212 H2O EDT

212 H2O EDT

Letnia, limtowana edycja klasycznego zapachu `212`. Lekki, kwiatowy zapach na bazie piżma.

Niezwykle kobiecy i ponadczasowy.

Stylistyka opakowania zasługuje na wyjątkowe uznanie. Jest pomysłowe, zaskakujące, ciekawe. Zapach schowany jest w butelce na oranżadę, kojarzącą sie miło z dzieciństwem. Wyjmuje się go z butelki odkręcając dno.

Nuty zapachowe: bergamotka, gardenia, mandarynka, piżmo, drzewo sandałowe, kamelia, biała lilia

Cena: 50ml / 255zł

Doskonały

Używam go już od kilku lat i jest to mój ulubiony zapach. Przez jakiś czas używałam zwykłej 212, ale od kiedy powąchalam H2O to już się z nią nie rozstaje :)
Kojarzy mi się z latem i jest zdecydowanie stworzony dla mnie, dlatego wszędzie go wychwalam :) co nie znaczy, że wszystkim musi się podobać. Ode mnie dostaje 5!Używam tego produktu od: 3 lat

letni ideał

Opakowanie mnie zachwyciło, przywodzi wspomnienia z dzieciństwa. Nie jest jednak zbyt wygodne w użyciu, ale to mi nie przeszkadza, bo trzymam butelke na półce, a wykręconą jedną kulkę mam na toaletce.Zapach idealny na lato, lekki, swiezy, niedrazniacy. Niestety niezbyt trwaly, ale to przeciez wersja letnia, wiec trzeba mu wybaczyc :-)Używam tego produktu codziennie od 1,5 miesiaca.

rozczarowanie jakich mało

Uwielbiam 212 MEN, więc skrupulatnie próbuję każdą nową wersję 212, w poszukiwaniu (zawsze się łudzę...) tego cudownego aromatu. Dotychczas zawsze czegoś mi brakowało, lecz tym razem byłam bardziej niż zaskoczona... Zapach na mojej skórze absolutnie odrzucający, sztuczny, wtórny do bólu (co to się stało?! jak może być tak podobny do Sunny Skies Avonu?). Jestem absolutnie rozczarowana, dawno nie znalazłam w nowościach czegoś tak paskudnego. A butelka jest jeszcze bardziej pomysłowa niż zwykle...