L'Oreal Paris, Glam bronze (Fluid brązujący)

L'Oreal Paris, Glam bronze (Fluid brązujący)

Fluid ma płynną, lekką konsystencję. Dzięki zawartości olejków lotnych łatwo się rozprowadza, dając jednolity i naturalny efekt. Wzbogacony o glicerynę zapewnia skórze elastyczność i nawilżenie przez 4 godziny. Drobinki odbijające światło rozświetlają twarz. Dodatkowym atutem jest dyskretny i świeży zapach.

Cena: / 30ml

Nie dla mnie...

Zakup tego specyfiku to był wielki błąd, który znacznie nadwyrężył mój portfel... Mam cerę mieszaną ze skłonnością do świecenia się. Poza tym moim mankamentem są dość duże niedoskonałości cery np. zaskórniki, pryszzce oraz piegi, które staram się zaktyć :) a ten fluid wogóle ich nie kryje. Ponad to nawet kolor, na który "brązuje" owy fluid mi nie odpowiada ponieważ po potraktowaniu mojej buźki tym podkładem wyglądam jak burak, posmarowany tłuszczem i posypany brokatem (wspomnę że te drobinki rozświetlające zawarte w masci są na tyle duże, że wyglądają jak brokat). Podsumowując jestem niezadowolona z tego fluidu i żałuję, ze dałam się nabrać na śliczną buźkę pani reklamującej ten specyfik... Ale się rozpisałam :)

bez rewelacji

doskonała alternatywa dla samoopalacza - nie jest żółty i śmierdzący ;). Nadaje skórze kolor ładnej opalenizny (ja mam ten najjaśnieszy odcień i uważam, że jest to wystarczajęce aby wyglądać na ładnie opaloną:)). Bardzo łatwo się rozprowadza jest bowiem rzadki i śliski - dzięki temu nie pozostają żadne plamy!Teraz wady: nie polecam tego produktu osobom z mieszaną cerą, bowiem nie ma on ani grama właściwości matujących( za to minus olbrzymi bo jest to cecha latem nieodzowna) i można być prawdziwą "gwiazdą" jeśli chodzi o błyszczenie ;). Może lepiej to wyglada w połączeniu z pudrem sypkim z tej samej serii, niestety nie próbowałam tej konfiguracji...gdyby któraś z was ją wypróbowała niech koniecznie się podzieli opinią... nie ma też praktycznie żadnych właściwosci kryjących ale pewnie gdyby miał zostawała by po nim maska

noo...

Kosmetyk ma odpowiednią konsystencję i przyjemny zapach. Długo nosiłam się z myślą czy go użyć, bo nie chciałam wyglądać jak jajko wielkanocne cała w plamach ale nie ten kosmetyk mimo że wymaga precyzji w nakładaniu to na skórze ładnie wygląda. Dobrze się go rozprowadza ale najgorzej mi idzie z nosem i z czołem może trochę nawilża ale brązuje skórę i przyciemna ją o kilka tonów – sprawia, że przez jakiś czas wyglądam jak z wakacji na Krecie. Łatwo go zmyć i nie zawiera samoopalacza dzięki czemu skóra nie jest trwale zbrązowiona ale nie zawiera filtrów. Zużywam pierwsze opakowanie kosmetyku.