Techno UV Coat (Bezbarwny lakier)

Techno UV Coat (Bezbarwny lakier)

Pojemność 1 szt

Bezbarwny lakier, który w świetle dyskotekowym UV świeci się. Można stosować w dzień jako warstwę nabłyszczającą i ochronną. Hypoalergiczny, nie zawiera szkodliwych substancji.

Swietny

Niecodzinny lakier. Wygląda jak odzywka do paznokci w domu i innych pomieszczeniach niezbyt dobrze oswietlonych (w ciągu dnia) wyglada jak zwykla odzywka ale na dworzu w swietle dziennym jest przepiekny daje fioletowawy polysk delikatny nie jakos bardzo razacy ale mysle ze ten lakier przykuwa uwage widzów :)
Najlepiej go stosowac na lakiery jasny np kolory french, blade róże , daje najlepszy efekt na ciemnych pazkokciach brzydko to wygląda, ten lakier jest dyskotekowy ja osobiscie nie bylam na zadnej dyskotece z róznymi swiatłami majac ten lakier na paznokciach ale z tego co wiem fajnie sie swieci :) najlepiej połozyc ten lakier jako nawierzchniowy bo jezeli polozysz na nim np utwardzac to juz nie swieci tak na paznokciach tylko zajmuje jedna warstwe lekieru na paznokciach.
Minusem lakieru nie tylko tego ale ogolnie inglotow jest naprawde rzadka konsystencja.
Dziewczyny uważajcie przy nakładaniu lakieru na płytke paznokcia.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe w trakcie 2-go (w połowie)

Ekstra

W tym lakierze od razu się zakochałam. Używam go jako preparat nawierzchniowy na lakier, chociaż jako nabłyszczacz się spisuje średnio. Ale i tak go uwielbiam. Nadaje paznokciom ciekawą poświatę i w słońcu wyglądają pięknie. Na dyskotece również spisuje się na medal. Spełnił swoją rolę, a ja mogłam pokazać w całej okazałości swoje białe, świecące pazury.

Używam tego produktu od: 1 rok

Fantastyczny

Probowalam wielu a i tak zawsze od niego wracam. Moje pierwsze spotkanie z tym lakierem bylo dosc przypadkowe wiele lat temu. Szukalam lakieru bezbarwnego o przyjemnym polysku i znalazlam to. Jaki piorunujacy efekt daje odkrylam dopiero jako nastolatka bedac na dyskotece. Jedyny minus to taki ze trzeba stannie umalowac paznokcie przed takim wyjsciem :))) Fajna konsystencja, nie natarczywy zapach. Szybko schnie dobrze sie rozprowadza. Kiedy jest slonce ladnie rozowo sie mieni. Gdy jest deszcze przechodzi w odcien fioletu. Swietnie rownieza nadaje sie na nalozenie na inne lakiery szczegolnie te ciemne. Kiedy mam juz dluzszy czas na paznokciach ciemny lakier by go rozswietlic i odswiezyc nakladac wartwe UV Inglota i jestem szczesliwsza:) Dla mni bomba no i KWC:)

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilosc :)))

Inglot swatche sypkie cienie

W sumie lubię go!

Kupilam go jak jeszcze mialam paznokcie zelowe, jako zabezpieczenie w solarium. Poza tym w praktyce okazalo sie, ze przedluza jeszcze bardziej trwalosc lakieru (mimo ze na zelu ogolnie lepiej sie trzyma). Dosc szybko schnie, choc nalozony samodzielnie na naturalne paznokcie nie utrzymuje sie dlugo. Co do sinawego efektu - mam mieszane uczucia, czasem wyglada to estetycznie, a czasem trupio, ponadto na niektorych lakierach, np. rozowym Inglot 166, wyglada paskudnie - w polaczeniu wychodzi brzydki, siny, niezdrowy kolorek. Daje efekt bardzo zblizony do preparatow, ktore maja (niby) wybielac paznokcie, choc to efekt raczej optyczny. Wczesniej mialam taki wybielajacy lakier z Yves Rocher i efekt i trwalosc sa zblizone, ale wole zdecydowanie Inglota - jest trwalszy chociazby w samym opakowaniu, ten z YR szybko "zglucial", no i byl drozszy. Ogolnie polecam.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Uwielbiam.

Stosuję go zawsze. Nie wyobrażam sobie moich paznokci bez niego. Daje niesamowity efekt. Paznokcie przepięknie się błyszczą i dają wrażenie lustra. Paznokcie wyglądają świeżo, delikatnie i tak jakby przed chwilą zajęła się nimi najlepsza kosmetyczka.

cool

efekt daje bardzo fajny...w świetle dziennym nałożony na french daje fioletowy połysk i ładnie utrwala manicure, wygląda na prawdę bardzo ciekawie :) w świetle dyskotekowym świeci na biało... co też daje super efekt...taki...NIECODZIENNY ;) tylko dokładnie usunąć go ze skórek wokół paznokci. polecam jeśli ktoś lubi trendy kosmetyki które wyróżniają z tłumu ;)

Używam tego produktu od:pół roku

na wieczor okropny

Niestety, to co w ciagu dnia wyglada ok, wieczorem poprostu zaczyna sie niemalze "swiecic" na fioletowo! Nie spodziewalam sie takiego efektu! Nie mowie tu o swietle UV w dyskotece, tylko o zwyczajnym zachodzacym sloneczku... paznokcie wygladaja strasznie sztucznie ;-/

Ogolnie, zalezy co kto lubi, ale mi on srednio pasuje...

* daje za efekt utwardzenia lakieru, bo zeczywiscie jako top coat dziala.
* a druga gwiazdka za łatwą aplikację i wydajność

Używam tego produktu od: kupilam go chyba z pol roku temu...
Ilość zużytych opakowań: 0,5

te dyskoteki

kiedyś uwielbiałam ten lakier i efekt, jaki dawał. Frencz pokryty nim na wierzchu stawał się o wiele bardziej ciekawy, przy świetle dziennym (fioletowy połysk). Teraz już go nie używam, bo wolę naturalniejszy wygląd, jednak nadal polecam ten produkt. Trzeba jednak bardzo uważać i malować niezwykle dokładnie, ponieważ wystarczy drobna nierówność, przy świetle dziennym niewidoczna, a na dyskotece z oświetleniem UV będzie bardzo rzucała się w oczy.

Nie mam mu nic do zarzucenia

Bardzo fajny lakier, który spełnia wszelkie obietnice producenta. Tak więc nabłyszcza paznokcie, ale w taki specyficzny sposób, dając ten fioletowy odcień, o którym pisały już dziewczyny. Poza tym faktycznie w ultrafiolecie świeci :-), ale ja i tak nie z tą myślą go kupowałam, bo w pomieszczeniach z takim światłem przebywam rzadko. Jest to po prostu ciekawe wykończenie paznokci, zwłaszcza przy lakierach typu french. Czy utwardza? Raczej nie, ale producent przecież tego nie zapewnia! Schnie w tempie, powiedziałabym, normalnym czyli bez rewelacji ale tragedii nie ma.
No i to tyle - fajny produkt, który warto mieć w swojej kolekcji lakierów. ;-)

Używam tego produktu od: około 4-5 miesięcy

Lakier spawdza się super jako nabłyszczacz. Odświeża ona kolor lakieru podkładowego. Nadaje fajny kolorek, jak juz Dziewczyny pisały. Utwardza, przedłuża trwałość lakieru podkładowego.
Jeden minus- dość długo schnie.
A czy śiweci w ultrafiolecie to nie wiem, bo nie jeżdże na disco;)

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

Fajny bajer, ale bez rewelacji

Muszę powiedzieć, że to ciekawy produkt. Paznkokietki faktycznie w swietle dziennym maja lekko fluorestencyjny odcień. Nie wiem jak wyglada w światłach dyskoteki, ale domyslam się że tak jak obiecuje producent. Dałam mu jednak tylko *** gwiazdki bo strasznie długo schnie. Kupiłam go zamiast zwykłego bezbarwnego lakieru INGLOT, który fantastycznie utwardza pazurki, ale okazało się, że ten mu nie dorównuje. Jesli więc aopatrzycie sie w jakis utwardzcz to faktycznie można z nim poeksperymentować. Całkiem sympatyczny efekt.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

ulubiony

Bardzo lubię ten lakier.Używam go jako warstwy nawierzchniowej na lakier Inglota nr 82 (jasnoróżowy) a takze bezpośrednio na płytke paznokcia.Lakier podkreśla różowy kolor lakieru lub naturalny "różowy" kolor płytki paznokcia.Sprawia,że paznokcie ładnie się błyszczą i wyglądają jak "świeżo pomalowane".Poza tym lakier szybko wysycha, nie odpryskuje, długo utrzymuje się na paznokciu.Polecam :)Używam tego produktu od: kilka m-cy