bardzo liche, odpada farbka, kruszą się złocenia; efekt estetyczny mało zachęcający.Ilość zużytych opakowań: dwa, wyłącznie z próżności-zawsze marzyłam o ślicznie podkręconych rzęsach:))