Moisture Sheer Lipstick SPF15

Moisture Sheer Lipstick SPF15

Wysuwana nawilżająca pomadka dostępna w 16 raczej "słodkich" kolorach. Nie wysusza ust, a pielęgnuje je i chroni dzięki obecności filtrów SPF 15.

SUPER

Jedna z moich ulubionych szminek :)
Bardzo delikatna (niewyczuwalna na ustach) łatwo się rozprowadza i co najważniejsze nie wysusza ust wręcz przeciwnie nawilża je..Posiadam odcień 07 daje bardzo ładny ,delikatny efekt makijażu .W dodatku świetnie nabłyszcza usta :D

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

dla mnie bomba

Przede wszystkim odcień Pink Charm (08). Intrygujący. Różany róż- to pierwsze co mi się kojarzy jak na niego patrzę. Taki zgaszony, niekrzykliwy a jednak widać go na ustach. Pod światło widać jakby był przełamany odrobiną beżu czy złota, nie jest to chłodny róż. Daje efekt bardzo naturalny, zwłaszcza dla blondynki, którą dumnie jestem :D Połysk delikatny pozostawia, ale nie jest to efekt błyszczący, raczej powiedziałabym kremowy. Nie wysusza ust, chociaż bardziej nawilżająca jest Colour Surge Butter Shine (też Clinique) - tam czuje się nawilżenie, tu nie czuje się wysuszenia, jeśli wiecie o co mi chodzi :) Sztyft niby mały, dlatego długo się nad nią zastanawiałam (80zł/1,6g) ale w końcu uległam i było warto.
Drobna sprawa, ale nie aż tak ważna, żeby odjąć cokolwiek, przynajmniej wg mnie: jeśli przedobrzy się z nakładaniem jej na usta, może gromadzić się odrobinę w bruzdach na wargach i przy uśmiechu szerokim wprawne oko może to dostrzec. ale podkreślam, tylko gdy nałoży jej się zbyt dużo. Ogółem piątka!

Używam tego produktu od: 1 mc

cudo

Mam odcień pink charm, delikatny róż, który na ustach wypada niezwykle naturalnie. Nie zawiera brokatowych drobinek raczej daje wrażenie zwilżonych warg. Doskonale nawilża usta, długo się na nich utrzymuje mimo lekkiej konsystencji. jest praktycznie niewyczuwalna na ustach - za to ogromny plus. Nie ma zapachu ani smaku.
Opakowanie eleganckie, sam sztyft waski, można nim precyzyjnie się pomalować.
Chyba jeszcze skuszę się na jakiś beżowy odcień :)

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

Jak makijażem powiększyć usta

bardzo fajna

Bardzo fajna szminka, jedwabista i kremowa. Bardzo ładnie nawilża usta, mam wrażenie że używam balsamu. Piękne kolory, każda dziewczyna może znaleźć coś dla siebie. Do tego filtr przeciwsłoneczny i niesamowita wydajność. Brawa dla Clinique.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:dwa

Fajna na ****

Bardzo ja lubie!!! MA fajne kolorki, naprawde nawilza, dlugo sie utrzymuje :D Do tego jest baaaaardzo wydajan (uzywam od roku, zostala jeszcze jakas 1/3 a ma TYLKO 1,6 grama!!!) do tego ma fajne, eleganckie, podreczne opakowanie :D Polecam!!!

nie warta nic

Ta szminka to tandeta szybko sie zmazuje i kolory są nienaturalne szkoda kasy na takie badziewie.Gorszej szminki nie miałam,po tej firmie spodziewałom się czegoś lepszego.

Czołówka

Dostałam naprawdę sporą próbkę w opakowaniu not for sale w Stanach Zjednoczonych i dystrybuowana przyjemność powaliła mnie i leżę. Jest super. Jest leciutka, ślicznie się mieni, nawilża, nie obciąża i jest dość wydajna, ma śliczne kolory i opakowanie. Iii, co najważniejsze, ma filtry, za które za lat kilkanaście usta tej, która stosuje powinny ładnie podziękować ;) Czyli wszystko na miejscu, oprócz ceny ;)
Czepiam się chyba jak zwykle, ale cóż zrobić - polska cena rynkowa w stosunku do zarobków jest ZA WYSOKA, dlatego tylko czwórka. Jakkolwiek szminka jest naprawdę świetna, przetrzyj kobieto przed zakupem oczy i uświadom sobie, że to niewiele więcej jak bardzo dobry sztyft nawilżający/natłuszczający (wazelina???) do ust z lepiej dobranym kolorem niż potworki Nivei, za 80 ZŁOTYCH.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i nie będzie więcej, o ile nie w promocji/prezencie

doskonała

Na zakup tej szminki namówiła mnie w Douglasie konsultantka firmy Clinique (wybrałam się po błyszczyk Lancome ).Zakupu nie żałuję, bo szminka jest świetna.Mam kolor 08 Pink charm. Nadaje ustom delikatny kolor, bardzo dobrze nawilża,pozostawia efekt "wilgotnych ust ".Znaczenie ma też działanie ochronne - posiada faktor SPF 15.No i opakowana jest naprawdę pięknie....

jest super

Bardzo przyjemna w stosowaniu szminka.Nabłyszcza usta dając im naturalny delikatny kolorek(osobiście używam 14 sweet violet).Dodatkowo pielęgnuje i chroni wargi przed słońcem(spf 15).Oprócz tego ma śliczne poręczne opakowanie.Naprawdę polecam!!!! ...