EcoTools, 1201 Bamboo Blush Brush (Pędzel do różu nr 1201)

EcoTools, 1201 Bamboo Blush Brush (Pędzel do różu nr 1201)

Cena już od 25,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Przeznaczony do podkreślania kości policzkowych i konturowania. Wykonany z miękkiego włosia syntetycznego - taklonu (`cruelty - free hair`) oraz materiałów pochodzących z recyklingu (bambusowa raczka, aluminiowe okucia).

Wykonanie
sztuczne włosie
pędzle
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Pomocny.

Bardzo dobry pędzel:
- ma drewniany trzonek, syntetyczne włosie
- wygodnie leży w dłoni
- skośno ścięty z obydwu stron
- miękki i przyjemny dla skóry
- bardzo dobra jakość, włosie nie odkształca się, nie wypada
- włosie różnej długości, lekko luźne, pędzel nie jest mocno zbity
- dobry do konturowania
- do nakładania pudru
- w zależności od kąta ułożenia, ma różne zastosowania, np. szpic namaluje nam linię brązerem, bok rozetrze, lub nałoży róż, itp.
- nie nada się do aplikacji produktów w kamieniu, jest za delikatny
- wart więcej niż kosztuje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1342191].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!

Przebrnęłam już przez kilka pędzli tego typu i ten, mimo, że najtańszy z mojej kolekcji, jest ulubiony. Używam go codziennie, nie oszczędzam przy myciu, zabieram ze sobą wszędzie na wyjazdy -niekoniecznie odpowiednio chroniony, a on NIC, a NIC się nie zmienił! nie odkształcił, zakłaczył, nic. świetnie się domywa, szybko suszy, nie traci włosia. dobrze nabiera róż, rozświetlacz, bronzer. nie robi plam.
bardzo polecam!!! nie wiem czy kupię ponownie, bo on jest chyba nie do zdarcia. rozważam zakup tego dużego do bronzera z tej serii.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228996].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubiony!

Jest to mój pierwszy pędzel do różu (drugi w ogóle w kolekcji). Dla mnie rewelacyjny. Świetnie zbiera produkt, rozciera. Miałam po nim kilka pędzli do różu i chętnie do niego wracam. Nie tylko z sentymentu.
Co najlepsze mam ten pędzel już około 5 lat. Na początku używałam go codziennie, prałam co kilka dni i nic się z nim nie stało. Nie wygląda jak nowy, ale też nie jest zniszczony. Na prawdę jest warty swojej ceny!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1208493].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - kolorowy french

sięgne po kolejne pędzle z tej firmy

Kupiłam pędzel z tej firmy na próbę czy mi spodoba i mnie nie zawiódł.
Jest po prostu genialny.

-milusi w dotyku
-nie da się nim zrobić plamy na twarzy
-nanosi idealną ilość produktu
-można używać do różu, ale i do rozświetlacza czy bronzera
-nie gubu włosia
-nie farbuje
-lekki i poręczny

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1114686].usefull || 0 }}% pomocna.

to jeszcze nie to

Brakuje mi opływowego kształtu w tym będzlu, bardziej jak kabuki, ale rzadszego - bo na to liczyłam. Pędzel jest spłaszczony, przy malowaniu używa się jednej strony (ciężko mi to wytłumaczyć, włosie jest po prostu dziwnie przycięte i przez całe półkole ma ostro wycięty kraniec). Wolałabym by był roztrzepańcem, którego szczytem pomyziam w różu i nałożę go na policzki. Nie konturuję policzków różem, nakładam go na jabłuszka i w sumie ten pędzel całkiem nieźle się do tego nadaje. Drugą stroną nakładam rozświetlacz. Efekt jest naturalny i delikatny, z czego jestem zadowolona, nie ma mozy o plamach ani konieczności rozcierania konturów. Niestety, ten pędzel nie jest tym czego oczekiwałam.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1085781].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Pędzel kupiłam dobry rok temu i przyznam, że jego jakość mnie zaskoczyła i to bardzo! Pędzel się nie ściera nawet na wypiekanych różach, ładnie rozprowadza kosmetyki i co najważniejsze: NIE GUBI WŁOSÓW!
Po roku codziennego używania jest jak nowy.
Dbam o niego myjąc go raz w tygodniu w naturalnym mydle.
Polecam!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1083186].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezastąpiony przyjaciel :)

To był jeden z pierwszych pędzli, jakie zakupiłam. Posiadam go ok. 3 lata i śmiało mogę powiedzieć, że był to jeden z najlepszych moich zakupów kosmetycznych. Pędzel jest mięciutki, włosie się nie odgniata, pięknie się domywa, szybko się suszy, nie kłuje, nie gubi włosia, nie traci kształtu, nie farbuje... Ideał za cenę 30zł (kupiłam go na jakiejś rossmannowej promocji za połowę ceny). Ładny designe, lekkie, poręczne rączki (ekologiczny bambus)... Jednym słowe CUDO! :D

Używam tego produktu od: dłużej niż kilka lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035449].usefull || 0 }}% pomocna.

ideał

Ten zakup to był strzał w dziesiątkę.

+miękkie i bardzo delikatne włosie
+łatwa i bezproblemowa aplikacja bronzera
+solidne wykonanie-włosie nie wypada
+przestępna cena
+bambusowa i wygodna rączka
+łatwo dostępny
+łatwo go wyczyścić

Wad nie widzę. Polecam ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991827].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny!

Co tu dużo mówić, pędzel jest po prostu świetny. Używam go również do bronzera i spełnia wszystkie moje oczekiwania.
+nie gubi włosia
+meeega miękki i przyjemny w dotyku
+łatwy w myciu
+cena
+dostępność
+uniwersalność
+bardzo dobre wykonanie

Polecam!

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988335].usefull || 0 }}% pomocna.

ekstra!

To mój pierwszy "profesjonalny" pędzel i jest to strzał w 10. Genialne włosie. Nie ubyło mi ani jednego włoska odkąd go mam. Rączka jest bardzo wygodna i całkiem ładna, taka skromna naturalna ;) Nie mam też absolutnie żadnych problemów z włosiem podczas jego mycia

Ilość zużytych opakowań: jeden

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[985302].usefull || 0 }}% pomocna.