Casting Sublime Mousse Haircolor (Farba do włosów w postaci musu)

Casting Sublime Mousse Haircolor

Cena już od 27,10 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Innowacyjna koloryzacja włosów od firmy L`Oreal : farba w postaci lekkiego musu. Dzięki nowej formule farba nie kapie, nie spływa z włosów, a aplikacja jest szybka i bardzo łatwa - jak użycie zwykłego szamponu do włosów. Mus idealnie pokrywa włosy, nawet w trudno dostępnych miejscach np. z tyłu głowy i zapewnia piękny, lśniący, naturalnie wyglądający i trwały kolor.
Dostępny w 12 odcieniach. Pokrywa 100% siwych włosów. Opakowanie zawiera: pojemnik z pompką do aplikacji musu, aktywator oraz odżywkę.

farby
pianka
Trwałość
długotrwałe

Dodanych produktów: 20

Napisanych recenzji: 105

Niezbyt trwała.

Zużyłam kilka opakowań odcienia Mroźny Kasztan. Generalnie paleta kolorów tego produktu jest szeroka i urozmaicona. Jak to u Loreala bywa. Podoba mi się w tej farbie sposób aplikacji, bo jest bardzo wygodny i co za tym idzie można się tym produktem spokojnie farbować samemu. Jak czytam komentarze poprzedniczek, to mam wrażenie, że używały innej farby, bo mnie mus Loreala ani nie uczulił, ani nie przesuszył mi włosów. Nawet zapach mi w nim nie przeszkadzał. Włosy po farbowaniu były ładnie nabłyszczone (plus za odżywkę, ale ta firma generalnie dołącza do farb takie z efektem "wow"), kolor też ok. Minusem natomiast była trwałość. Siwe włosy ta farba pokrywa do drugiego mycia. Jak dla mnie za krótko, więc raczej do niej nie wrócę. Bo taki minus, to dla mnie spory minus.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1177643].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Po smutnych przygodach z pianką od schwarzkopf, troszkę się obawiałam. Ale uznałam, że skoro inna firma, to może i będzie inaczej. Jakie było moje zdziwienie, gdy zaczęłam przeglądać recenzje z farbą na głowie i widziałam masę negatywnych komentarzy. Ale wtedy już było za późno... :D

Do rzeczy:
- okropny zapach (duszący, oczy łzawią strasznie, a gdy nachyliłam głowę, żeby dobrze pofarbować włosy z tyłu to myślałam, że umrę... a co najbardziej mi się nie podoba w zapachu to to, że utrzymuje się na włosach jeszcze kilka dobrych myć)
- rzeczywiście chwilami aplikacja jest trudna, bo pianka zasycha i nie wiadomo, gdzie już włosy były farbowane

+/- kolor - śliczny, bardzo mi się podobał efekt (i dużo osób chwaliło nowy kolor), jednak nie był to kolor gwarantowany przez producenta. Z "jasnego brązu" wyszedł mi ciemny. Choć tak jak mówię, kolor sam w sobie bardzo, bardzo ładny

+ łatwość aplikacji (na początku jest trochę dziwnie, ale szybko można załapać o co chodzi)
+ piękne włosy - i nie mówię tu już o kolorze, ale o ich kondycji. Są miękkie, zdrowe i przede wszystkim nie są wysuszone!
+ farba nie schodzi z włosów - mam na myśli to, że nie po umyciu włosy nie brudzą farbą ręczników, poduszek czy ubrań. Poza tym podczas mycia też nie widzę, żeby jakoś szczególnie farba się wypłukiwała.

Tylko ze względu na okropny zapach nie dam 5 gwiazdek.

Jeśli chcesz mieć niespodziankę z kolorem włosów to polecam! Ale farba nie nada się dla osób, które chcą uzyskać konkretny kolor, bo to chyba tutaj niemożliwe :D

Ja się pewnie jeszcze skuszę kiedyś, choć lubię testować nowości, więc może to być nie prędko :)

Używam tego produktu od: tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041250].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Kolor jak na opakowaniu.

Trafiłam na przecenę i kupiłam za 19zł więc się skusiłam.
Kupiłam nr 913 beżowy blond.
Farba wydajna, jest jej więcej niż w standardowych opakowaniach z innych form wiec 1 op starczyło na moje długie włosy( do połowy pleców).
Odżywka w środku duża i do tego nie foliowe rękawiczki tylko grubsze z jakiegoś lepszego materiału( rozmiar M lub L)
Łatwość mieszania farby to duży + . Uwielbiam pianki koloryzacje i tylko tak farbuje już od jakiegoś czasu włosy bo mogę zrobić to sama. Zawsze się ufarbują równomiernie .
No więc tak;OGROMNY MINUS za zapach farby tak śmierdzi chemią i tak jest drażliwa dla oczu że nakładając ją dusiłam się i płakałam. Głowa swędzi niesamowicie. Na opakowaniu jest nap że 30min trzymać na głowie -wytrzymałam tylko 15min- i musze przyznać ze po 15 min ufarbowało mi na taki kolor jak chciałam. Jest to kolejna farba która zrobiła mi biały/żółty czubek;/ Widocznie za dużo rozjaśniacza a za mało farby. No ale nie jestem fryzjerem nie znam się. Bardzo ładny wyszedł po 4umyciach i nałożenia fioletu jest super.
Pianka dosyć rzadka co mnie zdziwiło bo wszystkie jakie używałam były zbite;/ no ale dobra.
Nawet pasemka mi się zrobiły choć farbowałam całą głowę :D
Ładny kolor ale ze względu na ten zapach i swędzenie nie kupie jej więcej. Nie jest warta swojej ceny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024727].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka

Dodanych produktów: 119

Napisanych recenzji: 979

ciemna, szybko się wymywa

Planowałam dalej brnąć w blond, ale skusił mnie na promocji za 20 zł ciemny blond i oto jest.

Farba bardzo fajnie się nakłada. Nie spływa. Dzięki formie pianki jest wydajna. Normalnie potrzebuję dwóch opakowań farby, a tu wystarczyło mi jedno.
Nie śmierdzi jakoś bardzo. Włosy po jej użyciu nie wypadają jak w przypadku Castingu, gdzie sie sypały garściami. Są miękkie i błyszczące. Wcale ich nie zniszczyła.
Odżywka dołączona do farby bardzo fajna, gęsta, nabłyszcza i wygładza.

Sam kolor od razu po farbowaniu był takim dosyć ciemnym brązem (nakładałam na rozjaśniane włosy), ale po 3 myciach bardzo zjaśniał i tak naprawdę po miesiącu nie ma po nim śladu na włosach. Poza tym włosy od rauz po farbowaniu miały fajny chłodny odcień, ale z czasem zaczynają się trochę ocieplać.

Nie osiagniemy od razu po farbowaniu raczej koloru z pudełka a później bardzo nam zjaśnieje, więc tak naprawdę niewiadomo czego się spodziewać.

Mimo to farba całkiem ok, dobrze pokryła moje odrosty.
W cenie regularnej za 36 zł raczej nie kupię, ale na promocji chętnie skuszę się znowu na ciemny blond lub jakiś inny kolor.

1- przed farbowaniem
2,3,4- po farbowaniu
5,6- miesiąc po farbowaniu (myte codziennie)

Używam tego produktu od: mies.
Ilość zużytych opakowań: 2 ciemny blond

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023123].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 34

Napisanych recenzji: 140

W porządku ale minus za trwałość

Farbowałam odcieniem czekoladowy brąz. Kolor wyszedł ciemny bardzo ładny. Farba nie śmierdzi za co duży plus, jest wydajna mam długie włosy a zostało mi trochę jeszcze na dnie opakowania. W ogóle nie zniszczyła moich włosów są błyszczące i miękkie. Jedyny minus to trwałość szybko się spiera

Używam tego produktu od: Tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020607].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 87

demon zniszczenia;P

Farbowałam włosy odcieniem 700 naturalny ciemny blond (kładzione na spraną farbę Matrix So Color 8a). Przed farbowaniem włosy były w dobrej kondycji.
Będzie krótko: farba jest fatalna. Śmierdzi niesamowicie, podrażnia skalp, bardzo ale to bardzo wysusza włosy. Aplikacja nie jest uciążliwa, ale sprawniej nakłada mi się zwyczajną farbę niż ową piankę.
Tak jak pisałam, farba śmierdzi okrutnie, lepiej nakładać ją w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Bardzo podrażnia skórę głowy - wytrzymałam 10 minut z farbą i obawiając się ran, szybko ją spłukałam. Te 1o minut zupełnie wystarczyło, by uzyskać kolor ciemnego blondu - odrost i włosy na długości były idealnie pokryte.
Najgorsze jest jednak przesuszenie, wręcz zniszczenie włosów. Nie wychodzi ono od razu, ale tak po dwóch tygodniach zauważyłam, że włosy pomimo starannej pielęgnacji łamią się i kruszą. O wypadaniu już nie wspomnę - przez dwa tygodnie od koloryzacji wypadały garściami.
Trwałość koloru przeciętna - po miesiącu odcień wymaga poprawek (wypłukuje się w kierunku brzydkiego żółtego).
Podsumowując - farba fatalna. Odradzam kupno, odradzam stosowanie. Na rynku jest pełno farb w podobnej cenie, ale mniej krzywdzących włosy.

Używam tego produktu od: 1 farbowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988871].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Niezła

Kolor: naturalny ciemny brąz

Użyłam farby pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona z efektu. W porównaniu z innymi farbami ta wcale nie pachnie tak nieprzyjemnie, wręcz przeciwnie. Kolor wyszedł trochę ciemniejszy niż na opakowaniu - na to liczyłam. Kupując ciemny brąz trzeba być przygotowanym na kolor delikatnie jasniejszy od czarnego. Zdjęcie włosów po 2 dniach od farbowania. Nie mogę narazie ocenić trwałości koloru, ale poduszka nie jest brązowa a w trakcie mycia włosów woda jest czysta, więc mam nadzieję, że kolor utrzyma się jakiś czas. Farba bardzo wydajna - na moje długie wlosy w zupełności wystarczyła. No i jej cena - w promocji za 19 zł :) Polecam :)

Używam tego produktu od: teraz

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988539].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 39

słaba...

Używałam Loreal sublime Mousse – 800 (Blond) i nie mogę powiedzieć, żebym była zadowolona. Moje włosy zimą mają taki brzydki, szary odcień i chciałam je trochę ocieplić. Niestety nie wyszło, włosy stały się żółte i trochę sztywne. Bez blasku, gładkie, sianowate….ehh. Farba strasznie śmierci, jes niewygodna w użyciu, tworzy plamy. Może to ja ją źle nałożyłam, ale sądząc po innych opiniach widzę, że to nie tylko moja jest negatywna. Odradza, chyba, że ktoś jest fryzjerką i ma bardziej fachową, wprawną rękę do takich rzeczy.

Ilość zużytych opakowań: 1 raz

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[960086].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 19

bardzo słaba farba

Bardzo lubię markę Loreal i nie spodziewałam się, że tak niemiło mnie zaskoczy. Zdecydowałam się na nią ze względu na łatwość użycia- nie trzeba rozrabiać pędzelkiem i nakładać warstwa po warstwie. Pomyślałam, że w sam raz dla domowego użytku.

Niestety. Farba pokryła tylko odrost i to też nie całkowicie.

Minusy:
-nasiliło się wypadanie włosów
-swędząca skóra głowy
-słabe pokrycie mimo użycia zgodnie z instrukcją
-OKROPNIE PRZESUSZONE I ZNISZCZONE WŁOSY

Po zmyciu farby załamałam się. Tak długo walczyłam o piękne włosy, a teraz są w gorszym stanie niż pół roku temu, kiedy w ogóle nie zwracałam uwagi na to, czego używam do pielęgnacji włosów.

Ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od: niedawna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[959264].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 55

Napisanych recenzji: 440

Same minusy

Naiwnie łudziłam się, że droższa farba będzie lepsza, ale niestety nie zauważyłam w niej żadnych plusów. Pieniądze wyrzucone w błoto , a cena tej farby jest nieadekwatna do jakości.
1. Śmierdzi okropnie. Aż ciężko oddychać podczas aplikacji. dobrze jest ją nakładać w wentylowanych pomieszczeniach.
2.Konsystencja pianki. Pianka nie spływa z włosów, ale ten sposób nakładania nie podoba mi się i wcale nie jest wygodny. Moim zdaniem trudno jest ją nałożyć, aby dokładnie pokryła wszystkie włosy.
3. Wybrałam kolor czarny, ale na włosach wyszedł okropny- wypłowiały, matowy, bez wyrazu. Równie dobrze mogłam nie farbować włosów wcale, efekt byłby taki sam.
4. Kiepskie krycie- nie pokrywa dokładnie odrostów, są one zdecydowanie jaśniejsze od reszty włosów.
5.Wysusza włosy- może nie wyglądają jak siano, ale są strasznie przesuszone i sztywne w dotyku, a końcówki szorstkie.
6. Nietrwała i bardzo szybko spłukuje się z włosów.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[958092].usefull || 0 }}% pomocna.