EcoTools, 1201 Bamboo Blush Brush (Pędzel do różu nr 1201)

EcoTools, 1201 Bamboo Blush Brush (Pędzel do różu nr 1201)

Pojemność 1 szt

Przeznaczony do podkreślania kości policzkowych i konturowania. Wykonany z miękkiego włosia syntetycznego - taklonu (`cruelty - free hair`) oraz materiałów pochodzących z recyklingu (bambusowa raczka, aluminiowe okucia).

Wykonanie
sztuczne włosie
pędzle
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Udany prezent

Dostałam kilka pedzelkow na urodziny. Od dawna polowalam na jakieś porządne pedzelki jednak nie trafilam na takie.

Za to pędzelki eco tools sa znakomite! Delikatne,mięciutkie nie wypada z nich włosie. Super się je trzyma w ręce, nabieraja odpowiednią ilość produktu

Nie koniecznie do różu

Pędzle tej firmy są w przystępnych cenach i w przyzwoitej jakości wykonania.
Ten pędzel nie odbiega od ich standardów.
Nie koniecznie stosuję go do różu, wolę inne pędzle z mojej kolekcji nr Hakuro H24, ale ten pędzel świetnie mi się sprawuje jako pędzel do pudru (mam małą twarz) i do bronzera do ocieplania twarzy.
Ma bardzo przyjemne, miękkie włosie które nie wypada, a trzonek trzyma się na miejscu mimo częstego mycia.
Gorąco polecam

Miłość od pierwszego użycia.

Otrzymałam go w prezencie od koleżanki, która wiedziała, że chce pędzle i że nie mam o nich żadnego pojęcia.
Bardzo fajnie się go użytkuje,
bardzo poręczny,
idealna szerokość dla moich kości policzkowych
kosmetyk nie zostaje na pędzlu jak to ma miejsce w przypadku tańszych pędzli,
mam od 2-ch lat,
włoski nie wypadają, nie kłują
dobrze się go czyści,

Czym nakładać podkład?

Używam go do bronzera

Mam już ponad 4 lata, myty był już setki razy. Włosie jest nadal mięciutkie, gęste, nie odkształciło się, idealnie rozciera bronzer. Jest to pędzel wielozadaniowy. Sprawdzi się do pudru, różu, bronzera czy rozświetlacza. Łatwo się myję, bardzo szybko schnie.
Uwielbiam.

Mam go już kilka lat i jego stan jest idealny, podejrzewam, ze zostanie ze mną na jeszcze bardzo długo.

Pomocny.

Bardzo dobry pędzel:
- ma drewniany trzonek, syntetyczne włosie
- wygodnie leży w dłoni
- skośno ścięty z obydwu stron
- miękki i przyjemny dla skóry
- bardzo dobra jakość, włosie nie odkształca się, nie wypada
- włosie różnej długości, lekko luźne, pędzel nie jest mocno zbity
- dobry do konturowania
- do nakładania pudru
- w zależności od kąta ułożenia, ma różne zastosowania, np. szpic namaluje nam linię brązerem, bok rozetrze, lub nałoży róż, itp.
- nie nada się do aplikacji produktów w kamieniu, jest za delikatny
- wart więcej niż kosztuje.

Najlepszy!

Przebrnęłam już przez kilka pędzli tego typu i ten, mimo, że najtańszy z mojej kolekcji, jest ulubiony. Używam go codziennie, nie oszczędzam przy myciu, zabieram ze sobą wszędzie na wyjazdy -niekoniecznie odpowiednio chroniony, a on NIC, a NIC się nie zmienił! nie odkształcił, zakłaczył, nic. świetnie się domywa, szybko suszy, nie traci włosia. dobrze nabiera róż, rozświetlacz, bronzer. nie robi plam.
bardzo polecam!!! nie wiem czy kupię ponownie, bo on jest chyba nie do zdarcia. rozważam zakup tego dużego do bronzera z tej serii.

Mój ulubiony!

Jest to mój pierwszy pędzel do różu (drugi w ogóle w kolekcji). Dla mnie rewelacyjny. Świetnie zbiera produkt, rozciera. Miałam po nim kilka pędzli do różu i chętnie do niego wracam. Nie tylko z sentymentu.
Co najlepsze mam ten pędzel już około 5 lat. Na początku używałam go codziennie, prałam co kilka dni i nic się z nim nie stało. Nie wygląda jak nowy, ale też nie jest zniszczony. Na prawdę jest warty swojej ceny!

sięgne po kolejne pędzle z tej firmy

Kupiłam pędzel z tej firmy na próbę czy mi spodoba i mnie nie zawiódł.
Jest po prostu genialny.

-milusi w dotyku
-nie da się nim zrobić plamy na twarzy
-nanosi idealną ilość produktu
-można używać do różu, ale i do rozświetlacza czy bronzera
-nie gubu włosia
-nie farbuje
-lekki i poręczny

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

to jeszcze nie to

Brakuje mi opływowego kształtu w tym będzlu, bardziej jak kabuki, ale rzadszego - bo na to liczyłam. Pędzel jest spłaszczony, przy malowaniu używa się jednej strony (ciężko mi to wytłumaczyć, włosie jest po prostu dziwnie przycięte i przez całe półkole ma ostro wycięty kraniec). Wolałabym by był roztrzepańcem, którego szczytem pomyziam w różu i nałożę go na policzki. Nie konturuję policzków różem, nakładam go na jabłuszka i w sumie ten pędzel całkiem nieźle się do tego nadaje. Drugą stroną nakładam rozświetlacz. Efekt jest naturalny i delikatny, z czego jestem zadowolona, nie ma mozy o plamach ani konieczności rozcierania konturów. Niestety, ten pędzel nie jest tym czego oczekiwałam.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Najlepszy

Pędzel kupiłam dobry rok temu i przyznam, że jego jakość mnie zaskoczyła i to bardzo! Pędzel się nie ściera nawet na wypiekanych różach, ładnie rozprowadza kosmetyki i co najważniejsze: NIE GUBI WŁOSÓW!
Po roku codziennego używania jest jak nowy.
Dbam o niego myjąc go raz w tygodniu w naturalnym mydle.
Polecam!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Niezastąpiony przyjaciel :)

To był jeden z pierwszych pędzli, jakie zakupiłam. Posiadam go ok. 3 lata i śmiało mogę powiedzieć, że był to jeden z najlepszych moich zakupów kosmetycznych. Pędzel jest mięciutki, włosie się nie odgniata, pięknie się domywa, szybko się suszy, nie kłuje, nie gubi włosia, nie traci kształtu, nie farbuje... Ideał za cenę 30zł (kupiłam go na jakiejś rossmannowej promocji za połowę ceny). Ładny designe, lekkie, poręczne rączki (ekologiczny bambus)... Jednym słowe CUDO! :D

Używam tego produktu od: dłużej niż kilka lat

ideał

Ten zakup to był strzał w dziesiątkę.

+miękkie i bardzo delikatne włosie
+łatwa i bezproblemowa aplikacja bronzera
+solidne wykonanie-włosie nie wypada
+przestępna cena
+bambusowa i wygodna rączka
+łatwo dostępny
+łatwo go wyczyścić

Wad nie widzę. Polecam ;)